Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek0
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek1
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek2
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek3
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek4
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek5
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek6
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek7
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek8
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek9
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek10
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek11
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek12
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek13
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek14
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek15
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek16
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek17
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek18
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek19
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek20
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek21
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek22
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek23
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek24
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek25
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek26
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek27
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek28
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek29
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek30

Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel)

Řecko - Rhodos - Ixia
Pobytový
Bazén
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Lehátka zdarma
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na svahu a skládá se z hlavní budovy a několika nižších budov tvořících Amathus Elite Suites. Před hotelem se nachází autobusová zastávka, odkud se můžete dostat do asi 7 km vzdáleného hlavního města ostrova s četnými zábavními aktivitami a nádherným starým městem (nejbližší obchody cca 100 m od hotelu). Vzdálenost od letiště cca 10 km.

UPOZORNĚNÍ: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

 

Pláž

Hotel je od písečné a oblázkové pláže oddělen ulicí (podchodem). Lehátka, slunečníky a osušky na pláži - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, klimatizovaná hlavní restaurace s terasou s působivým výhledem na záliv Ixia, dvě restaurace a'la carte: Varkarola (italská) a Bakaliko Taverna (řecká) - každá zdarma 1× během pobytu, 3 bary včetně 2 u bazénu. Hlavní bazén v horním patře hotelu a další v dolní části komplexu (oba se sladkou vodou), dětské brouzdaliště (jeden z bazénů pouze pro dospělé). Lehátka, slunečníky a osušky - zdarma (osušky k vyzvednutí v lázních). Dále je k dispozici minimarket, miniklub (červen-září) a dětské hřiště, úschovna zavazadel. Hotelové lázeňské centrum nabízí širokou škálu kosmetických procedur (za poplatek). Kryté venkovní dětské hřiště. Na recepci je k dispozici žehlička.

.

Internet

Ve veřejných prostorách a pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně. Za příplatek možnost polopenze nebo All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní kontinentální snídaně (10:00-10:30), oběd (13:00-15:00) a večeře (19:00-22:00) formou bufetu. Upozornění: při večeři je povinné formální oblečení (pánové musí mít dlouhé kalhoty). Kromě toho 1× týdně možnost večeře v restauracích a'la carte (nutná rezervace), občerstvení (11:00-12:00, 15:30-18:30, 23:00-23:30), káva, čaj, sladkosti, zmrzlina (15:00-18:00), nealkoholické nápoje a místní alkohol (10:00-24:00). K dispozici je dětské menu.

Sportovní a animační program

Zdarma: animační a sportovní program (10:00-18:00), tenisový kurt, posilovna, sauna, vířivka, miniklub pro děti, 3x týdně večerní show, večery s živou hudbou. Za poplatek: stolní tenis, kulečník.

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní, zajímavě zařízený hotel s velmi dobrými službami. Skvělá poloha u pláže a zároveň v blízkosti centra města Rhodos vám umožní spojit odpočinek s plnohodnotnou dovolenkovou zábavou.

Umiestnenie

Hotel se nachází na svahu a zůstává z hlavních budov a několika nižších budov, které tvoří apartmány Amathus Elite Suites. Pred hotelom sa nachádza autobusová zastávka, odkiaľ sa môžete dostať do hlavného mesta ostrova, ktoré je vzdialené asi 7 km, s množstvom zábavných aktivít a nádherným starým mestom (najližšie obchody asi 100 m od hotela). Vzdálenost od letoviska cca 10 km. INCLUSION: V cene je zahrnutá miestna turistická daň vo výške 4 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytováním klientů v hotelu.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Zdarma: animačný a sportovní program (10:00-18:00), tenisová bunda, posilňovňa, sauna, vírivka, miniklub pre deti, večerné predstavenie 3-krát týždenne, večery so živou hudbou. Za poplatok: stolný tenis, biliard.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré kontinentální raňajky (10:00-10:30), oběd (13:00-15:00) a večeře (19:00-22:00) formou buetu. Upozornenie: pri večeri je povinné formálne oblečenie (páni musia mať dlhé nohavice). Kromě toho 1 x týdenne možnosť večere v a'la carte reštauráciách (nutná rezervácia), občerstvenie (11:00-12:00, 15:30-18:30, 23:00-23:30), káva, čaj, sladkosti, zmrzlina (15:00-18:00), nealkoholické nápoje a miestny alkohol (10:00-24:00). K dispozici je dětské menu.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Prevádzka s 24hodinovou recepcí, klimatizovaná hlavní restaurace s terasou s působivým výhledem na záliv Ixia, dvě restaurace a'la carte: Varkarola (talianska) a Bakaliko Taverna (grécka) - každá z nich 1-krát během pobytu zdarma, 3 bary včetně 2 při bazéne. Hlavný bazén na najvyššom poschodí hotela a ďalší v dolnej časti komplexu (oba so sladkou vodou), detské brodítko (jeden z bazénov len pre dospelých). Ležadlá, slnečníky a osušky - zdarma (osušky si treba vyzdvihnúť v kúpeľoch). Kromě toho je k dispozici minimarket, miniklub (červen-září) a dětské ihrisko, úschovňa batožiny. Hotelové kúpeľné centrum ponúka širokú škálu kozmetických procedúr (za poplatok). Covered vonkajšie detské ihrisko. Žehlička je k dispozici na recepci.

.
Podľa nášho názoru

Elegantní, zaujímavo zariadený hotel s veľmi dobrými službami. Skvelá poloha při pláži a zároveň blízko centra města Rodos vám umožní spojit odpočinek s plnohodnotnou dovolenkovou zábavou.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě zájezdu na 11 dní = 10 nocí, v případě zájezdu na 12 dní = 11 nocí), stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Rodos - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Modrá plavba 
Úžasný jednodenní výlet pro ty, kteří milují slunce, moře a nějaké to dobrodružství! Lodě vyplouvají z přístavu Mandraki a navštěvují nejkrásnější zátoky a pláže na východním pobřeží. Uděláme si 3 půlhodinové zastávky na koupání v Kalithei, ve slavné zátoce Anthonyho Quinna a v Tsampice. V zátoce u Afandou budeme mít trochu více času na odpočinek a během této přestávky bude na palubě servírován oběd formou řeckého bufetu (v ceně). Budete mít dostatek času na koupání, opalování a obdivování podvodního světa! Cena cca 54 EUR/dospělá osoba,  cca 27 EUR/dítě (oběd v ceně).

Plavba na ostrov Symi
Ostrov Symi je známý svou úžasnou architekturou. Když vstoupíme do přístavu, zdá se, že v zálivu nebude nic vidět, ale náhle uvidíme úžasnou krajinu - jakousi mozaiku kaskádovitě umístěných domů, postavených v náhodném stylu a s neobvyklými barvami. Symi je také známý jako ostrov mořských hub. Během výletu je v našem programu návštěva a prezentace mořských hub u místního rybáře! Ostrov je také známý aromatickými bylinami. Ti, kteří ještě stále nebudou mít dost, se mohou vydat na vrchol Chorio - horní část osady, která nabízí krásný výhled na přístav a záliv. Po krátké plavbě bude další zastávkou klášter Panormitis - nejdůležitější místo pravoslavného kultu v souostroví Dodekanés. Klášter a kostel z roku 1783 byl zasvěcen svatému Archandělovi Michaelovi. Cena cca 49 EUR/dospělá osoba, cca 28 EUR/dítě.

PLAVBA KOLEM OSTROVA - ISLAND TOUR
Zcela nový program! Poznávání ostrova začneme od Lindosu - nejkrásnějšího města na ostrově s bohatou a úžasnou historií. Během 2 hodin volného času budete moci samostatně prozkoumat tajemná zákoutí města nebo navštívit Akropoli s průvodcem (vstupné na Akropol za poplatek). Následně se vydáme do Embony - nejvýše umístěné vesnice na ostrově na úpatí nejvyšší hory Attaviros, kde vás pozveme na řeckou hostinu: chutný řecký tradiční oběd (oběd je zahrnut v ceně výletu; možnost výběru z několika jídel; místní víno a minerální voda bez omezení). Ve stejném městě se seznámíme s dalšími místními lahůdkami: zveme k ochutnávce olivového oleje, bylin, medu, stejně jako místních nápojů a vín. Výlet zakončíme v Petaloudes - Butterfly Valley (Údolí motýlů). Tam v těsném kontaktu s přírodou, v údolí s mikroklimatem budeme obdivovat slavné rhodeské motýly: přástevníky kostivalové. Cena: 55 EUR dospělá osoba/28 EUR dítě (oběd je zahrnut v ceně zájezdu; Acropole a Údolí motýlů za příplatek)

PERLA STŘEDOVĚKU - HLAVNÍ MĚSTO OSTROVA
Ideální příležitost poznat město po západu slunce! Odpoledne se vydáme do města Rhodos - hlavního města ostrova. Je to skvělá příležitost pocítit kouzlo historie města - jak té starověké, tak i středověké. Prvním bodem návštěvy města je kopec Monte Smith, na kterém uvidíme ruiny rhodéské akropole, starověký olympijský stadion a také odeon-amfiteátr. V dolní části města uvidíme přístav Mandraki, kde měl podle legendy stát slavný Rhodský kolos. Vydáme se na procházku středověkým starým městem. Cestou budeme míjet Palác velmistrů řádu Johanitů, projdeme jednou z nejlépe dochovaných středověkých ulic v Evropě - Rytířskou ulicí až k hlavní Sokratově ulici a Hippokratovu náměstí. Po prohlídce města téměř 2 hodiny volného času na samostatné objevování města a nakupování. Cena: 34 EUR dospělá osoba/17 EUR dítě.

PLAVBA KOLEM OSTROVA VIP (pouze pro hosty z hotelů: Mitsis Rodos Village a Zenith Sea Side)
Autorský program naší průvodkyně! Úplná novinka!
Prohlídku začneme návštěvou nejlepší továrny na výrobu olivového oleje na ostrově. Seznámíme se s procesem výroby oleje, ochutnáme olivy, med a místní pochoutky. Následně se vydáme k nejdůležitějšímu náboženskému místu pro rhódesany - ke klášteru Panny Marie Tsampiki, kde se nachází zázračná ikona a objasníme tajemství, proč se každá druhá osoba na ostrově jmenuje Tsampika. Přejedeme centrální zalesněnou částí ostrova do Petaloudes - Údolí motýlů. Tam v těsném kontaktu s přírodou, v údolí s mikroklimatem budeme obdivovat slavné rhodéské motýly: přástevníky kostivalové. Výlet zakončíme v hlavním městě ostrova. Společně navštívíme rhodeskou akropoli se starým stadionem a v dolní části města uvidíme přístav Mandraki, kde měl podle legendy stát slavný Rhodský kolos. Vydáme se na procházku středověkou Rytířskou ulicí až k hlavní Sokratově ulici a Hippokratovu náměstí. Po prohlídce města téměř 2 hodiny volného času na samostatné objevování města a nakupování. Cena: 50 EUR dospělá osoba/25 EUR dítě (Údolí motýlů za příplatek)

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce (Město Rhodos a Údolí motýlů, Perly Rhodosu a Symi při min. počtu 21 osob) nebo jsou v angličtině (ostatní). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Ta rovněž určuje ceny, podmínky a termíny výletů. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétnější informace získáte od našeho pracovníka přímo na Rhodosu. Uvedené ceny obvykle nezahrnují vstupné. Delegát pouze zprostředkovává rezervaci míst na tyto fakultativní výlety. Před a po sezóně se některé výlety neuskutečňují.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč