Lindos White Hotel & Suites Obrázek0
Lindos White Hotel & Suites Obrázek1
Lindos White Hotel & Suites Obrázek2
Lindos White Hotel & Suites Obrázek3
Lindos White Hotel & Suites Obrázek4
Lindos White Hotel & Suites Obrázek5
Lindos White Hotel & Suites Obrázek6
Lindos White Hotel & Suites Obrázek7
Lindos White Hotel & Suites Obrázek8
Lindos White Hotel & Suites Obrázek9
Lindos White Hotel & Suites Obrázek10
Lindos White Hotel & Suites Obrázek11
Lindos White Hotel & Suites Obrázek12
Lindos White Hotel & Suites Obrázek13
Lindos White Hotel & Suites Obrázek14
Lindos White Hotel & Suites Obrázek15
Lindos White Hotel & Suites Obrázek16
Lindos White Hotel & Suites Obrázek17
Lindos White Hotel & Suites Obrázek18
Lindos White Hotel & Suites Obrázek19
Lindos White Hotel & Suites Obrázek20
Lindos White Hotel & Suites Obrázek21
Lindos White Hotel & Suites Obrázek22
Lindos White Hotel & Suites Obrázek23
Lindos White Hotel & Suites Obrázek24
Lindos White Hotel & Suites Obrázek25
Lindos White Hotel & Suites Obrázek26

Lindos White Hotel & Suites

Řecko - Rhodos
Pobytový
Novinka
Doporučujeme
Bazén
Bazén se sladkou vodou
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Lindos White Hotel & Suites
je 4hvězdičkový hotel, který se nachází nedaleko malebného zálivu Vlycha. Z hotelu do centra Lindosu je cca 3,5 km a z letiště cca 60 km. Autobusová zastávka je vzdálena cca 500 m od hotelu.

Pláž
Veřejná, písčito-oblázková pláž u zátoky Vlycha se nachází cca 200 m od Lindos White Hotel & Suites. Lehátka a slunečníky - za příplatek.

Vybavení
Recepce 24h, výtah, směnárna, úschovna zavazadel. Hosté mohou využívat také 3 venkovní bazény. V ceně jsou lehátka a slunečníky u bazénů. Za příplatek je k dispozici: prádelna, služba žehlení prádla, trezor, tenisový kurt a kulečník.

Pokoje
Pokoje jsou vybaveny klimatizací, kosmetikou, župany, pantoflemi, plážovými osuškami, vysoušečem vlasů, ​​TV. Pokoje jsou uklízený úklidovou službou každý den.

Strava
V hotelu je hlavní restaurace „Athena”, která servíruje pokrmy řecké, mezinárodní a regionální kuchyně i sezónní jídla. Od 6:00 do 10:00 - kontinentální snídaně formou bufetu; od 10:00 do 10:30 - pozdní snídaně; od 13:00 do 14:30 - oběd formou bufetu; od 19:00 do 21:30 - večeře formou bufetu. Pro milovníky italské kuchyně doporučujeme restauraci „Pine Tree” otevřenou 3x týdně od 18:30 do 22:00. Další restaurace nacházející se v hotelu „Grill on the hill - BBQ” nabízí pokrmy řecké, italské a středomořské kuchyně a je otevřena také 3x týdně od 18:30 do 22:00. Navíc je v hotelu také bar „Bacchus” a 2 bary u bazénu „White” a „Helios”. Hostům je k dispozici také palačinkárna (otevřena denně od 12:30 do 19:00).

Sport a zábava
Animační program každý den (např. aqua aerobik) a 1x týdně živá hudba.

Internet
V lobby internet Wi-Fi - zdarma, na pokojích - za příplatek.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.lindoswhite.gr

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Lindos White Hotel & Suites je komorní hotel ve velmi klidném okolí. Doporučujeme pro všechny, kteří si chtějí odpočinout a zažít pravou řeckou pohodu. Moderní a dobře vybavené pokoje uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě zájezdu na 11 dní = 10 nocí, v případě zájezdu na 12 dní = 11 nocí), stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Rodos - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Modrá plavba 
Úžasný jednodenní výlet pro ty, kteří milují slunce, moře a nějaké to dobrodružství! Lodě vyplouvají z přístavu Mandraki a navštěvují nejkrásnější zátoky a pláže na východním pobřeží. Uděláme si 3 půlhodinové zastávky na koupání v Kalithei, ve slavné zátoce Anthonyho Quinna a v Tsampice. V zátoce u Afandou budeme mít trochu více času na odpočinek a během této přestávky bude na palubě servírován oběd formou řeckého bufetu (v ceně). Budete mít dostatek času na koupání, opalování a obdivování podvodního světa! Cena cca 54 EUR/dospělá osoba,  cca 27 EUR/dítě (oběd v ceně).

Plavba na ostrov Symi
Ostrov Symi je známý svou úžasnou architekturou. Když vstoupíme do přístavu, zdá se, že v zálivu nebude nic vidět, ale náhle uvidíme úžasnou krajinu - jakousi mozaiku kaskádovitě umístěných domů, postavených v náhodném stylu a s neobvyklými barvami. Symi je také známý jako ostrov mořských hub. Během výletu je v našem programu návštěva a prezentace mořských hub u místního rybáře! Ostrov je také známý aromatickými bylinami. Ti, kteří ještě stále nebudou mít dost, se mohou vydat na vrchol Chorio - horní část osady, která nabízí krásný výhled na přístav a záliv. Po krátké plavbě bude další zastávkou klášter Panormitis - nejdůležitější místo pravoslavného kultu v souostroví Dodekanés. Klášter a kostel z roku 1783 byl zasvěcen svatému Archandělovi Michaelovi. Cena cca 49 EUR/dospělá osoba, cca 28 EUR/dítě.

PLAVBA KOLEM OSTROVA - ISLAND TOUR
Zcela nový program! Poznávání ostrova začneme od Lindosu - nejkrásnějšího města na ostrově s bohatou a úžasnou historií. Během 2 hodin volného času budete moci samostatně prozkoumat tajemná zákoutí města nebo navštívit Akropoli s průvodcem (vstupné na Akropol za poplatek). Následně se vydáme do Embony - nejvýše umístěné vesnice na ostrově na úpatí nejvyšší hory Attaviros, kde vás pozveme na řeckou hostinu: chutný řecký tradiční oběd (oběd je zahrnut v ceně výletu; možnost výběru z několika jídel; místní víno a minerální voda bez omezení). Ve stejném městě se seznámíme s dalšími místními lahůdkami: zveme k ochutnávce olivového oleje, bylin, medu, stejně jako místních nápojů a vín. Výlet zakončíme v Petaloudes - Butterfly Valley (Údolí motýlů). Tam v těsném kontaktu s přírodou, v údolí s mikroklimatem budeme obdivovat slavné rhodeské motýly: přástevníky kostivalové. Cena: 55 EUR dospělá osoba/28 EUR dítě (oběd je zahrnut v ceně zájezdu; Acropole a Údolí motýlů za příplatek)

PERLA STŘEDOVĚKU - HLAVNÍ MĚSTO OSTROVA
Ideální příležitost poznat město po západu slunce! Odpoledne se vydáme do města Rhodos - hlavního města ostrova. Je to skvělá příležitost pocítit kouzlo historie města - jak té starověké, tak i středověké. Prvním bodem návštěvy města je kopec Monte Smith, na kterém uvidíme ruiny rhodéské akropole, starověký olympijský stadion a také odeon-amfiteátr. V dolní části města uvidíme přístav Mandraki, kde měl podle legendy stát slavný Rhodský kolos. Vydáme se na procházku středověkým starým městem. Cestou budeme míjet Palác velmistrů řádu Johanitů, projdeme jednou z nejlépe dochovaných středověkých ulic v Evropě - Rytířskou ulicí až k hlavní Sokratově ulici a Hippokratovu náměstí. Po prohlídce města téměř 2 hodiny volného času na samostatné objevování města a nakupování. Cena: 34 EUR dospělá osoba/17 EUR dítě.

PLAVBA KOLEM OSTROVA VIP (pouze pro hosty z hotelů: Mitsis Rodos Village a Zenith Sea Side)
Autorský program naší průvodkyně! Úplná novinka!
Prohlídku začneme návštěvou nejlepší továrny na výrobu olivového oleje na ostrově. Seznámíme se s procesem výroby oleje, ochutnáme olivy, med a místní pochoutky. Následně se vydáme k nejdůležitějšímu náboženskému místu pro rhódesany - ke klášteru Panny Marie Tsampiki, kde se nachází zázračná ikona a objasníme tajemství, proč se každá druhá osoba na ostrově jmenuje Tsampika. Přejedeme centrální zalesněnou částí ostrova do Petaloudes - Údolí motýlů. Tam v těsném kontaktu s přírodou, v údolí s mikroklimatem budeme obdivovat slavné rhodéské motýly: přástevníky kostivalové. Výlet zakončíme v hlavním městě ostrova. Společně navštívíme rhodeskou akropoli se starým stadionem a v dolní části města uvidíme přístav Mandraki, kde měl podle legendy stát slavný Rhodský kolos. Vydáme se na procházku středověkou Rytířskou ulicí až k hlavní Sokratově ulici a Hippokratovu náměstí. Po prohlídce města téměř 2 hodiny volného času na samostatné objevování města a nakupování. Cena: 50 EUR dospělá osoba/25 EUR dítě (Údolí motýlů za příplatek)

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce (Město Rhodos a Údolí motýlů, Perly Rhodosu a Symi při min. počtu 21 osob) nebo jsou v angličtině (ostatní). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Ta rovněž určuje ceny, podmínky a termíny výletů. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétnější informace získáte od našeho pracovníka přímo na Rhodosu. Uvedené ceny obvykle nezahrnují vstupné. Delegát pouze zprostředkovává rezervaci míst na tyto fakultativní výlety. Před a po sezóně se některé výlety neuskutečňují.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč