Lymberia Obrázek0
Lymberia Obrázek1
Lymberia Obrázek2
Lymberia Obrázek3
Lymberia Obrázek4
Lymberia Obrázek5
Lymberia Obrázek6
Lymberia Obrázek7
Lymberia Obrázek8
Lymberia Obrázek9
Lymberia Obrázek10
Lymberia Obrázek11
Lymberia Obrázek12
Lymberia Obrázek13
Lymberia Obrázek14
Lymberia Obrázek15
Lymberia Obrázek16
Lymberia Obrázek17
Lymberia Obrázek18
Lymberia Obrázek19
Lymberia Obrázek20
Lymberia Obrázek21
Lymberia Obrázek22
Lymberia Obrázek23
Lymberia Obrázek24
Lymberia Obrázek25
Lymberia Obrázek26
Lymberia Obrázek27

Lymberia

Řecko - Rhodos - Faliraki
Pobytový
Rodinný
V/blízko centra
Wi-Fi
Tenisový kurt
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotelový komplex se nachází přibližně 800 m od centra města Faliraki s mnoha tavernami, restauracemi a obchody. Do města Rhodos s historickým starým městem je to cca 15 km, na letiště cca 18 km. Autobusová zastávka cca 1 km od hotelu (cca 2 EUR/transfer do města Rhodos). Od hotelu jezdí do města Rhodos také soukromý autobus - cca 5 EUR tam i zpět.

UPOZORNĚNÍ: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 3 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Objekt je vzdálen přibližně 750 m od široké, pozvolně se svažující písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

.

K dispozici pro hosty

Komplex s celkem 140 pokoji se skládá ze tří dvoupodlažních budov (2 přes ulici). Hotel má vstupní halu s recepcí, televizní koutek, hlavní restauraci s terasou a 2 bary: u bazénu a u recepce (nejsou zahrnuty v all inclusive). V zahradní části je velký sladkovodní bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu - bez příplatku. Hotel neposkytuje osušky.

.

Internet

V hotelovém internetovém koutku - za poplatek, Wi-Fi internet - zdarma v prostoru recepce.

Catering

All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) podávané formou bufetu v hotelové restauraci. Kromě toho je v baru u bazénu k dispozici občerstvení: káva, čaj, sendviče, zákusky (10:30-12:00 a 15:30-17:30) a zmrzlina (15:30-17:30). Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje se podávají v baru u bazénu 10:30-23:00 (pivo, víno a ouzo 10:30-23:00, místní silné alkoholické nápoje 16:00-23:00).

Sportovní a animační program

Animace 6 dní v týdnu (v hlavní sezóně), tenisový kurt, stolní tenis, minigolf, volejbal, vodní pólo, šipky. Pro děti miniklub a dětské hřiště. Za příplatek: noční osvětlení tenisového kurtu, kulečník, videohry a vodní sporty na pláži. Přibližně 4 km od hotelu se nachází jeden z největších vodních parků v Evropě - "Faliraki Water Park".

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Doporučujeme kvůli kompletně zrekonstruovaným pokojům. Zajímavá možnost pro ty, kteří hledají aktivity, o které v centru večírků Faliraki rozhodně není nouze. Jen několik kilometrů odtud se navíc nachází oblíbený aquapark Rhodos.

Umiestnenie

Hotelový komplex se nachází přibližně 800 m od centra města Faliraki s množstvím taverien, restauraácií a obchodov. Do města Rhodos s historickým starým městem je to cca 15 km, na letisko cca 18 km. Rezervace autobusu cca 1 km od hotelu (cca 2 EUR/transfer do města Rhodos). Z hotelu do města Rhodos premáva aj súkromný autobus - cca 5 EUR tam a späť. SLEVA: V cene nie je zahrnutá miestna turistická daň vo výške 1,50 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytováním klientů v hotelu.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Animácia 6 dní v týždni (v hlavnej sezóne), tenisový kurt, stolný tenis, minigolf, volejbal, vodné pólo, šípky. Pre deti miniklub a detské ihrisko. Za příplatok: nočné osvetlenie tenisového kurtu, biliard, videohry a vodné športy na pláži. Približne 4 km od hotelu sa nachádza jeden z najväčších vodných parkov v Európe - "Faliraki Water Park".

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) podávané formou bufetu v hotelové restauraci. Kromě toho je v bare pri bazéne k dispozici občerstvenie: káva, čaj, sendviče, koláče (10:30-12:00 a 15:30-17:30) a zmrzlina (15:30-17:30). Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje sa podávajú v bare pri bazéne 10:30-23:00 (pivo, víno a ouzo 10:30-23:00, miestne silné alkoholické nápoje 16:00-23:00).

.
Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Komplex s celkovým počtem 140 pokojů zůstává z troch dvouposchoďových budov (2 cez ulicu). Hotel má vstupnú halu s recepciou, televízny kútik, hlavnú reštauráciu s terasou a 2 bary: pri bazéne a pri recepcii (nie sú zahrnuté v all inclusive). V záhradnej časti sa nachádza veľký sladkovodný bazén s oddelenou časťou pre deti. Ležadlá a slnečníky pri bazéne - bez príplatku. Hotel neposkytuje osušky.

.
Podľa nášho názoru

Doporučujeme kvůli kompletně zrekonstruovaným izbám. Zaujímavá možnost pre tých, ktorí hľadajú aktivity, o ktoré v párty centre Faliraki rozhodne nie je núdza. Kromě toho sa len niekoľko kilometrov od hotela nachádza obľúbený aquapark Rhodos.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě zájezdu na 11 dní = 10 nocí, v případě zájezdu na 12 dní = 11 nocí), stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Rodos - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Modrá plavba 
Úžasný jednodenní výlet pro ty, kteří milují slunce, moře a nějaké to dobrodružství! Lodě vyplouvají z přístavu Mandraki a navštěvují nejkrásnější zátoky a pláže na východním pobřeží. Uděláme si 3 půlhodinové zastávky na koupání v Kalithei, ve slavné zátoce Anthonyho Quinna a v Tsampice. V zátoce u Afandou budeme mít trochu více času na odpočinek a během této přestávky bude na palubě servírován oběd formou řeckého bufetu (v ceně). Budete mít dostatek času na koupání, opalování a obdivování podvodního světa! Cena cca 54 EUR/dospělá osoba,  cca 27 EUR/dítě (oběd v ceně).

Plavba na ostrov Symi
Ostrov Symi je známý svou úžasnou architekturou. Když vstoupíme do přístavu, zdá se, že v zálivu nebude nic vidět, ale náhle uvidíme úžasnou krajinu - jakousi mozaiku kaskádovitě umístěných domů, postavených v náhodném stylu a s neobvyklými barvami. Symi je také známý jako ostrov mořských hub. Během výletu je v našem programu návštěva a prezentace mořských hub u místního rybáře! Ostrov je také známý aromatickými bylinami. Ti, kteří ještě stále nebudou mít dost, se mohou vydat na vrchol Chorio - horní část osady, která nabízí krásný výhled na přístav a záliv. Po krátké plavbě bude další zastávkou klášter Panormitis - nejdůležitější místo pravoslavného kultu v souostroví Dodekanés. Klášter a kostel z roku 1783 byl zasvěcen svatému Archandělovi Michaelovi. Cena cca 49 EUR/dospělá osoba, cca 28 EUR/dítě.

PLAVBA KOLEM OSTROVA - ISLAND TOUR
Zcela nový program! Poznávání ostrova začneme od Lindosu - nejkrásnějšího města na ostrově s bohatou a úžasnou historií. Během 2 hodin volného času budete moci samostatně prozkoumat tajemná zákoutí města nebo navštívit Akropoli s průvodcem (vstupné na Akropol za poplatek). Následně se vydáme do Embony - nejvýše umístěné vesnice na ostrově na úpatí nejvyšší hory Attaviros, kde vás pozveme na řeckou hostinu: chutný řecký tradiční oběd (oběd je zahrnut v ceně výletu; možnost výběru z několika jídel; místní víno a minerální voda bez omezení). Ve stejném městě se seznámíme s dalšími místními lahůdkami: zveme k ochutnávce olivového oleje, bylin, medu, stejně jako místních nápojů a vín. Výlet zakončíme v Petaloudes - Butterfly Valley (Údolí motýlů). Tam v těsném kontaktu s přírodou, v údolí s mikroklimatem budeme obdivovat slavné rhodeské motýly: přástevníky kostivalové. Cena: 55 EUR dospělá osoba/28 EUR dítě (oběd je zahrnut v ceně zájezdu; Acropole a Údolí motýlů za příplatek)

PERLA STŘEDOVĚKU - HLAVNÍ MĚSTO OSTROVA
Ideální příležitost poznat město po západu slunce! Odpoledne se vydáme do města Rhodos - hlavního města ostrova. Je to skvělá příležitost pocítit kouzlo historie města - jak té starověké, tak i středověké. Prvním bodem návštěvy města je kopec Monte Smith, na kterém uvidíme ruiny rhodéské akropole, starověký olympijský stadion a také odeon-amfiteátr. V dolní části města uvidíme přístav Mandraki, kde měl podle legendy stát slavný Rhodský kolos. Vydáme se na procházku středověkým starým městem. Cestou budeme míjet Palác velmistrů řádu Johanitů, projdeme jednou z nejlépe dochovaných středověkých ulic v Evropě - Rytířskou ulicí až k hlavní Sokratově ulici a Hippokratovu náměstí. Po prohlídce města téměř 2 hodiny volného času na samostatné objevování města a nakupování. Cena: 34 EUR dospělá osoba/17 EUR dítě.

PLAVBA KOLEM OSTROVA VIP (pouze pro hosty z hotelů: Mitsis Rodos Village a Zenith Sea Side)
Autorský program naší průvodkyně! Úplná novinka!
Prohlídku začneme návštěvou nejlepší továrny na výrobu olivového oleje na ostrově. Seznámíme se s procesem výroby oleje, ochutnáme olivy, med a místní pochoutky. Následně se vydáme k nejdůležitějšímu náboženskému místu pro rhódesany - ke klášteru Panny Marie Tsampiki, kde se nachází zázračná ikona a objasníme tajemství, proč se každá druhá osoba na ostrově jmenuje Tsampika. Přejedeme centrální zalesněnou částí ostrova do Petaloudes - Údolí motýlů. Tam v těsném kontaktu s přírodou, v údolí s mikroklimatem budeme obdivovat slavné rhodéské motýly: přástevníky kostivalové. Výlet zakončíme v hlavním městě ostrova. Společně navštívíme rhodeskou akropoli se starým stadionem a v dolní části města uvidíme přístav Mandraki, kde měl podle legendy stát slavný Rhodský kolos. Vydáme se na procházku středověkou Rytířskou ulicí až k hlavní Sokratově ulici a Hippokratovu náměstí. Po prohlídce města téměř 2 hodiny volného času na samostatné objevování města a nakupování. Cena: 50 EUR dospělá osoba/25 EUR dítě (Údolí motýlů za příplatek)

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce (Město Rhodos a Údolí motýlů, Perly Rhodosu a Symi při min. počtu 21 osob) nebo jsou v angličtině (ostatní). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Ta rovněž určuje ceny, podmínky a termíny výletů. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétnější informace získáte od našeho pracovníka přímo na Rhodosu. Uvedené ceny obvykle nezahrnují vstupné. Delegát pouze zprostředkovává rezervaci míst na tyto fakultativní výlety. Před a po sezóně se některé výlety neuskutečňují.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč