Virginia Hotel Obrázek0
Virginia Hotel Obrázek1
Virginia Hotel Obrázek2
Virginia Hotel Obrázek3
Virginia Hotel Obrázek4
Virginia Hotel Obrázek5
Virginia Hotel Obrázek6
Virginia Hotel Obrázek7
Virginia Hotel Obrázek8
Virginia Hotel Obrázek9
Virginia Hotel Obrázek10
Virginia Hotel Obrázek11
Virginia Hotel Obrázek12
Virginia Hotel Obrázek13
Virginia Hotel Obrázek14
Virginia Hotel Obrázek15
Virginia Hotel Obrázek16
Virginia Hotel Obrázek17
Virginia Hotel Obrázek18
Virginia Hotel Obrázek19
Virginia Hotel Obrázek20
Virginia Hotel Obrázek21
Virginia Hotel Obrázek22
Virginia Hotel Obrázek23
Virginia Hotel Obrázek24
Virginia Hotel Obrázek25
Virginia Hotel Obrázek26
Virginia Hotel Obrázek27
Virginia Hotel Obrázek28
Virginia Hotel Obrázek29
Virginia Hotel Obrázek30
Virginia Hotel Obrázek31
Virginia Hotel Obrázek32

Virginia Hotel

Řecko - Rhodos
Pobytový
Doporučujeme
Bazén se sladkou vodou
Bazén
Skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází přibližně 1,5 km od centra města. 5 km od centra historického města Rhodos a cca 4 km od městečka Kalithea, kdysi proslulého svými termálními prameny a dnes plného fontán, květin a kaváren, řecké taverny bary a restaurace jsou vzdáleny cca 300 m. Další zajímavosti: idylická země Sedmi pramenů (cca 25 km) s krásnou řeckou krajinou a 186 m dlouhým tunelem vedoucím k malému jezírku, Údolí motýlů (Petaloudes) cca 24 km, vodní park cca 6,5 km.

.
Pláž

Pláž "Kalami" (veřejná, písčito-oblázková) je vzdálená pouhých 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek (cca 8 EUR za set/den).

K dispozici pro hosty

Registrace 24 hodin denně, bazény pro dospělé, bazény pro děti, tobogán, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu, plážové osušky (záloha), hlavní restaurace "Dionyssos", restaurace "Ambrosia" podávající středomořské ryby, restaurace "Nemesis" vyhlášená místními řeckými pokrmy, snack bar "Fresca", uvítací balíček pro hosty s možností all inclusive (koktejl, láhev vody), minimarket, prádelna (za poplatek), půjčovna aut, trezor, výtahy.

Internet

Ve veřejných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (18:30-21:30) se podávají formou bufetu v hlavní restauraci.

V baru Fresca: pozdní snídaně (10:00-13:00), oběd (12:00-15:00) - pizza/gril, teplé občerstvení (10.30-12.00 a 14.30-18.00), studené občerstvení (10:00-23:00), zmrzlina (neomezeně).

Tématické restaurace Ambrosia a Nemesis vyžadují předchozí rezervaci.

Nápoje: nápoje, džusy, voda, pivo, místní víno, Ouzo (k dispozici 10:00-23:00), místní alkoholické nápoje (12:00-23:00) k dispozici ve všech barech.


Sportovní a animační program

Tělocvična, stolní tenis, volejbal, šipky, šachy, dětské hřiště, animace v bazénu pro děti i dospělé, aerobik, aqua-aerobik, půjčovna kol, masáže (za poplatek), živá hudba.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Ideální volba pro rodiny s dětmi díky bohatému zázemí a rozsáhlému sportovnímu a animačnímu programu. Doporučujeme vzhledem k blízkosti pláže a dalších atrakcí na Rhodosu.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě zájezdu na 11 dní = 10 nocí, v případě zájezdu na 12 dní = 11 nocí), stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Rodos - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Modrá plavba 
Úžasný jednodenní výlet pro ty, kteří milují slunce, moře a nějaké to dobrodružství! Lodě vyplouvají z přístavu Mandraki a navštěvují nejkrásnější zátoky a pláže na východním pobřeží. Uděláme si 3 půlhodinové zastávky na koupání v Kalithei, ve slavné zátoce Anthonyho Quinna a v Tsampice. V zátoce u Afandou budeme mít trochu více času na odpočinek a během této přestávky bude na palubě servírován oběd formou řeckého bufetu (v ceně). Budete mít dostatek času na koupání, opalování a obdivování podvodního světa! Cena cca 54 EUR/dospělá osoba,  cca 27 EUR/dítě (oběd v ceně).

Plavba na ostrov Symi
Ostrov Symi je známý svou úžasnou architekturou. Když vstoupíme do přístavu, zdá se, že v zálivu nebude nic vidět, ale náhle uvidíme úžasnou krajinu - jakousi mozaiku kaskádovitě umístěných domů, postavených v náhodném stylu a s neobvyklými barvami. Symi je také známý jako ostrov mořských hub. Během výletu je v našem programu návštěva a prezentace mořských hub u místního rybáře! Ostrov je také známý aromatickými bylinami. Ti, kteří ještě stále nebudou mít dost, se mohou vydat na vrchol Chorio - horní část osady, která nabízí krásný výhled na přístav a záliv. Po krátké plavbě bude další zastávkou klášter Panormitis - nejdůležitější místo pravoslavného kultu v souostroví Dodekanés. Klášter a kostel z roku 1783 byl zasvěcen svatému Archandělovi Michaelovi. Cena cca 49 EUR/dospělá osoba, cca 28 EUR/dítě.

PLAVBA KOLEM OSTROVA - ISLAND TOUR
Zcela nový program! Poznávání ostrova začneme od Lindosu - nejkrásnějšího města na ostrově s bohatou a úžasnou historií. Během 2 hodin volného času budete moci samostatně prozkoumat tajemná zákoutí města nebo navštívit Akropoli s průvodcem (vstupné na Akropol za poplatek). Následně se vydáme do Embony - nejvýše umístěné vesnice na ostrově na úpatí nejvyšší hory Attaviros, kde vás pozveme na řeckou hostinu: chutný řecký tradiční oběd (oběd je zahrnut v ceně výletu; možnost výběru z několika jídel; místní víno a minerální voda bez omezení). Ve stejném městě se seznámíme s dalšími místními lahůdkami: zveme k ochutnávce olivového oleje, bylin, medu, stejně jako místních nápojů a vín. Výlet zakončíme v Petaloudes - Butterfly Valley (Údolí motýlů). Tam v těsném kontaktu s přírodou, v údolí s mikroklimatem budeme obdivovat slavné rhodeské motýly: přástevníky kostivalové. Cena: 55 EUR dospělá osoba/28 EUR dítě (oběd je zahrnut v ceně zájezdu; Acropole a Údolí motýlů za příplatek)

PERLA STŘEDOVĚKU - HLAVNÍ MĚSTO OSTROVA
Ideální příležitost poznat město po západu slunce! Odpoledne se vydáme do města Rhodos - hlavního města ostrova. Je to skvělá příležitost pocítit kouzlo historie města - jak té starověké, tak i středověké. Prvním bodem návštěvy města je kopec Monte Smith, na kterém uvidíme ruiny rhodéské akropole, starověký olympijský stadion a také odeon-amfiteátr. V dolní části města uvidíme přístav Mandraki, kde měl podle legendy stát slavný Rhodský kolos. Vydáme se na procházku středověkým starým městem. Cestou budeme míjet Palác velmistrů řádu Johanitů, projdeme jednou z nejlépe dochovaných středověkých ulic v Evropě - Rytířskou ulicí až k hlavní Sokratově ulici a Hippokratovu náměstí. Po prohlídce města téměř 2 hodiny volného času na samostatné objevování města a nakupování. Cena: 34 EUR dospělá osoba/17 EUR dítě.

PLAVBA KOLEM OSTROVA VIP (pouze pro hosty z hotelů: Mitsis Rodos Village a Zenith Sea Side)
Autorský program naší průvodkyně! Úplná novinka!
Prohlídku začneme návštěvou nejlepší továrny na výrobu olivového oleje na ostrově. Seznámíme se s procesem výroby oleje, ochutnáme olivy, med a místní pochoutky. Následně se vydáme k nejdůležitějšímu náboženskému místu pro rhódesany - ke klášteru Panny Marie Tsampiki, kde se nachází zázračná ikona a objasníme tajemství, proč se každá druhá osoba na ostrově jmenuje Tsampika. Přejedeme centrální zalesněnou částí ostrova do Petaloudes - Údolí motýlů. Tam v těsném kontaktu s přírodou, v údolí s mikroklimatem budeme obdivovat slavné rhodéské motýly: přástevníky kostivalové. Výlet zakončíme v hlavním městě ostrova. Společně navštívíme rhodeskou akropoli se starým stadionem a v dolní části města uvidíme přístav Mandraki, kde měl podle legendy stát slavný Rhodský kolos. Vydáme se na procházku středověkou Rytířskou ulicí až k hlavní Sokratově ulici a Hippokratovu náměstí. Po prohlídce města téměř 2 hodiny volného času na samostatné objevování města a nakupování. Cena: 50 EUR dospělá osoba/25 EUR dítě (Údolí motýlů za příplatek)

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce (Město Rhodos a Údolí motýlů, Perly Rhodosu a Symi při min. počtu 21 osob) nebo jsou v angličtině (ostatní). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Ta rovněž určuje ceny, podmínky a termíny výletů. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétnější informace získáte od našeho pracovníka přímo na Rhodosu. Uvedené ceny obvykle nezahrnují vstupné. Delegát pouze zprostředkovává rezervaci míst na tyto fakultativní výlety. Před a po sezóně se některé výlety neuskutečňují.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč