Aktuálně probíhá technická údržba stránek, která může zapříčinit zobrazení chybné ceny u některých zájezdů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
Ubytování RVN Obrázek0
Ubytování RVN Obrázek1
Ubytování RVN Obrázek2
Ubytování RVN Obrázek3
Ubytování RVN Obrázek4
Ubytování RVN Obrázek5
Ubytování RVN Obrázek6
Ubytování RVN Obrázek7
Ubytování RVN Obrázek8
Ubytování RVN Obrázek9
Ubytování RVN Obrázek10
Ubytování RVN Obrázek11
Ubytování RVN Obrázek12
Ubytování RVN Obrázek13

Rovaniemi - s návštěvou u Santa Clause

Finsko - Rovaniemi
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Rovaniemi, služby průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: náklady na účast v programu, oběd během programu (cena balíčku včetně obědu 275 EUR/dosp. os., 260 EUR/dítě ve věku 3-11 let - platí se povinně průvodci zájezdu - možnost platby v hotovosti nebo platební kartou) a další osobní výdaje.

Balíček zahrnuje: 

  • transfer letiště - vesnička Santa Clause - letiště
  • návštěvu u Santy Clause
  • projížďka psím spřežením (psi plemene husky)
  • projížka sobím spřežením 
  • návštěva Elfí farmy (návštěva mini zoo)
  • certifikát potvrzující překročení polárního kruhu
  • možnost zapůjčení oblečení na místě
  • oběd

Účastník má rovněž možnost využití následucícíh aktivit, které však nejsou zahrnuty ve výše uvedeném balíčku a platí se zvlášť na místě:

  • fotka se Santa Clausem v jeho domě (cena cca 45 EUR/os.)
  • vstup a využití sněžných atrakcí ve Snowlandu (cena cca 35 EUR/os.)

Důležité! Přečtěte si aktuální informace o Covid-19 a podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Rovaniemi - z wizytą u Św. Mikołaja
Kód zájezdu: RVN

Program

Návštěva Santovy vesničky • Jízda se psím spřežením Husky a se sobím spřežením • Laponské příběhy! • Krajina sněžné zábavy!

Den 1
Prosinec je měsícem příprav na Vánoce, prožíváme jej zvláštním způsobem, myslíme na dárky a často se přemisťujeme v myšlenkách na místo, kde bychom se mohli setkat se Santa Clausem. Zveme Vás přímo tam, do malé dřevěné vesničky nedaleko Rovaniemi v Laponsku. Přesně tam, kde probíhá polární kruh. Je to skvělé dobrodružství pro děti i dospělé, protože v Santově domě je každý dítětem!
Vesnička je od nepaměti oficiálním sídlem Santa Clause, ve vesničce je poštovní úřad Santy Clause, mnoho obchodů se suvenýry, kavárny, ale samozřejmě nejdůležitější je jeho kancelář - jediná budova, která se tyčí nad nízkými budovami, s nádhernou věží, na které je umístěn Santův portrét. Audience se odehrává v teplé, útulné místnosti, kde dvorní elf dělá pamětní fotografie.
To ale není jediná atrakce, kterou nám nabízí vesnice, která je Santa Clausovým sídlem. K dispozici máme mnoho atrakcí, které nám zajistí nezapomenutelné chvíle: jízda se spřežením se psy Husky a na saních tažených soby, účast na laponském obřadu a spoustu zábavy.

Sraz na letišti v Polsku cca 2 hodiny před odletem.

Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Přelet do Rovaniemi (cca 2 hodiny). Po příletu přivítání na letišti - každý z účastníků obdrží od elfů pas do Santovy vesničky. Přejezd do Santovy vesničky (transfer z letiště trvá cca 10 minut); čas na převlečení se do speciálně připravených kostýmů (zajišťuje organizátor) pro jízdu saněmi taženými psy Husky, což Vám umožní pohodlně strávit čas na čerstvém vzduchu (pro účastníky jsou k dispozici úschovny; můžete zde uložit svá zavazadla a osobní věci). Setkání s průvodci, kteří podrobně představí celodenní program pobytu v Santově vesničce. Poté (shodně s harmonogramem popsaným v cestovním pasu) budete mít příležitost využít následující atrakce v Santově vesničce:
• Setkání se psy Husky! Psi Husky jsou milá zvířata, která jsou zde stvořena hlavně pro práci. Dozvíme se tajemství jejich chovu, uvidíme, jak žijí v jejich přirozeném prostředí a především se vydáme na projížďku se psím spřežením.
• Setkání se soby! Sobi byli vždy společníky domorodých obyvatelů Laponska v obtížných arktických podmínkách. Budeme mít možnost se setkat s chovateli sobů, vydat se na projížďku saněmi taženými soby a cítit se jako sám Santa Claus.
• Laponský obřad! Během obřadu budeme pozváni na tradiční místo setkání Sámů - původních obyvatelů Laponska, kde u ohně, příběhů z dalekého severu a horkého brusinkového džusu budeme přijati jako dobyvatelé polárního kruhu (pro účastníky zvláštní osvědčení!).

Zveme k nákupu suvenýrů a k samostatnému prozkoumání Santovy vesničky a jejích četných atrakcí: nejdůležitější bude samozřejmě návštěva Santa Clausova domu. Budete si moci potřást rukou se Santou a pořídit si s ním snímek - nezapomenutelná památka z této návštěvy (foto za poplatek cca 45 EUR/os.)
Doporučujeme navštívit poštu, odkud Santa posílá dopisy dětem z celého světa nebo krajinu sněhové zábavy Snowland (za poplatek cca 35 EUR/osoba).
Během výše uvedeného programu přestávka na oběd (v restauraci v Santově vesničce, zahrnutá v ceně balíčku).
Pozdě odpoledne odjezd ze Santovy vesničky, transfer na letiště a odlet do Varšavy/Katovic/Poznaně kolem 19:00 hodiny.

Upozornění k programu 
​• Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či obráceno.
• Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů společně s aktuálními cenami je dostupný u našich průvodců/delegátů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hotel

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč