Ubytování SDK Obrázek0
Ubytování SDK Obrázek1
Ubytování SDK Obrázek2
Ubytování SDK Obrázek3
Ubytování SDK Obrázek4
Ubytování SDK Obrázek5
Ubytování SDK Obrázek6
Ubytování SDK Obrázek7
Ubytování SDK Obrázek8

Sardinie a Korsika - smaragdové perly

Itálie - Sardinie - Porto Cervo
Poznávací + pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

La Plage Noire

Poloha
Hotel La Plage Nore udržovaný ve stylu prázdninové vesnice se nachází na severozápadním pobřeží Sardinie, v zátoce Asinara s krásným výhledem na ostrov Asinara. Město Porto Torres s mnoha bary, restauracemi, obchody a přístavem je vzdáleno cca 20 km. Letiště Alghero je cca 50 km od hotelu La Plage Nore. 

Pláž
Hotel La Plage Nore se nachází přímo u soukromé pláže s tmavým pískem. Hosté mohou využívat lehátka a slunečníky (zdarma). Plážové osušky jsou k dispozici za zálohu - cca 10 EUR/kus (každá výměna cca 3 EUR).

Vybavení
Hotel La Plage Nore se skládá z hlavní budovy a menších budov (bungalovů) ležících v udržované zahradě. 24hodinová recepce, hlavní restaurace servírující pokrmy místní a mezinárodní kuchyně se stoly na terase u bazénu, 3 bary, včetně baru u bazénu a na pláži. Navíc: 2 velké bazény nepravidelného tvaru (nutnost plaveckých čepic) a dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici za zálohu - cca 10 EUR/kus (každá výměna cca 3 EUR). Za poplatek: market, obchody s místními produkty.

Pokoje
Hotel La Plage Nore má 300 pokojů různých standardů umístěných v bungalovech. Skromné standardní pokoje se základním vybavením (o rozloze cca 15-22 m² společně s balkonem nebo terasou) - pro max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (možnost přistýlky v podobě samostatné postele, palandy nebo rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za příplatek). Většina pokojů má balkon nebo terasu. Za příplatek a na vyžádání jsou k dispozici pokoje typu Superior. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za poplatek (cca 10 EUR/den).

Strava
Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. K obědu a večeři balíček nápojů v ceně: voda, domácí víno a nealkoholické nápoje. V hodinách od 16:00-17:00 je k dispozici občerstvení (v baru u bazénu) a od 10:00-23:00 nápoje: voda, džus, místní kola.

Sport a zábava
Hotel La Plage Nore organizuje denní animační program ve verzi Soft (mimo jiné hry a zábavu u bazénu a na pláží, aerobik, aqua aerobic, stretching) a večerní show a kabarety. Navíc: tenisové a fotbalové hřiště, plážový volejbal, posilovna. Pro děti: hotelový miniklub a 6x týdně Figloklub s polským animátorem (od poloviny června do poloviny září).

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.laplagenoireresort.it

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/sardynia-region-alghero/la-plage-noire​

Jiné
Není zde povinný turistický poplatek.

Náš názor
Jeden z největších hotelů v typickém prázdninovém stylu ležící v této části Sardinie, která se táhne podél pobřeží. Nabízí svým hostům ubytování v komfortních bungalovech obklopených zahradou. Hotel je velmi oblíben mezi hosty za uvolněnou atmosféru, bohatou nabídku animací a velkou bazénovou zónu. Díky rozsáhlé zahradě, mnoha animacím a umístění přímo u pláže doporučujeme hotel La Plage Nore zejména pro rodinnou dovolenou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Hotel Posada

Poloha
Hotel Posada se nachází v severní části ostrova, v jedné z nejhezčích oblastí Sardinie. Skládá se z několikapatrových budov, z kterých se rozprostírá překrásný panoramatický výhled na souostroví Maddalena. Cca 500 m od hotelu Posada je centrum městečka Palau, kde jsou různé bary, restaurace, obchody, jedinečné malé uličky a přístav. Letiště v Olbii je vzdáleno cca 40 km.

Pláž
Hotel Posada leží cca 200 m od soukromé písčité pláže (místy se skálami) s plážovým servisem zdarma (2 lehátka a slunečník/1 pokoj - v závislosti na dostupnosti). 

Vybavení
Recepce 24 h, lobby, klimatizovaná hlavní restaurace, bar, 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (vyžadovány jsou koupací čepice, které se dají zakoupit v hotelovém obchodě nebo u plavčíka - cca 3 EUR). Půjčovna aut a člunů, parkoviště, půjčovna skútrů ve vzdálenosti cca 500 m od hotelu (v centru Palau). 

Pokoje
Hotel Posada je vystavěn v tradičním sardinském stylu, skládá se z několikapatrových budov a nabízí 171 standardních pokojů (plocha cca 20 m²) s možností max. 3 dospělých osob (přistýlka ve formě normální postele nebo skládací postele) nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (přistýlka ve formě patrové postele). Všechny pokoje jsou prostorné, zařízené v tradičním sardinském stylu. Vybavení: koupelna (sprchový kout nebo vana, fén), individuálně ovládaná klimatizace, minibar (za poplatek), TV-sat a telefon, trezor (zdarma). Některé pokoje disponují také balkonem. Za poplatek a na potvrzení jsou pokoje s výhledem na moře. Dětská postýlka pro dítě do 2 let (za poplatek cca 8 EUR/den).

Strava
Snídaně, oběd a večeře ve formě bufetu. K obědu i k večeři jsou neomezeně k dispozici tyto nápoje: voda, víno a pivo. Ostatní nápoje k obědu a večeři jsou za poplatek. Hotel Posada poskytuje místo pro přípravu jídel pro malé děti.

Sport a zábava
Hotel Posada nabízí denní i večerní animační program pro děti (např. lekce tance, tenisu, plavání) a pro dospělé (např. aerobic, stretching, večerní show). Zdarma: víceúčelové hřiště pro tenis, fotbal. Mini klub pro děti od 3 do 12 let a pro mládež od 13 do 18 let.

Internet
Wi-Fi ve veřejných prostorech hotelu (zdarma).

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.clubesse.it

Jiné
Povinný poplatek - pobytová taxa se hradí na recepci hotelu - cca 2 EUR/osoba/den.

Náš názor
Skvělé místo pro krásnou sardinskou dovolenou. Doporučujeme všem, kteří touží poznat nejpěknější pláže Sardínie a její vyhlášená letoviska. Hotel Posada se nachází v pěší dostupnusti centra Palau, hezkého městečka s přístavem, ze kterého se můžete vydat na výlet na souostroví La Maddalena.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Li Graniti Hotel & SPA

Poloha
Hotel Li Graniti Hotel & SPA se nachází na kopci v malebné severní části Sardinie s panoramatickým výhledem na moře. Centrum letoviska Baja Sardinia s bary, restauracemi a obchody je vzdáleno cca 2,5 km, kultovní letovisko Porto Cervo cca 6 km. Letiště Olbia je cca 30 km od hotelu.

Pláž
Hotel Li Graniti Hotel & SPA se nachází cca 2 km od krásné písečné pláže s bezplatným plážovým servisem (2 lehátka a 1 slunečník/pokoj, v závislosti na dostupnosti). Na pláž jezdí několikrát denně bezplatný hotelový autobus (jízdní řád je k dispozici na recepci).

Vybavení
24h recepce, lobby, 2 bary, hlavní restaurace La Veranda s pokrmy regionální a mezinárodní kuchyně, bazén s lehátky a slunečníky - zdarma. Navíc: TV místnost, bezplatné parkoviště a za poplatek: prádelna, hlídání dětí, půjčovna aut.

Pokoje
Hotel Li Graniti Hotel & SPA byl postaven v tradičním sardinském stylu. V hlavní třípodlažní budově se nachází 70 standardních dvoulůžkových pokojů (o rozloze cca 16-20 m²) s max. 2 přistýlkami (v podobě palandy, rozkládací pohovky nebo samostatné postele). Pokoje jsou vybaveny: koupelnou (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů), centrálně řízenou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (konzumace za příplatek), balkonem, terasou nebo verandou s výhledem na okolí hotelu. Pokoje s výhledem na moře jsou k dispozici na vyžádání a za příplatek. Hotel akceptuje malá domácí zvířata - za příplatek (cca 10 EUR/den) a na vyžádání.

Strava
Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu a večeře servírovány ke stolu (výběr ze 4 jídel z menu) v hlavní restauraci. Za příplatek program Full Board (plná penze) - navíc obědy servírovány ke stolu (výběr ze 4 jídel z menu). Nápoje k obědu a večeři - za příplatek.

Sport a zábava
Hotel Li Graniti Hotel & SPA neorganizuje animační program. Za příplatek nabízí masáže a procedury v hotelovém wellness s tureckou a finskou saunou. Pro nejmenší: dětské hřiště.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Jedinečná poloha na Smaragdovém pobřeží a úžasné výhledy z hotelu - to jsou jeho silné stránky. Navíc díky vkusně zařízeným pokojům, velmi chutné regionální kuchyni a klidné poloze je Li Graniti Hotel & SPA ideálním místem na italskou dovolenou daleko od velkoměstského hluku a shonu. Hotel doporučujeme náročným klientům na romantickou dovolenou ve dvou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Grand Hotel Cannigione

Poloha
Luxusní, elegantní hotel se nachází na severozápadním pobřeží Sardinie u tyrkysových vod Tyrhénského moře. Letiště v Olbii je vzdáleno cca 30 km. 

Pláž
Grand Hotel Cannigione
se nachází cca 200 m od soukromé písečné pláže Cannigione (na pláž jezdí hotelový autobus; na vyžádání na recepci). Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, trezor na recepci, hlavní restaurace servírující pokrmy místní a středomořské kuchyně, bar s občerstvením a nápoji. Hotel nabízí hostům velký relaxační bazén a sluneční terasu s lehátky. 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu. Za příplatek večeře servírované ke stolu (výběr ze 3 nabídek menu). Nápoje k večeři za příplatek. Šéfkuchař nabízí především speciality středomořské kuchyně. 

Sport a zábava
Klientům vyhledávajícím relaxaci a klid nabízí hotel možnost využití wellness: kosmetické procedury, masáže, turecké lázně, sauna (za příplatek). Hostům je k dispozici také půjčovna kol (za příplatek). 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.grandhotelcannigione.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 5 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Elegantní hotel na severozápadním pobřeží Sardinie s krásným výhledem na vody Tyrhénského moře. Nespornou výhodou tohoto hotelu je jeho přátelský personál a skvělá poloha. Grand Hotel Cannigione se bude líbit zejména párům, které hledají základnu k prozkoumání této oblasti!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Grand Hotel Poltu Quatu

Poloha
Luxusní hotel na severovýchodním pobřeží Sardinie, odkud je nádherný výhled na ostrovy La Maddalena. Grand Hotel Poltu Quatu se nachází na rozsáhlé ploše v malebné zelené oblasti hned vedle přístavu Marina dell'Orso. Město Porto Cervo s četnými obchody, bary a restauracemi je vzdáleno cca 3 km, letiště v Olbii cca 35 km. 

Pláž
Veřejná písečná pláž se nachází cca 1,5 km od hotelu (15 min. chůze). Lehátka a slunečníky jsou k dispozici pro hotelové hosty zdarma, plážové osušky za příplatek. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace Maymon (se stoly na terase s krásným výhledem na okolí a moře) servírující pokrmy místní i mezinárodní kuchyně, restaurace Ishter u bazénu, bar s nápoji a občerstvením. Hotel nabízí hostům velký relaxační bazén nepravidelného tvaru a brouzdaliště pro děti. Navíc je k dispozici sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu.  

Strava
Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - snídaně formou bufetu v restauraci a večeře servírované ke stolu (výběr ze 3 nabídek menu). Nápoje k večeři za příplatek.

V termínu od 24. června do 4. září hotel nenabízí večeře. V hotelu je restaurace a'la carte - za příplatek.

Sport a zábava
Grand Hotel Poltu Quatu
neorganizuje animační program. Za příplatek nabízí masáže a procedury v hotelovém wellness s tureckou saunou a masážemi. Navíc je k dispozici posilovna. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.poltuquatu.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 5 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Velmi stylový hotel, který díky své poloze poskytne komorní atmosféru. Skvělá poloha hned vedle přístavu dell'Orso a krásný výhled na ostrovy La Maddalena jsou velké výhody hotelu. Navíc pokoje zařízené ve středomořském stylu, velmi dobrá regionální kuchyně a klidná lokalita z něj dělají ideální místo pro italskou dovolenou daleko od ruchu velkoměsta.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, ubytování (7 nebo 14 nocí za příplatek), přejezdy klimatizovaným autokarem, přejezdy trajektem Sardinie - Korsika - Sardinie, stravování: 7 kontinentálních snídaní, 7 večeří (za příplatek), turistický program (viz níže), služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, plavby lodí, služby pro skupinu v systému TGS, pobytovou taxu. Orientační náklady na účast v programu - cca 220 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 3 EUR/os. (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Itálie.

Název zájezdu v polském jazyce: Sardynia i Korsyka - Szmaragdowe Perły
Kód zájezdu: SKD

Fakultativní výlety: plavba na Bonifacio cca 20 EUR/os.

Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 31.08.2021 a mohou se změnit.

Slevy platí pro:
- žáky - zlevněné vstupenky po předložení žákovské legitimace.

Program

Sardinie a Korsika - smaragdové perly - 8 nebo 15 dnů • La Maddalena a Costa Smeralda - svět luxusu • Barbagia - divoká země • Alghero - korále a jeskyně Neptune • Bonifacio • Cagliari - hlavní město ostrova • Nurag Santu Antine - civilizace Nuragů • Castelsardo - malebná pevnost • pro zájemce možnost prodloužení pobytu na Sardinii

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do města Olbie, setkání s průvodcem. Transfer do hotelu v okolí Tempio Pausania, přenocování. (Trasa cca 55 km)

Den 2
Po snídani přejezd do Santa Teresa di Gallura a plavba trajektem na Korsiku. Prohlídka Bonifacio, města nacházejícího se na vysokých vápencových útesech. V programu procházka klikatými, úzkými uličkami a volný čas, během kterého doporučujeme plavbu kolem zálivu Bonifacio (za poplatek). Přejezd trajektem na Sardinii, návrat do hotelu na přenocování. (Trasa cca 130 km)

Den 3
Po snídani vystěhování a přejezd do Castelsardo, prohlídka města ležícího na skalnatém kopci nad krásnou zátokou. Uvidíme pozůstatky hradu Doria a projdeme se úzkými uličkami středověkého města. Nedaleko města uvidíme také jeden ze symbolů Castelsardo - Roccia del Elefante, skálu, která tvarem připomíná slona. Následně se vydáme do Alghero - města zvaného malou Barcelonou, známého výrobky z korálů, langustami po katalánsku a nádhernými výhledy. V programu prohlídka historického centra, které se může pochlubit úžasným příkladem katalánské gotiky a bohatou historií. Volný čas ve starém městě v okolí malebného přístavu. Následně plavba lodí k jeskyni Neptune, jež je považována za jednu z nejkrásnějších jeskyní ve Středomoří. Přejezd do hotelu v okolí Sassari, přenocování. (Trasa cca 170 km)

Den 4
Po snídani se vydáme ke kostelu Santa Trinita di Saccargia, čili kostelu Nejsvětější Trojice. Je to nádherný příklad románsko-pisánské architektury, kde lze vidět fresky z 12. století. Následně přejezd do Bosy. Je to jediné město ostrova, které se nachází u slavné řeky Temo. Prohlídka čtvrti Sa Piana s vysokými, barevnými domy a úzkými uličkami, které se vinou kolem úpatí kopce, na jehož vrcholu se nachází Castello Malaspina. Uvidíme také staré město Sa Piatta s elegantními domy stojícími na břehu. Odpoledne přejezd na poloostrov Sinis, známý plážemi s lesklými křemennými zrny. Volný čas na opalování. Pro zájemce (za poplatek) návštěva Tharros, ruin bývalého městečka založeného Kartaginci, kde lze vidět nejzachovalejší fragmenty římských zdí na Sardinii. Večer přejezd do hotelu v okolí Oristano na přenocování. (Trasa cca 280 km)
 
Den 5
Po snídani přejezd do Cagliari, rušného hlavního města Sardinie. V programu procházka čtvrtí Castello. Uvidíme mimo jiné: obrannou zeď s Věží slona a katedrálu v toskánském stylu. Seznámíme se také s bohatou historií města, jež se odráží v architektuře. Volný čas v jedné z čtvrtí Cagliari. Přejezd do Barumini, jednoho z nejlépe dochovaných komplexů z doby civilizace nuragů - Su Nuraxi, který je na seznamu Světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Návrat na přenocování do hotelu v okolí Oristano. (Trasa cca 280 km)

Den 6
Po snídani pojedeme do horské, tajemné a divoké oblasti Barbagia, která se nachází v srdci Sardinie. Cestou navštívíme Studnu sv. Kristýny (Holy Well Christine), která se nachází v bývalé osadě nuragů a seznámíme se se starým kultem vody. Následně přejezd do města Orgosolo, které se nachází v horách Gennargentu. Kdysi bylo označováno jako „hlavní město banditů“ a dnes je hojně navštěvováno turisty. Město je známé díky nástěnným malbám, které se objevily na stěnách místních domů v 70. letech 20. století. Odpoledne zveme na typický oběd s pastýři, který se bude konat pod širým nebem. Bude to skvělá příležitost ochutnat speciality sardinské kuchyně. Pozdě odpoledne přejezd do hotelu v okolí Tempio Pasania na přenocování. (Trasa cca 375 km)

Den 7
Po snídani přejezd do přístavu v Palau, plavba trajektem na ostrov La Maddalena, který patří do  stejnojmenného souostroví. Následně se vydáme na ostrov Caprera, kde navštívíme dům-muzeum národního hrdiny Itálie - Giuseppe Garibaldiho. Přejezd podél pobřeží panoramatickou trasou. Volný čas v historickém centru města Maddalena. Návrat do Palau. Odpoledne strávíme na slavném Smaragdovém pobřeží. Přejezd do Porto Cervo, hlavního města Consorzio Costa Smeralda, které bylo založeno v 60. letech 20. století. Pojedeme přes Aga Khana, které se stalo prázdninovou destinací prince a jeho bohatých přátel. Uvidíme tam nádherné vily, impozantní jachty kotvící v přístavu, exklusivní butiky a místo setkávání bohaté společnosti - slavnou Piazzetta. Večer návrat do hotelu na přenocování. (Trasa cca 190 km)

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu na Sardinii, v oblasti Alghero - přejezd do vybraného hotelu (v některých termínech se může transfer konat letecky), pobyt ve dnech 8-14 a 15. den odlet do Polska. Hotelové dny začínají v 14:00 hodin a končí v 10:00 hodin.
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Realizace programu závisí na počasí (týká se to plavby trajektem na Korsiku). Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech. 

Za příplatek si lze prodloužit zájezd o týden pobytu na Sardinii (na severu ostrova v okolí Olbie), ve Vámi vybraném hotelu. Popisy hotelů v další části katalogu. Více nabídek v rezervačním systému a v katalogu „Pobyt - Sardinie - oblast Olbie“.
V Itálii a Francii (Korsika) je nutné nosit roušky na veřejných prostranstvích, ve všech dopravních prostředcích a je zde 2metrová sociální vzdálenost. V dopravních prostředcích platí 50% obsazenost.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Sardinii (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Informace o hotelech

Poloha
Hotely **/*** turistické třídy, umístěné obvykle v okolí měst. Celkem 7 nocí v hotelech: Tempio Pausania - 4 noci, Sassari - 1 noc, Oristano - 2 noci. Ne všechny hotely jsou s klimatizací.

Vybavení
Restaurace, často bar.

Pokoje
Skromně zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Strava
Snídaně kontinentální (pečivo, máslo, džem, káva, mléko) a za příplatek večeře (v hotelu nebo v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za poplatek.

Místní kategorie
**/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč