Futura Club Baia di Conte Obrázek0
Futura Club Baia di Conte Obrázek1
Futura Club Baia di Conte Obrázek2
Futura Club Baia di Conte Obrázek3
Futura Club Baia di Conte Obrázek4
Futura Club Baia di Conte Obrázek5
Futura Club Baia di Conte Obrázek6
Futura Club Baia di Conte Obrázek7
Futura Club Baia di Conte Obrázek8
Futura Club Baia di Conte Obrázek9
Futura Club Baia di Conte Obrázek10
Futura Club Baia di Conte Obrázek11
Futura Club Baia di Conte Obrázek12
Futura Club Baia di Conte Obrázek13
Futura Club Baia di Conte Obrázek14
Futura Club Baia di Conte Obrázek15
Futura Club Baia di Conte Obrázek16
Futura Club Baia di Conte Obrázek17
Futura Club Baia di Conte Obrázek18

Futura Club Baia di Conte

Itálie - Sardinie
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Tichý, za městem

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Nemovitost se nachází uprostřed přírodního parku Porto Conte s bujnou vegetací a chráněné mořské oblasti Capo Caccia. Přibližně 17 km od města Alghero s historickým centrem, památkami a četnými obchody a restauracemi. Kyvadlová doprava do Alghera a zpět ve večerních hodinách za příplatek. Vzdálenost od letiště Olbia cca 140 km. Povinná turistická taxa se platí dodatečně v hotelu (cca  4 EUR/den).

.
Pláž

Soukromá, písečná, široká pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži zdarma (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj). Plážový servis v první linii od mořského břehu za příplatek (cca 105 EUR/týden).

.
K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, lobby, 2 restaurace: hlavní restaurace s regionální a mezinárodní kuchyní (také se stoly na terase s výhledem na moře) a restaurace a'la carte u bazénu. 2 bary: bar u bazénu a bar na pláži. Hotel má 3 bazény, z toho 2 dětské. Slunečníky a lehátka u bazénů zdarma. Dále: dětský koutek (s možností krmení a přebalování) a bezplatné parkoviště (nehlídané, omezený počet míst). Bazar s místními produkty a butik za příplatek.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně, obědy a večeře se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. K dispozici jsou základní bezlepková jídla. Nealkoholické nápoje, džusy, voda a místní víno k jídlu zdarma. Bar otevřený od 9:30 do 23:00, kde se podávají nealkoholické nápoje, voda, džusy a odpolední slané občerstvení. Kromě toho jsou hostům k dispozici základní produkty a kuchyňské vybavení pro přípravu kojeneckých jídel. Místní a dovážené alkoholické nápoje, jako je limoncello, miro, amaro a lahvové nápoje, jsou k dispozici za příplatek k All Inclusive od 9:30 do 23:00.  A'la carte restaurace u bazénu (za příplatek, nutná předchozí rezervace).

.
Sportovní a animační program

Hotel nabízí bohatý denní i večerní animační program: lekce tenisu, aqua aerobik, gymnastiku, taneční hodiny, kabaret, hudební představení a hry. K dispozici je posilovna, tenisové centrum s kurty, stolní tenis, fotbalové hřiště, basketbal, volejbal na trávě, centrum vodních sportů pro děti i dospělé (kanoistika, windsurfing), dětské hřiště.

Také pro děti je zde zábavní svět Futurlandia se speciálně vyčleněným personálem. V klubu pro mladší děti od 3 do 6 let: mimo jiné kreativní hry a aktivity na pláži a večerní kurzy tance; pro děti od 7 do 11 let: hry a soutěže, vzdělávací hry, divadlo, sportovní aktivity a večerní kurzy tance; pro děti a mládež od 12 do 17 let: sportovní soutěže, týmové hry na pláži a u bazénu, hudební show, kabaret, tematické večery. Denně pestré aktivity.

Za příplatek: lázeňské centrum (sauna, turecké lázně, hydromasáž, relaxační zóna, kosmetické procedury), půjčovna lodí, kol a aut.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Moderní hotel se nachází přímo na krásné písečné pláži s křišťálově čistou středomořskou vodou, obklopený zelení přírodního parku Porto Conte. Jistě uspokojí náročné návštěvníky pláže i všechny, kteří potřebují velkou dávku relaxace daleko od každodenního shonu.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje k jídlu, které nejsou uvedeny v popisu stravování každého z hotelů a další osobní výdaje. Upozornění: cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, který se platí přímo na recepci. Výše poplatku závisí na standardu hotelu (2 - 6 EUR/pokoj/noc). 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Sardynia - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer na hotel. 
Upozornění! Klienti, kteří přiletí na Sardinii pozdě večer, nebudou mít ten den večeři (možnost studené mísy na pokoji).   

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a výlety po okolí.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet do Polska.

Upozornění k programu
V Itálii je nutné nosit roušky na veřejných prostranstvích, ve všech dopravních prostředcích a je zde 2metrová sociální vzdálenost. V dopravních prostředcích platí 50% obsazenost.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

SARDINIE - obecné informace

Měna
EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je běžné nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů fakultativních výletů a číšníků v hotelových  restauracích. Někdy bývá spropitné připočítáno k účtu - tzv. „coperto“.

Pronájem auta
Klienti, kteří si chtějí pronajmout auto musí mít u sebe kreditní kartu.

Víza
Čeští občané mohou cestovat do Itálie i na základě občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 13 EUR, voda 1 l - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 3 EUR, káva v kavárně od 1,3 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí cca 0,75 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Lze do nich použít české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu).  Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy nebo přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Česku v supermarketech, prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit na poště, v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Mobilní telefony fungují v celé Itálii. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

SARDINIE
Pokud se jedná o rozlohu, představuje Sardinie druhý největší ostrov Středozemního moře, nacházející se mezi italským pobřežím a krásnými plážemi Tunisu. Neobvyklá pobřežní rozmanitost ostrova, nádherné čisté moře, příjemné klima a pohostinnost obyvatel - to jsou důvody, které přitahují na ostrov množství návštěvníků. Sardinie je nazývána ostrovem pokladů, právě s ohledem na polohu a klimaticko-geografické podmínky, které jsou pro odpočinek velice příznivé. Největší perlou Sardinie je její fauna a flora. Sardinské pláže jsou považovány za jedny z nejhezčích v Evropě, a to zejména díky jemnému bílému písku a průzračným vodám Středozemního moře, měnícím svoji barvu od smaragdové zeleně až po tyrkysovou. Pobřeží ostrova tvoří hlavně malebné útesy připomínající obrovské sochy, mohutné duny porostlé jalovci a tajuplné jeskyně.

Výlety v okolí

Castelsardo - dědictví středověku
Nejkrásnější středověké městečko Sardinie, lákající malebnými uličkami s četnými kavárnami a restauracemi, ve kterých stojí za to na chvíli posedět a užít si atmosféru tohoto krásného místa s šálkem kávy. Castelsardo zaujímá také výhledem na záliv Asinara a svou fascinující historii. Zřícenina hradu, katedrála a kostely to jsou jen některá z míst, která stojí za to vidět. Ve městě je mnoho obchodů s typickými sardinskými produkty (keramika, výrobky z korku, šperky atd.), ve kterých jistě najdete dokonalý suvenýr ze Sardinie. Cena cca 65 EUR/os.

Alghero - „Malá Barcelona“
Ne každý ví, že na neobvyklou krásu města a jeho historii měli vliv Španělé, kteří v něm od poloviny 14. století vládli. Síť ulic, kostely, náměstí a další památky připomínají ty, které můžete obdivovat ve španělské Katalánsku. Proto je Alghero nazýváno Barcelonetta, neboli „Malou Barcelonou“. V mnoha restauracích můžete ochutnat nejen tradiční sardinská jídla, ale i jídla, jejichž původ pochází ze Španělska. Během pobytu v této oblasti Sardinie si nemůžete nechat ujít návštěvu Alghera. Cena cca 50 EUR/os.

Korsika - Bonifacio
Korsika zvaná „Ostrovem krásy“ je místem, které by měl vidět každý, kdo miluje krásné výhledy a stylová města. Zveme vás na jednodenní výlet do nejkrásnějšího města na Korsice - města Bonifacio. Plavba lodí mezi Sardinií a Korsikou trvá cca 50 minut. Bonifacio ležící na vysokém vápencovém útesu nás již v přístavu vítá dechberoucími výhledy. Návštěvu Bonifacia začneme projížďkou vyhlídkovým vláčkem (za příplatek cca 5 EUR/os.), díky němuž se dostaneme do horní části města obklopené obrannými zdmi. Několik dalších desítek minut bude čas na procházku a prohlídku starého města a seznámení se s historii. Bude také volný čas na originální nákupy v mnoha obchodech nebo posedět v jedné z malebných hospod a kochat se nádherným výhledem. Cena cca 125 EUR/os.

Costa Smeralda (Smaragdové pobřeží), Nuraghe a Tomba dei Giganti
Během jednoho dne dvě tváře Sardinie. Unikátní a mystický Nuraghi, tajemná hrobka obrů a exkluzivní letovisko Porto Cervo. Během tohoto výletu budete mít možnost vidět skutečný a velmi rozmanitý obraz ostrova. Během procházky nuragskou vesnicí La Prisgiona uslyšíte zajímavý příběh o Nuragech a pocítíte atmosféru, která vládla na ostrově před několika tisíci lety. O několik chvil později v Porto Cervo - v městečku, které je srdcem Costa Smeralda - budete mít možnost obdivovat jachty kotvící v malebném turistickém přístavu, vile hvězd a okouzlující zákoutí tohoto nádherného místa. Bude také čas na nákupy v renomovaných buticích, procházku městem nebo chvilku na chutný aperol spritz. Cena cca 85 EUR/os.

Souostroví La Maddalena - „dolce far niente“ v nádherné scenérii
Jednou z atrakcí, které jsme pro vás připravili, je plavba kolem půvabných ostrovů souostroví La Maddalena nazývaných evropskými Maledivy. Výlet začne v přístavu Cannigione, Palau nebo Baja Sardinia. Odtud vyplujeme lodí, na níž strávíme většinu dne a budeme mít možnost obdivovat nejkrásnější zákoutí světa. Během plavby zastavíme u ostrova La Maddalena, kde bude volný čas na nákupy a procházku, a následně poplujeme na ostrov Santa Maria a Spargi, kde se budeme kochat azurovou vodu, krásnými plážemi a nádherným sluncem (čas na odpočinek, koupání a opalování). V ceně tohoto výletu je zahrnuto jídlo na palubě lodi. Cena cca 85 EUR/os.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným vízovým podmínkám, proto prosím kontaktujte prodejce pro ověření.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Sardinii trvá obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč