Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek0
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek1
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek2
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek3
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek4
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek5
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek6
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek7
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek8
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek9
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek10
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek11
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek12
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek13
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek14
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek15
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek16
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek17
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek18
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek19
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek20
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek21
Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA) Obrázek22

Pedra Santa (ex.Li Graniti Hotel & SPA)

Itálie - Sardinie - Baja Sardinia
Pobytový
Posilovna
SPA
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel s jedinečnou polohou na kopci v malebné severní části Sardinie s panoramatickým výhledem na moře. Do centra turistické vesnice Baja Sardinia s bary, restauracemi a obchody cca 2,5 km, do kultovního letoviska Porto Cervo cca 6 km. Na letiště Olbia cca 30 km. Povinná turistická taxa splatná přímo v hotelu cca 3 EUR/osoba/den.

Pláž

Hotel se nachází přibližně 2 km od krásné písečné pláže s placeným plážovým servisem (2 lehátka a 1 slunečník/pokoj, za poplatek na místě 15 € na pokoj za den), na kterou několikrát denně jezdí bezplatný hotelový autobus (jízdní řád k dispozici na recepci hotelu).

 

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, lobby, 2 bary a hlavní restaurace La Veranda s regionální a mezinárodní kuchyní, bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Dále: televizní místnost, bezplatné parkoviště a za příplatek: prádelna, služba hlídání dětí, půjčovna aut.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek možnost plná penze. Nápoje za příplatek.

 

Sportovní a animační program

V hotelu neprobíhá animační program. Za příplatek nabízí masáže a procedury v hotelových lázních s tureckou a finskou saunou a masážemi. Pro nejmenší děti je k dispozici dětské hřiště.

 

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Neobvyklá poloha na Smaragdovém pobřeží a neuvěřitelný výhled z hotelu jsou jeho silnými stránkami. Kromě toho vkusně zařízené pokoje, velmi dobrá regionální kuchyně a odlehlá poloha z něj činí ideální místo pro italskou dovolenou daleko od ruchu velkoměsta. Hotel doporučujeme náročným hostům pro romantickou dovolenou ve dvou!

Umiestnenie

Hotel s jedinečnou polohou na kopci v malbnej severnej časti Sardínie s panoramatickým výhľadom na more. To centra turistickej dedinky Baja Sardinia s barmi, restauáciami a obchodmi cca 2,5 km, to kultového letoviska Porto Cervo cca 6 km. Do letoviska Olbia cca 30 km. Doporučená turistická taxa se platí přímo v hotelu cca 3 EUR/osoba/den.

.
Športový a animačný program

 

 

Stravovanie

Raňajky formou bohatého bufetu a večera podávaná na stůl (výběr ze 4 položek menu) v hlavní restauraácii. Nápoje na večeru za příplatok.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, lobby, 2 bary a hlavní restaurace La Veranda s regionální a mezinárodní kuchyňou, bazén s bezplatnými ležadlami a slunečními. Dále: ubytování s TV, parkování zdarma a pro příplatok: práčovňa, služba opatrovania detí, požičovňa áut.

.
Podľa nášho názoru

Neobvyklá poloha na Smaragdovom pobřeží a neuveriteľný výhľad z hotela sú jeho silnými stránkami. Kromě toho vkusne zariadené izby, veľmi dobrá regionálna kuchyňa a odľahlá poloha z neho robia ideálne miesto na talianku dovolenku ďaleko od ruchu veľkomesta. Hotel odporúčame náročným hosťom na romantickú dovolenku vo dvojici!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje k jídlu, které nejsou uvedeny v popisu stravování každého z hotelů a další osobní výdaje. Upozornění: cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, který se platí přímo na recepci. Výše poplatku závisí na standardu hotelu (2 - 6 EUR/pokoj/noc). 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Sardynia - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer na hotel. 
Upozornění! Klienti, kteří přiletí na Sardinii pozdě večer, nebudou mít ten den večeři (možnost studené mísy na pokoji).   

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a výlety po okolí.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet do Polska.

Upozornění k programu
V Itálii je nutné nosit roušky na veřejných prostranstvích, ve všech dopravních prostředcích a je zde 2metrová sociální vzdálenost. V dopravních prostředcích platí 50% obsazenost.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

SARDINIE - obecné informace

Měna
EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je běžné nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů fakultativních výletů a číšníků v hotelových  restauracích. Někdy bývá spropitné připočítáno k účtu - tzv. „coperto“.

Pronájem auta
Klienti, kteří si chtějí pronajmout auto musí mít u sebe kreditní kartu.

Víza
Čeští občané mohou cestovat do Itálie i na základě občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 13 EUR, voda 1 l - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 3 EUR, káva v kavárně od 1,3 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí cca 0,75 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Lze do nich použít české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu).  Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy nebo přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Česku v supermarketech, prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit na poště, v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Mobilní telefony fungují v celé Itálii. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

SARDINIE
Pokud se jedná o rozlohu, představuje Sardinie druhý největší ostrov Středozemního moře, nacházející se mezi italským pobřežím a krásnými plážemi Tunisu. Neobvyklá pobřežní rozmanitost ostrova, nádherné čisté moře, příjemné klima a pohostinnost obyvatel - to jsou důvody, které přitahují na ostrov množství návštěvníků. Sardinie je nazývána ostrovem pokladů, právě s ohledem na polohu a klimaticko-geografické podmínky, které jsou pro odpočinek velice příznivé. Největší perlou Sardinie je její fauna a flora. Sardinské pláže jsou považovány za jedny z nejhezčích v Evropě, a to zejména díky jemnému bílému písku a průzračným vodám Středozemního moře, měnícím svoji barvu od smaragdové zeleně až po tyrkysovou. Pobřeží ostrova tvoří hlavně malebné útesy připomínající obrovské sochy, mohutné duny porostlé jalovci a tajuplné jeskyně.

Výlety v okolí

Castelsardo - dědictví středověku
Nejkrásnější středověké městečko Sardinie, lákající malebnými uličkami s četnými kavárnami a restauracemi, ve kterých stojí za to na chvíli posedět a užít si atmosféru tohoto krásného místa s šálkem kávy. Castelsardo zaujímá také výhledem na záliv Asinara a svou fascinující historii. Zřícenina hradu, katedrála a kostely to jsou jen některá z míst, která stojí za to vidět. Ve městě je mnoho obchodů s typickými sardinskými produkty (keramika, výrobky z korku, šperky atd.), ve kterých jistě najdete dokonalý suvenýr ze Sardinie. Cena cca 65 EUR/os.

Alghero - „Malá Barcelona“
Ne každý ví, že na neobvyklou krásu města a jeho historii měli vliv Španělé, kteří v něm od poloviny 14. století vládli. Síť ulic, kostely, náměstí a další památky připomínají ty, které můžete obdivovat ve španělské Katalánsku. Proto je Alghero nazýváno Barcelonetta, neboli „Malou Barcelonou“. V mnoha restauracích můžete ochutnat nejen tradiční sardinská jídla, ale i jídla, jejichž původ pochází ze Španělska. Během pobytu v této oblasti Sardinie si nemůžete nechat ujít návštěvu Alghera. Cena cca 50 EUR/os.

Korsika - Bonifacio
Korsika zvaná „Ostrovem krásy“ je místem, které by měl vidět každý, kdo miluje krásné výhledy a stylová města. Zveme vás na jednodenní výlet do nejkrásnějšího města na Korsice - města Bonifacio. Plavba lodí mezi Sardinií a Korsikou trvá cca 50 minut. Bonifacio ležící na vysokém vápencovém útesu nás již v přístavu vítá dechberoucími výhledy. Návštěvu Bonifacia začneme projížďkou vyhlídkovým vláčkem (za příplatek cca 5 EUR/os.), díky němuž se dostaneme do horní části města obklopené obrannými zdmi. Několik dalších desítek minut bude čas na procházku a prohlídku starého města a seznámení se s historii. Bude také volný čas na originální nákupy v mnoha obchodech nebo posedět v jedné z malebných hospod a kochat se nádherným výhledem. Cena cca 125 EUR/os.

Costa Smeralda (Smaragdové pobřeží), Nuraghe a Tomba dei Giganti
Během jednoho dne dvě tváře Sardinie. Unikátní a mystický Nuraghi, tajemná hrobka obrů a exkluzivní letovisko Porto Cervo. Během tohoto výletu budete mít možnost vidět skutečný a velmi rozmanitý obraz ostrova. Během procházky nuragskou vesnicí La Prisgiona uslyšíte zajímavý příběh o Nuragech a pocítíte atmosféru, která vládla na ostrově před několika tisíci lety. O několik chvil později v Porto Cervo - v městečku, které je srdcem Costa Smeralda - budete mít možnost obdivovat jachty kotvící v malebném turistickém přístavu, vile hvězd a okouzlující zákoutí tohoto nádherného místa. Bude také čas na nákupy v renomovaných buticích, procházku městem nebo chvilku na chutný aperol spritz. Cena cca 85 EUR/os.

Souostroví La Maddalena - „dolce far niente“ v nádherné scenérii
Jednou z atrakcí, které jsme pro vás připravili, je plavba kolem půvabných ostrovů souostroví La Maddalena nazývaných evropskými Maledivy. Výlet začne v přístavu Cannigione, Palau nebo Baja Sardinia. Odtud vyplujeme lodí, na níž strávíme většinu dne a budeme mít možnost obdivovat nejkrásnější zákoutí světa. Během plavby zastavíme u ostrova La Maddalena, kde bude volný čas na nákupy a procházku, a následně poplujeme na ostrov Santa Maria a Spargi, kde se budeme kochat azurovou vodu, krásnými plážemi a nádherným sluncem (čas na odpočinek, koupání a opalování). V ceně tohoto výletu je zahrnuto jídlo na palubě lodi. Cena cca 85 EUR/os.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným vízovým podmínkám, proto prosím kontaktujte prodejce pro ověření.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Sardinii trvá obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč