Baia delle Mimose Obrázek0
Baia delle Mimose Obrázek1
Baia delle Mimose Obrázek2
Baia delle Mimose Obrázek3
Baia delle Mimose Obrázek4
Baia delle Mimose Obrázek5
Baia delle Mimose Obrázek6
Baia delle Mimose Obrázek7
Baia delle Mimose Obrázek8
Baia delle Mimose Obrázek9
Baia delle Mimose Obrázek10
Baia delle Mimose Obrázek11

Baia delle Mimose

Itálie
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Tichý, mimo město

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel ve stylu prázdninové vesnice se nachází v severní části Sardinie, nedaleko ústí malebné řeky Coghinas. Do vesnice Badesi s četnými bary, restauracemi a obchody cca 7 km. Na letiště Alghero cca 85 km. Hotel účtuje turistickou taxu ve výši cca 2,5 €/osoba/den (platí se na recepci).

.
Pláž

Veřejná písečná pláž je vzdálená přibližně 250 m. od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici hotelovým hostům (od 3. řady zdarma, 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj). Plážové osušky za poplatek.

.
K dispozici pro hosty

Čtyřhodinová recepce, výtah v hlavní budově, vstupní hala, restaurace se stoly na terase s nádherným výhledem do okolí a na moře, kde se podávají jídla místní a mezinárodní kuchyně, bar. Hotel má dva venkovní bazény: jeden olympijských rozměrů a druhý nepravidelného tvaru, sluneční terasu, lehátka a slunečníky u bazénu k dispozici zdarma. Osušky na plavání k dispozici za zálohu cca 10 EUR/ks. (výměna pokaždé cca 3 EUR). Za příplatek: prádelna, půjčovna kol.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Soft All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu v hlavní hotelové restauraci. Nápoje k obědu a večeři: voda, víno (0,25 litru na osobu) a pivo (0,5 litru na osobu). Ostatní nápoje k obědu a večeři za příplatek. Neomezené množství vody a nealkoholických nápojů k dispozici v baru od 10:00 do 23:00.

.
Sportovní a animační program

Hotel nabízí animační programy pro děti i dospělé (hudba u bazénu, sportovní a volnočasové aktivity a večerní show). Kromě toho je k dispozici miniklub pro nejmenší (4-12 let). Za příplatek: vodní sporty na pláži.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Komfortní hotel zařízený ve středomořském stylu se nachází v blízkosti ústí malebné řeky Coghinas. Hotel je mezi hosty oblíbený pro svou vynikající italskou kuchyni, krásnou písečnou pláž a díky četným animačním programům pro děti i dospělé jej doporučujeme pro rodinnou dovolenou!

Umiestnenie

Hotel udržiavaný ve stylu prázdninovej dediny sa nachádza v severnej časti Sardínie, v blízkosti ústia malebnej rieky Coghinas. Do dedinky Badesi s množstvom barov, reštaurácií a obchodov je to přibližně 7 km. Na letisko Alghero cca 85 km. Hotel účtuje turistickou daň ve výši cca 2,5 €/osoba/den (platí se na recepci).

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel poskytuje animácie pre deti a dospelých (hudba pri bazéne, športové a zábavné aktivity a večerné predstavenie). Kromě toho je k dispozici miniklub pro nejmenší (4-12 let). Za příplatok: vodné športy na pláži.

.
Stravovanie

Soft All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bohatého bufetu v hlavní hotelové restauraci. Nápoje k dispozici na oběd a večeři: voda, víno (0,25 l na osobu) a pivo (0,5 l na osobu). Poslední nápoje na obed a večeru za příplatok. Neobmedzené množství vody a nealkoholických nápojů k dispozici v bare od 10:00 do 23:00.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Štyrihodinová recepcia, výťah v hlavnej budove, vstupná hala, reštaurácia so stolmi na terase s nádherným výhľadom na okolie a more, ktorá podáva jedlá miestnej a medzinárodnej kuchyne, bar. Hotel má dva vnější bazény: jeden olympijských rozmerov a druhý nepravidelného tvaru, slnečnú terasu, ležadlá a slnečníky pri bazéne k dispozícii zdarma. Uteráky na plávanie k dispozícii za zálohu cca 10 EUR/ks. (výmena zakaždým cca 3 EUR). Za príplatok: práčovňa, požičovňa bicyklov.

.
Podľa nášho názoru

Komfortný hotel zariadený v stredomorskom štýle sa nachádza v blízkosti ústia malbnej rieky Coghinas. Hotel je medzi hosťami obľúbený pre vynikajúcu talianku kuchyňu, krásnu pieočnatú pláž a vďaka množstvu animácií pre deti i dospelých ho odporúčame na rodinnú dovolenku!

.

Program:

Jiné

SARDINIE - obecné informace

Měna
EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je běžné nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů fakultativních výletů a číšníků v hotelových  restauracích. Někdy bývá spropitné připočítáno k účtu - tzv. „coperto“.

Pronájem auta
Klienti, kteří si chtějí pronajmout auto musí mít u sebe kreditní kartu.

Víza
Čeští občané mohou cestovat do Itálie i na základě občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 13 EUR, voda 1 l - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 3 EUR, káva v kavárně od 1,3 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí cca 0,75 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Lze do nich použít české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu).  Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy nebo přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Česku v supermarketech, prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit na poště, v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Mobilní telefony fungují v celé Itálii. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

SARDINIE
Pokud se jedná o rozlohu, představuje Sardinie druhý největší ostrov Středozemního moře, nacházející se mezi italským pobřežím a krásnými plážemi Tunisu. Neobvyklá pobřežní rozmanitost ostrova, nádherné čisté moře, příjemné klima a pohostinnost obyvatel - to jsou důvody, které přitahují na ostrov množství návštěvníků. Sardinie je nazývána ostrovem pokladů, právě s ohledem na polohu a klimaticko-geografické podmínky, které jsou pro odpočinek velice příznivé. Největší perlou Sardinie je její fauna a flora. Sardinské pláže jsou považovány za jedny z nejhezčích v Evropě, a to zejména díky jemnému bílému písku a průzračným vodám Středozemního moře, měnícím svoji barvu od smaragdové zeleně až po tyrkysovou. Pobřeží ostrova tvoří hlavně malebné útesy připomínající obrovské sochy, mohutné duny porostlé jalovci a tajuplné jeskyně.

Výlety v okolí

Castelsardo - dědictví středověku
Nejkrásnější středověké městečko Sardinie, lákající malebnými uličkami s četnými kavárnami a restauracemi, ve kterých stojí za to na chvíli posedět a užít si atmosféru tohoto krásného místa s šálkem kávy. Castelsardo zaujímá také výhledem na záliv Asinara a svou fascinující historii. Zřícenina hradu, katedrála a kostely to jsou jen některá z míst, která stojí za to vidět. Ve městě je mnoho obchodů s typickými sardinskými produkty (keramika, výrobky z korku, šperky atd.), ve kterých jistě najdete dokonalý suvenýr ze Sardinie. Cena cca 65 EUR/os.

Alghero - „Malá Barcelona“
Ne každý ví, že na neobvyklou krásu města a jeho historii měli vliv Španělé, kteří v něm od poloviny 14. století vládli. Síť ulic, kostely, náměstí a další památky připomínají ty, které můžete obdivovat ve španělské Katalánsku. Proto je Alghero nazýváno Barcelonetta, neboli „Malou Barcelonou“. V mnoha restauracích můžete ochutnat nejen tradiční sardinská jídla, ale i jídla, jejichž původ pochází ze Španělska. Během pobytu v této oblasti Sardinie si nemůžete nechat ujít návštěvu Alghera. Cena cca 50 EUR/os.

Korsika - Bonifacio
Korsika zvaná „Ostrovem krásy“ je místem, které by měl vidět každý, kdo miluje krásné výhledy a stylová města. Zveme vás na jednodenní výlet do nejkrásnějšího města na Korsice - města Bonifacio. Plavba lodí mezi Sardinií a Korsikou trvá cca 50 minut. Bonifacio ležící na vysokém vápencovém útesu nás již v přístavu vítá dechberoucími výhledy. Návštěvu Bonifacia začneme projížďkou vyhlídkovým vláčkem (za příplatek cca 5 EUR/os.), díky němuž se dostaneme do horní části města obklopené obrannými zdmi. Několik dalších desítek minut bude čas na procházku a prohlídku starého města a seznámení se s historii. Bude také volný čas na originální nákupy v mnoha obchodech nebo posedět v jedné z malebných hospod a kochat se nádherným výhledem. Cena cca 125 EUR/os.

Costa Smeralda (Smaragdové pobřeží), Nuraghe a Tomba dei Giganti
Během jednoho dne dvě tváře Sardinie. Unikátní a mystický Nuraghi, tajemná hrobka obrů a exkluzivní letovisko Porto Cervo. Během tohoto výletu budete mít možnost vidět skutečný a velmi rozmanitý obraz ostrova. Během procházky nuragskou vesnicí La Prisgiona uslyšíte zajímavý příběh o Nuragech a pocítíte atmosféru, která vládla na ostrově před několika tisíci lety. O několik chvil později v Porto Cervo - v městečku, které je srdcem Costa Smeralda - budete mít možnost obdivovat jachty kotvící v malebném turistickém přístavu, vile hvězd a okouzlující zákoutí tohoto nádherného místa. Bude také čas na nákupy v renomovaných buticích, procházku městem nebo chvilku na chutný aperol spritz. Cena cca 85 EUR/os.

Souostroví La Maddalena - „dolce far niente“ v nádherné scenérii
Jednou z atrakcí, které jsme pro vás připravili, je plavba kolem půvabných ostrovů souostroví La Maddalena nazývaných evropskými Maledivy. Výlet začne v přístavu Cannigione, Palau nebo Baja Sardinia. Odtud vyplujeme lodí, na níž strávíme většinu dne a budeme mít možnost obdivovat nejkrásnější zákoutí světa. Během plavby zastavíme u ostrova La Maddalena, kde bude volný čas na nákupy a procházku, a následně poplujeme na ostrov Santa Maria a Spargi, kde se budeme kochat azurovou vodu, krásnými plážemi a nádherným sluncem (čas na odpočinek, koupání a opalování). V ceně tohoto výletu je zahrnuto jídlo na palubě lodi. Cena cca 85 EUR/os.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným vízovým podmínkám, proto prosím kontaktujte prodejce pro ověření.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Sardinii trvá obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč