Club Esse Palmasera Resort Obrázek0
Club Esse Palmasera Resort Obrázek1
Club Esse Palmasera Resort Obrázek2
Club Esse Palmasera Resort Obrázek3
Club Esse Palmasera Resort Obrázek4
Club Esse Palmasera Resort Obrázek5
Club Esse Palmasera Resort Obrázek6
Club Esse Palmasera Resort Obrázek7
Club Esse Palmasera Resort Obrázek8
Club Esse Palmasera Resort Obrázek9
Club Esse Palmasera Resort Obrázek10
Club Esse Palmasera Resort Obrázek11
Club Esse Palmasera Resort Obrázek12
Club Esse Palmasera Resort Obrázek13
Club Esse Palmasera Resort Obrázek14
Club Esse Palmasera Resort Obrázek15

Club Esse Palmasera Resort

Itálie - Sardinie - Cala Gonone
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v hotelové čtvrti turistického letoviska Cala Gonone. Ok. 500 m do centra Cala Gonone s četnými bary, restauracemi a obchody. Cca. 100 m od hotelu se nachází autobusová zastávka. Na letiště Olbia je to cca 110 km. Povinná turistická taxa splatná přímo v hotelu cca 2 EUR/osoba/den.

.
Pláž

Nemovitost se nachází přibližně. 200 m od soukromé písečné pláže s bezplatným plážovým servisem (2 lehátka a 1 slunečník/pokoj, podle dostupnosti; plážové osušky za příplatek).

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, prostorná vstupní hala, 2 bary: bar u bazénu a hlavní bar s terasou a panoramatickým výhledem na moře, 3 restaurace: hlavní restaurace Cala Luna s regionální a mezinárodní kuchyní a dětským menu, restaurace Sa OSADA s místní kuchyní a restaurace Cala Mariolu (za příplatek) s pizzou a mořskými plody, tři bazény (se slanou vodou), včetně jednoho pro děti, s lehátky a slunečníky zdarma (plážové osušky za příplatek). Dále: televizní místnost, bezplatné parkoviště (dle dostupnosti) a za příplatek: obchod a půjčovna aut, skútrů a kol.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Neomezené množství nápojů k obědu a večeři: voda, víno a pivo. Další nápoje k obědu a večeři za příplatek. Kuchyně na požádání podává bezlepkové menu.

.
Sportovní a animační program

Hotel nabízí od 2. června do 22. září denní a večerní animaci pro děti i dospělé u hotelového bazénu a v amfiteátru. Dále: čtyři tenisové kurty, boccia, stolní tenis. Pro děti: hotelové minikluby (od 3 do 13 let a od 13 do 18 let od 2. června do 22. září) a dětské hřiště.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Skvělá poloha v těsné blízkosti centra Cala Gonone, velmi dobrá regionální kuchyně a blízkost krásné pláže jsou silnými stránkami tohoto ubytování. Vynikající nabídka pro dovolenou pro aktivní lidi a pro rodiny s dětmi. Doporučujeme všem, kteří chtějí objevovat nejkrásnější zákoutí Sardinie.

.
Umiestnenie

Objekt se nachází v hotelové čtvrti turistického letoviska Cala Gonone. Ok. 500 m do centra Cala Gonone s množstvom barov, reštaurácií a obchodov. Cca. 100 m od hotelu sa nachádza autobusová zastávka. Na letisko Olbia je to přibližně 110 km. Povinná turistická taxa splatná přímo v hotelu cca 2 EUR/osoba/den.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel nabízí denní a večerní animácie pre deti a dospelých od 2. júna do 22. septembra v hotelovom bazéne a amfiteátri. Dále: čtyři tenisové kurty, boccia, stolní tenis. Pre deti: hotelové minikluby (od 3 do 13 rokov a od 13 do 18 rokov od 2. júna do 22. septembra) a detské ihrisko.

.
Stravovanie

Raňajky, obedy a večere formou bohatého bufetu. Neobmedzené množství nápojů k obedu a večeri: voda, víno a pivo. Poslední nápoje k obedu a večeri za příplatok. V kuchyni sa na požiadanie podáva bezlepkové menu.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, priestranná vstupná hala, 2 bary: bar pri bazéne a hlavný bar s terasou a panoramatickým výhľadom na more, 3 reštaurácie: Hlavní restauraácia Cala Luna s regionálnou a medzinárodnou kuchyňou a detským menu, restauraácia Sa OSADA s miestnou kuchyňou a restauraácia Cala Mariolu (za príplatok) s pizzou a morzeými plodmi, tri bazény (so slanou vodou) vrátane jedného pre deti, s bezplatnými ležadlami a slnečníkmi (plážové osušky za príplatok). Dále: ubytování s TV, parkování zdarma (dle dostupnosti) a pro príplatok: obchod a požičovňa áut, skútrov a bicyklov.

.
Podľa nášho názoru

Skvelá poloha v těsné blízkosti centra Cala Gonone, velmi dobrá regionální kuchyně a blízkost krásné pláže jsou silnými stránkami této nemovitosti. Vynikajúca ponuka na dovolenku pre aktívnych ľudí a pre rodiny s deťmi. Odporúčame ju všetkým, ktorí chcú objavovať najkrajšie zákutia Sardínie.

.

Program:

Jiné

SARDINIE - obecné informace

Měna
EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je běžné nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů fakultativních výletů a číšníků v hotelových  restauracích. Někdy bývá spropitné připočítáno k účtu - tzv. „coperto“.

Pronájem auta
Klienti, kteří si chtějí pronajmout auto musí mít u sebe kreditní kartu.

Víza
Čeští občané mohou cestovat do Itálie i na základě občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 13 EUR, voda 1 l - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 3 EUR, káva v kavárně od 1,3 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí cca 0,75 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Lze do nich použít české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu).  Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy nebo přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Česku v supermarketech, prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit na poště, v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Mobilní telefony fungují v celé Itálii. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

SARDINIE
Pokud se jedná o rozlohu, představuje Sardinie druhý největší ostrov Středozemního moře, nacházející se mezi italským pobřežím a krásnými plážemi Tunisu. Neobvyklá pobřežní rozmanitost ostrova, nádherné čisté moře, příjemné klima a pohostinnost obyvatel - to jsou důvody, které přitahují na ostrov množství návštěvníků. Sardinie je nazývána ostrovem pokladů, právě s ohledem na polohu a klimaticko-geografické podmínky, které jsou pro odpočinek velice příznivé. Největší perlou Sardinie je její fauna a flora. Sardinské pláže jsou považovány za jedny z nejhezčích v Evropě, a to zejména díky jemnému bílému písku a průzračným vodám Středozemního moře, měnícím svoji barvu od smaragdové zeleně až po tyrkysovou. Pobřeží ostrova tvoří hlavně malebné útesy připomínající obrovské sochy, mohutné duny porostlé jalovci a tajuplné jeskyně.

Výlety v okolí

Castelsardo - dědictví středověku
Nejkrásnější středověké městečko Sardinie, lákající malebnými uličkami s četnými kavárnami a restauracemi, ve kterých stojí za to na chvíli posedět a užít si atmosféru tohoto krásného místa s šálkem kávy. Castelsardo zaujímá také výhledem na záliv Asinara a svou fascinující historii. Zřícenina hradu, katedrála a kostely to jsou jen některá z míst, která stojí za to vidět. Ve městě je mnoho obchodů s typickými sardinskými produkty (keramika, výrobky z korku, šperky atd.), ve kterých jistě najdete dokonalý suvenýr ze Sardinie. Cena cca 65 EUR/os.

Alghero - „Malá Barcelona“
Ne každý ví, že na neobvyklou krásu města a jeho historii měli vliv Španělé, kteří v něm od poloviny 14. století vládli. Síť ulic, kostely, náměstí a další památky připomínají ty, které můžete obdivovat ve španělské Katalánsku. Proto je Alghero nazýváno Barcelonetta, neboli „Malou Barcelonou“. V mnoha restauracích můžete ochutnat nejen tradiční sardinská jídla, ale i jídla, jejichž původ pochází ze Španělska. Během pobytu v této oblasti Sardinie si nemůžete nechat ujít návštěvu Alghera. Cena cca 50 EUR/os.

Korsika - Bonifacio
Korsika zvaná „Ostrovem krásy“ je místem, které by měl vidět každý, kdo miluje krásné výhledy a stylová města. Zveme vás na jednodenní výlet do nejkrásnějšího města na Korsice - města Bonifacio. Plavba lodí mezi Sardinií a Korsikou trvá cca 50 minut. Bonifacio ležící na vysokém vápencovém útesu nás již v přístavu vítá dechberoucími výhledy. Návštěvu Bonifacia začneme projížďkou vyhlídkovým vláčkem (za příplatek cca 5 EUR/os.), díky němuž se dostaneme do horní části města obklopené obrannými zdmi. Několik dalších desítek minut bude čas na procházku a prohlídku starého města a seznámení se s historii. Bude také volný čas na originální nákupy v mnoha obchodech nebo posedět v jedné z malebných hospod a kochat se nádherným výhledem. Cena cca 125 EUR/os.

Costa Smeralda (Smaragdové pobřeží), Nuraghe a Tomba dei Giganti
Během jednoho dne dvě tváře Sardinie. Unikátní a mystický Nuraghi, tajemná hrobka obrů a exkluzivní letovisko Porto Cervo. Během tohoto výletu budete mít možnost vidět skutečný a velmi rozmanitý obraz ostrova. Během procházky nuragskou vesnicí La Prisgiona uslyšíte zajímavý příběh o Nuragech a pocítíte atmosféru, která vládla na ostrově před několika tisíci lety. O několik chvil později v Porto Cervo - v městečku, které je srdcem Costa Smeralda - budete mít možnost obdivovat jachty kotvící v malebném turistickém přístavu, vile hvězd a okouzlující zákoutí tohoto nádherného místa. Bude také čas na nákupy v renomovaných buticích, procházku městem nebo chvilku na chutný aperol spritz. Cena cca 85 EUR/os.

Souostroví La Maddalena - „dolce far niente“ v nádherné scenérii
Jednou z atrakcí, které jsme pro vás připravili, je plavba kolem půvabných ostrovů souostroví La Maddalena nazývaných evropskými Maledivy. Výlet začne v přístavu Cannigione, Palau nebo Baja Sardinia. Odtud vyplujeme lodí, na níž strávíme většinu dne a budeme mít možnost obdivovat nejkrásnější zákoutí světa. Během plavby zastavíme u ostrova La Maddalena, kde bude volný čas na nákupy a procházku, a následně poplujeme na ostrov Santa Maria a Spargi, kde se budeme kochat azurovou vodu, krásnými plážemi a nádherným sluncem (čas na odpočinek, koupání a opalování). V ceně tohoto výletu je zahrnuto jídlo na palubě lodi. Cena cca 85 EUR/os.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným vízovým podmínkám, proto prosím kontaktujte prodejce pro ověření.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Sardinii trvá obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč