Futura Club Baia di Conte Obrázek0
Futura Club Baia di Conte Obrázek1
Futura Club Baia di Conte Obrázek2
Futura Club Baia di Conte Obrázek3
Futura Club Baia di Conte Obrázek4
Futura Club Baia di Conte Obrázek5
Futura Club Baia di Conte Obrázek6
Futura Club Baia di Conte Obrázek7
Futura Club Baia di Conte Obrázek8
Futura Club Baia di Conte Obrázek9
Futura Club Baia di Conte Obrázek10
Futura Club Baia di Conte Obrázek11
Futura Club Baia di Conte Obrázek12
Futura Club Baia di Conte Obrázek13
Futura Club Baia di Conte Obrázek14
Futura Club Baia di Conte Obrázek15
Futura Club Baia di Conte Obrázek16
Futura Club Baia di Conte Obrázek17
Futura Club Baia di Conte Obrázek18

Futura Club Baia di Conte

Itálie - Sardinie
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Tichý, za městem

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Futura Club Baia di Conte je obklopen přírodním parkem Porto Conte s bujnou vegetací a chráněnou mořskou oblastí Capo Caccia. Hotel leží cca 17 km od města Alghero s historickým centrem, památkami a mnoha obchody a restauracemi. Transfer do a z Alghera ve večerních hodinách -  za příplatek. Letiště Olbia je vzdáleno cca 140 km. 

Pláž
Soukromá, písečná široká pláž se nachází přímo u hotelu Futura Club Baia di Conte. Slunečníky a lehátka na pláži - zdarma (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj). Plážový servis v první pobřežní linii - za příplatek (cca 105 EUR/týden). 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, 2 restaurace: hlavní restaurace servírující pokrmy regionální a mezinárodní kuchyně (také se stoly na terase s výhledem na moře) a restaurace a'la carte u bazénu. 2 bary: bar u bazénu a plážový bar. Hotel má 3 bazény, z toho 2 dětské. Slunečníky a lehátka u bazénů - zdarma. Navíc: dětský koutek (s místem na krmení a přebalování) a bezplatné parkoviště (nehlídané, omezený počet míst). Trh s místními produkty a butik - za poplatek.  

Pokoje
Hotel Futura Club Baia di Conte má 305 moderně zařízených pokojů ve třech 3patrových hotelových budovách. Standardní dvoulůžkové pokoje (s možností max. 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu) jsou vybaveny: koupelnou (sprcha nebo vana, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), mini ledničkou a balkonem. Navíc stejně vybavené standardní pokoje s částečným výhledem na moře a přímým výhledem na moře a rodinné pokoje pro max. 4 osoby. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za příplatek (cca 70 EUR/týden, nutná dřívější rezervace a potvrzení). Hotel neakceptuje domácí zvířata. Hostům jsou k dispozici bezbariérové ​​pokoje.  

Strava
Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. K dispozici jsou základní bezlepková jídla. Nealkoholické nápoje, džusy, voda a místní víno k jídlům - zdarma. Bar je otevřen od 9:30-23:00 a servíruje nealkoholické nápoje, vodu, džusy a odpolední slané občerstvení. Navíc mají hosté k dispozici základní produkty a kuchyňské vybavení pro přípravu jídel pro miminka. Za příplatek: místní a dovážené alkoholické nápoje, nápoje v lahvích, zmrzlina. Restaurace a'la carte u bazénu (za poplatek, nutná dřívější rezervace).  

Sport a zábava
Hotel Futura Club Baia di Conte organizuje bohatý denní a večerní animační program: lekce tenisu, aqua aerobik, gymnastiku, taneční lekce, kabaret, ukázky s hudbou, hry a zábavu. Hosté mají k dispozici: posilovnu, tenisové centrum s kurty, stolní tenis, fotbalové hřiště, basketbal, volejbal na trávě, centrum vodních sportů pro děti i dospělé (kajaky, windsurfing), dětské hřiště.

Navíc je pro děti k dispozici svět zábavy Futurlandia, se speciálně vyhrazenou službou. V klubu pro mladší děti ve věku od 3 do 6 let: kreativní hry a aktivity např. na pláži a večerní taneční lekce; pro děti od 7 do 11 let: hry a soutěže, vzdělávací hry, divadlo, sportovní aktivity a večerní taneční lekce; pro děti a mládež od 12 do 17 let: sportovní soutěže, týmové hry na pláži a u bazénu, hudební show, kabaret, tematické večery. Každý den pestrý program. Za příplatek: wellness centrum (sauna, turecká lázeň, hydromasáž, relaxační zóna, kosmetické procedury), půjčovna lodí, kol a aut.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****
 
Webové stránky
www.futuraclubbaiadiconte.it
 
Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 EUR/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Moderní hotel Futura Club Baia di Conte se nachází přímo u krásné písečné pláže s křišťálově čistou vodou Středozemního moře, obklopen zelení přírodního parku Porto Conte. Jistě uspokojí náročné klienty a všechny ty, kteří potřebují velkou dávku odpočinku daleko od shonu každodenního života.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla a nápoje k jídlu, které nejsou uvedeny v popisu stravování každého z hotelů a další osobní výdaje. Upozornění: cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, který se platí přímo na recepci. Výše poplatku závisí na standardu hotelu (2 - 6 EUR/pokoj/noc). 

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Sardynia - wczasy

Program

Den 1
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu setkání s delegátem a transfer na hotel. 
Upozornění! Klienti, kteří přiletí na Sardinii pozdě večer, nebudou mít ten den večeři (možnost studené mísy na pokoji).   

Den 2 - 7 (nebo 14)
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a výlety po okolí.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet do Polska.

Upozornění k programu
V Itálii je nutné nosit roušky na veřejných prostranstvích, ve všech dopravních prostředcích a je zde 2metrová sociální vzdálenost. V dopravních prostředcích platí 50% obsazenost.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

SARDINIE - obecné informace

Měna
EUR-Euro. Můžete platit kreditními kartami a využívat bankomatů. V turistických oblastech se nachází banky a bankomaty.

Spropitné
Je běžné nechávat drobný obnos ve formě spropitného. Zejména se to týká řidičů fakultativních výletů a číšníků v hotelových  restauracích. Někdy bývá spropitné připočítáno k účtu - tzv. „coperto“.

Pronájem auta
Klienti, kteří si chtějí pronajmout auto musí mít u sebe kreditní kartu.

Víza
Čeští občané mohou cestovat do Itálie i na základě občanského průkazu.

Čas
Stejný jako v České republice.

Úřední jazyk
Italština.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 13 EUR, voda 1 l - cca 1,5 EUR, pivo v baru od 3 EUR, káva v kavárně od 1,3 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí cca 0,75 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. V Itálii se používají jiné typy zásuvek než v Česku. Obvykle se používají zásuvky typu L se třemi otvory v řadě. Lze do nich použít české ploché dvou-kolíčkové zástrčky (např. jako u nabíječky do telefonu).  Nelze však použít klasické kulaté zástrčky (například od vysoušečů na vlasy nebo přenosného počítače). V takových případech je nutné použít adaptéry. Jsou dostupné v hotelových recepcích (bezplatně, vratná kauce 5 EUR), lze je rovněž zakoupit v Česku v supermarketech, prodejnách elektra (cca 100 Kč) nebo přímo v Itálii ve větších supermarketech (cca 2 EUR).

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit na poště, v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Mobilní telefony fungují v celé Itálii. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

SARDINIE
Pokud se jedná o rozlohu, představuje Sardinie druhý největší ostrov Středozemního moře, nacházející se mezi italským pobřežím a krásnými plážemi Tunisu. Neobvyklá pobřežní rozmanitost ostrova, nádherné čisté moře, příjemné klima a pohostinnost obyvatel - to jsou důvody, které přitahují na ostrov množství návštěvníků. Sardinie je nazývána ostrovem pokladů, právě s ohledem na polohu a klimaticko-geografické podmínky, které jsou pro odpočinek velice příznivé. Největší perlou Sardinie je její fauna a flora. Sardinské pláže jsou považovány za jedny z nejhezčích v Evropě, a to zejména díky jemnému bílému písku a průzračným vodám Středozemního moře, měnícím svoji barvu od smaragdové zeleně až po tyrkysovou. Pobřeží ostrova tvoří hlavně malebné útesy připomínající obrovské sochy, mohutné duny porostlé jalovci a tajuplné jeskyně.

Výlety v okolí

Castelsardo - dědictví středověku
Nejkrásnější středověké městečko Sardinie, lákající malebnými uličkami s četnými kavárnami a restauracemi, ve kterých stojí za to na chvíli posedět a užít si atmosféru tohoto krásného místa s šálkem kávy. Castelsardo zaujímá také výhledem na záliv Asinara a svou fascinující historii. Zřícenina hradu, katedrála a kostely to jsou jen některá z míst, která stojí za to vidět. Ve městě je mnoho obchodů s typickými sardinskými produkty (keramika, výrobky z korku, šperky atd.), ve kterých jistě najdete dokonalý suvenýr ze Sardinie. Cena cca 65 EUR/os.

Alghero - „Malá Barcelona“
Ne každý ví, že na neobvyklou krásu města a jeho historii měli vliv Španělé, kteří v něm od poloviny 14. století vládli. Síť ulic, kostely, náměstí a další památky připomínají ty, které můžete obdivovat ve španělské Katalánsku. Proto je Alghero nazýváno Barcelonetta, neboli „Malou Barcelonou“. V mnoha restauracích můžete ochutnat nejen tradiční sardinská jídla, ale i jídla, jejichž původ pochází ze Španělska. Během pobytu v této oblasti Sardinie si nemůžete nechat ujít návštěvu Alghera. Cena cca 50 EUR/os.

Korsika - Bonifacio
Korsika zvaná „Ostrovem krásy“ je místem, které by měl vidět každý, kdo miluje krásné výhledy a stylová města. Zveme vás na jednodenní výlet do nejkrásnějšího města na Korsice - města Bonifacio. Plavba lodí mezi Sardinií a Korsikou trvá cca 50 minut. Bonifacio ležící na vysokém vápencovém útesu nás již v přístavu vítá dechberoucími výhledy. Návštěvu Bonifacia začneme projížďkou vyhlídkovým vláčkem (za příplatek cca 5 EUR/os.), díky němuž se dostaneme do horní části města obklopené obrannými zdmi. Několik dalších desítek minut bude čas na procházku a prohlídku starého města a seznámení se s historii. Bude také volný čas na originální nákupy v mnoha obchodech nebo posedět v jedné z malebných hospod a kochat se nádherným výhledem. Cena cca 125 EUR/os.

Costa Smeralda (Smaragdové pobřeží), Nuraghe a Tomba dei Giganti
Během jednoho dne dvě tváře Sardinie. Unikátní a mystický Nuraghi, tajemná hrobka obrů a exkluzivní letovisko Porto Cervo. Během tohoto výletu budete mít možnost vidět skutečný a velmi rozmanitý obraz ostrova. Během procházky nuragskou vesnicí La Prisgiona uslyšíte zajímavý příběh o Nuragech a pocítíte atmosféru, která vládla na ostrově před několika tisíci lety. O několik chvil později v Porto Cervo - v městečku, které je srdcem Costa Smeralda - budete mít možnost obdivovat jachty kotvící v malebném turistickém přístavu, vile hvězd a okouzlující zákoutí tohoto nádherného místa. Bude také čas na nákupy v renomovaných buticích, procházku městem nebo chvilku na chutný aperol spritz. Cena cca 85 EUR/os.

Souostroví La Maddalena - „dolce far niente“ v nádherné scenérii
Jednou z atrakcí, které jsme pro vás připravili, je plavba kolem půvabných ostrovů souostroví La Maddalena nazývaných evropskými Maledivy. Výlet začne v přístavu Cannigione, Palau nebo Baja Sardinia. Odtud vyplujeme lodí, na níž strávíme většinu dne a budeme mít možnost obdivovat nejkrásnější zákoutí světa. Během plavby zastavíme u ostrova La Maddalena, kde bude volný čas na nákupy a procházku, a následně poplujeme na ostrov Santa Maria a Spargi, kde se budeme kochat azurovou vodu, krásnými plážemi a nádherným sluncem (čas na odpočinek, koupání a opalování). V ceně tohoto výletu je zahrnuto jídlo na palubě lodi. Cena cca 85 EUR/os.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným vízovým podmínkám, proto prosím kontaktujte prodejce pro ověření.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Sardinii trvá obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč