Symphony Baltica Towers Obrázek0
Symphony Baltica Towers Obrázek1
Symphony Baltica Towers Obrázek2
Symphony Baltica Towers Obrázek3
Symphony Baltica Towers Obrázek4
Symphony Baltica Towers Obrázek5
Symphony Baltica Towers Obrázek6
Symphony Baltica Towers Obrázek7
Symphony Baltica Towers Obrázek8

Symphony Baltica Towers

Polsko
Pobytový
Rodinný
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Turistický voucher
Tenisový kurt
Doporučujeme

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Aparthotel Baltica Towers se nachází v atmosférické přímořské čtvrti Gdaňsku - Brzeźno. Přestože se nachází v centru Trojměstí, poskytuje hostům možnost odpočinku a relaxace v zeleném prostředí připomínajícím park. Zároveň sousedí s Gdaňským zálivem a obchodním a podnikatelským centrem města, díky čemuž je využívání kulturní i obchodní nabídky celého Trojměstí naprostým potěšením.

.

Pláž

800 m od pláže

K dispozici pro hosty

Hotelová recepce (začátek check-inu v 16:00, konec check-inu v 10:00), konferenční místnosti, garážová hala, při delším pobytu týdenní úklid s výměnou ložního prádla a ručníků. Parkování (mimo sezónu zdarma, v sezóně za příplatek 30 PLN/den). Hotel nepřijímá zvířata. Turistická taxa - 2,41 PLN/osoba/den.

.

Internet

Bezdrátové připojení k internetu

Catering

Samostatně

Sportovní a animační program

Tenisový kurt, posilovna, fitness, relaxační zóna, finská sauna, vyhlídkové terasy v nejvyšších patrech budovy. V blízkosti se nachází mimo jiné stadion Energa Gdańsk (2,3 km - 4 min), Baltská opera (5,6 km - 10 min), Westerplatte (8 km - 10 min) nebo Muzeum druhé světové války (7 km - 12 min).

.

Webové stránky

https://symphony.com.pl/

Místní kategorie

Žádná kategorizace.

.
Podle našeho názoru

Symphony Baltica Towers je jedinečný aparthotel v Gdaňsku, pouhých 800 metrů od pláže Baltského moře. Nabízí standardizované byty o rozloze od 30 do 70 metrů čtverečních, co se týče vybavení a plochy.

Dostatek aktivit zajišťuje jedinečná kombinace vybavení v areálu, jako je tenisový kurt, společné vyhlídkové terasy v nejvyšších patrech, posilovna a relaxační zóna se saunami. Samotná poloha Baltica Towers v Brzeźnu umožňuje volně využívat všech půvabů přímořského města a bohaté kulturní, vědecké a obchodní nabídky celé trojměstské aglomerace.

Umiestnenie

Aparthotel Baltica Towers se nachází v atmosférickej prímorskej štvrti Gdanska - Brzeźno. Hoci sa nachádza v centre Trojmestia, zariadenie poskytuje hosťom možnosť odpočinku a relaxácie v zelenom prostredí pripomínajúcom park. Zároveň susedí s gdaňským zálivom a obchodným a podnikateľským centrom mesta, vďaka čomu je využívanie kultúrnej aj obchodnej ponuky celého Trojmesta úplným potešením.

.
Webová lokalita

https://symphony.com.pl/

Stravovanie

Samopomoc

.
K dispozícii pre hostí

Hotelová recepce (začiatok registrácie o 16:00, koniec registrácie o 10:00), konferenčné miestnosti, garážová hala, pri dlhších pobytoch týždenné upratovanie s výmenou posteľnej biešne a uterákov. Parkovanie (mimo sezóny zdarma, v hlavní sezóně za príplatok 30 PLN/deň). Hotel neprijíma zvířata. Turistická daň - 2,41 PLN/osoba/deň.

.
Podľa nášho názoru

Symphony Baltica Towers je jedinečný aparthotel, který se nachází v Gdaňsku, jen 800 metrů od pláže Baltského moře. Ponúka štandardizované byty s rozlohou od 30 do 70 metrov štvorcových, čo sa týka vybavenia a plochy.

Dostatok aktivítuje poskytuje jedinečná kombinácia vybavenia priamo na mieste, ako napríklad tenisový kurt, spoločné vyhliadkové terasy na najvyšších poschodiach, posilňovňa a relaxačná zóna so saunami. Samotná poloha hotelu Baltica Towers v meste Brzeźno umožňuje slobodne si vychutnať všetky pôvaby prímorského mesta a bohatú kultúrnu, vedeckú a obchodnú ponuku celej trojmestskej aglomerácie.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2, 3, 4, 5 nebo 6 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění léčebných výloh, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

 

Program

Den první
Příjezd do vybraného hotelu. Ubytování.


 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč