Tristan Hotel & Spa Obrázek0
Tristan Hotel & Spa Obrázek1
Tristan Hotel & Spa Obrázek2
Tristan Hotel & Spa Obrázek3
Tristan Hotel & Spa Obrázek4
Tristan Hotel & Spa Obrázek5
Tristan Hotel & Spa Obrázek6
Tristan Hotel & Spa Obrázek7
Tristan Hotel & Spa Obrázek8
Tristan Hotel & Spa Obrázek9
Tristan Hotel & Spa Obrázek10
Tristan Hotel & Spa Obrázek11

Tristan Hotel & Spa

Polsko - Viselská kosa - Kąty Rybackie
Pobytový
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Hotel Premium
Domácí zvířata
Voucher

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v malém přímořském letovisku Kąty Rybackie na Viselské kose. K Viselskému zálivu cca 300 m, k malému přístavu plachetnic s Muzeem Viselského zálivu cca 1 km. V docházkové vzdálenosti jsou sezónní obchody, místa služeb, bary/rybárny.

Turistická taxa all inclusive se platí na místě (od května do konce září cca 2 PLN/osoba/den).

.
Pláž

Na písečnou pobřežní pláž (pozvolný sestup) cca 2 km (procházka lesem). Plážový servis není k dispozici.

.
K dispozici pro hosty

Recepce, výtah, restaurace, bar, venkovní bazén (otevřený obvykle od poloviny dubna do poloviny května a v závislosti na počasí) a sluneční terasa s lehátky, dětský klub, dětské hřiště v zahradě, konferenční místnost, knihovna.


Parkoviště: placené (cca 30 PLN/den)

Zvířata: Hotel akceptuje domácí zvířata (za poplatek 70 PLN/den).

Internet

WiFi v hotelu (a na pokojích) zdarma.

.
Catering

Snídaňový bufet. Jídla pro alergiky jsou k dispozici na vyžádání (nutná předchozí informace hotelu). K dispozici jsou jídla pro děti.

.
Sportovní a animační program

Hotel zajišťuje ve vybraných termínech (např. prázdniny, letní prázdniny, květnový víkend) animační program pro nejmladší (např. ekoworkshopy, společné čtení, venkovní hry, mini diskotéka, hry v bazénu, kuchařské workshopy).Zdarma: posilovna, vodní část hotelu Spa (bazén s vířivkou, brouzdaliště, sauny, solná jeskyně, vířivka). za poplatek: bowling, kulečník, stolní fotbal, konzole PS4 a Xbox, tenisový kurt, lázně (masáže, kosmetické a tělové procedury). Klienti 10% Rainbow), půjčovna kol.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Skvělý rodinný hotel s velmi dobrým zázemím pro volný čas a vybavením pro nejmladší. Pokoje jsou velmi dobře vybaveny a na klienty Rainbow čeká 10% sleva na procedury v hotelových lázních. Hotelová vynikající kuchyně založená na sezónních surovinách od místních dodavatelů v kombinaci s kreativitou šéfkuchaře je hosty vysoce ceněna. Pro ty, kterým není lhostejná naše planeta - hotel zavedl koncepty "We are Eco" a "Green Room", které představují řadu řešení na ochranu životního prostředí.

Umiestnenie

Hotel se nachází v malém přímorském letovisku Kąty Rybackie na Vislanskej kose. K Viselskému zálivu cca 300 m, k malému jachtárskemu prístavu s Múzeom Viselského zálivu cca 1 km. V pešej vzdialenosti sa nachádzajú sezónne obchody, servisy, bar/rybárne.

Turistická taxa all inclusive sa platí na mieste (od mája do konca septembra cca 2 PLN/osoba/deň).

.
Webová lokalita Stravovanie

Raňajkový bufet. Jedlá pre alergikov sú k dispozícii na vyžiadanie (potrebné vopred informovať hotel). K dispozici jsou jedlá pre deti.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce, výtah, restauraácia, bar, vonkajší bazén (otevřený zvyčajne od polovice apríla do polovice mája a v závislosti od počasia) a slnečná terasa s ležadlami, detský klub, detské ihrisko v záhrade, konferenčná miestnosť, knižnica.


Parkování: Platné (cca 30 PLN/den)

Zvieracie zvieratá: Hotel přijímá domácí zvířata (za poplatok 70 PLN/deň).

Podľa nášho názoru

Skvělý rodinný hotel s velmi dobrým rekreačním zařízením a vybavením pro nejmladší. Izby sú veľmi dobre vybavené a na klientov Rainbow čaká 10% zľava na procedúry v hotelových kúpeľoch. Hostia vysoko oceňujú vynikajúcu hotelovú kuchyňu založenú na sezónnych surovinách od miestnych dodávateľov v kombinácii s kreativitou šéfkuchára. Pre tých, ktorým záleží na našej planéte - hotel zaviedol koncepty "We are Eco" a "Green Room", ktoré predstavujú celú radu riešení na ochranu životného prostredia.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2, 3, 4, 5 nebo 6 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění léčebných výloh, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

 

Program

Den první
Příjezd do vybraného hotelu. Ubytování.


 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč