Albatros Hotel & SPA Obrázek0
Albatros Hotel & SPA Obrázek1
Albatros Hotel & SPA Obrázek2
Albatros Hotel & SPA Obrázek3
Albatros Hotel & SPA Obrázek4
Albatros Hotel & SPA Obrázek5
Albatros Hotel & SPA Obrázek6
Albatros Hotel & SPA Obrázek7
Albatros Hotel & SPA Obrázek8
Albatros Hotel & SPA Obrázek9
Albatros Hotel & SPA Obrázek10
Albatros Hotel & SPA Obrázek11

Albatros Hotel & SPA

Polsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v klidné a tiché obci Serwy u krásného stejnojmenného jezera na velmi dobře upraveném pozemku o rozloze cca 4 ha. Pěší vzdálenost k nejbližšímu obchodu cca 900 m. Do centra Augustowa cca 20 km, do Suwałk cca 35 km. Dále do Druskininkai cca 90 km, do Kaunasu cca 150 km a do Vilniusu cca 200 km.

.
Pláž

Hotel se nachází v pěší vzdálenosti přibližně 300 m od pláže s lehátky zdarma, dětskou skluzavkou a molem oddělujícím koupaliště.

K dispozici pro hosty

Zvířata za příplatek 35 PLN/den. Parkování - 20 PLN/den.

.
Internet

V hotelové hale je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek možnost polopenze - další večeře servírované na stůl mezi 17:00 a 19:00 (6 večeří v hlavní restauraci a 1 večeře pod širým nebem u ohně). Pro děti do 12 let 0,5 večeře. Za příplatek jídla a'la carte.

.
Sportovní a animační program

Hotel poskytuje vynikající rekreační zázemí pro dospělé i děti. Hosté mají zdarma k dispozici hřiště na plážový volejbal, basketbal a badminton, posilovnu (v určených hodinách) a za příplatek půjčovnu vodních potřeb (včetně kánoí, šlapadel, veslic) a možnost rybaření (pouze s rybářským lístkem a po zakoupení rybářského povolení u nájemce jezera). Dětské hřiště pro nejmenší děti. Kromě toho je v hotelu hudební klub (k dispozici pro organizované skupiny) a rozsáhlé wellness centrum (v ceně týdenních pobytů 3 vstupy po 1,5 hodině, u pobytů na 5-6 dní 2 vstupy po 1,5 hodině. U pobytů na 3 dny je 1 vstup na 1,5 hodiny, vstupy do SPA areálu jsou povinné v určených časech - informace na místě) s finskou saunou (suchou a mokrou), tureckou lázní, vířivkou, sluneční loukou a solnou jeskyní. Další vstupy do lázeňské zóny, stejně jako masáže, léčebná kapsle a solné koupele jsou k dispozici za příplatek.

.
Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Hotel se nachází v malebném prostředí nedotčeného Augustovského pralesa u jezera Serwy, které je součástí zóny ticha, a je ideálním místem pro ty, kteří hledají únik z ruchu velkoměsta. Vynikající regionální kuchyně, místní zajímavosti "na dosah ruky", blízkost pláže a rozsáhlé sportovní a rekreační zázemí jsou silnými stránkami hotelu. Ideální jako základna pro poznávání této části Polska během dovolené ve dvou nebo s rodinou!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2,3,4 nebo 5 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Polska Północna na Weekend

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč