Armada Obrázek0
Armada Obrázek1
Armada Obrázek2
Armada Obrázek3
Armada Obrázek4
Armada Obrázek5
Armada Obrázek6
Armada Obrázek7
Armada Obrázek8
Armada Obrázek9
Armada Obrázek10
Armada Obrázek11
Armada Obrázek12
Armada Obrázek13
Armada Obrázek14
Armada Obrázek15
Armada Obrázek16
Armada Obrázek17
Armada Obrázek18
Armada Obrázek19
Armada Obrázek20
Armada Obrázek21

Armada

Polsko - Střední Pomoří - Ustka
Pobytový
V/blízko centra

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Stylový butikový hotel Armada v zrekonstruované budově bývalé sýpky na ryby se nachází u přístavního bulváru v centru města Ustka (Sloviňské pobřeží). Nedaleko hotelu je mnoho restaurací, barů, kaváren a obchodů. Nejbližší zastávka meziměstské autobusové dopravy je cca 1 km od hotelu.

Pláž
Hotel Armada se nachází cca 500 m od hlavní pláže v Ustce - veřejné, široké a písečné pláže. Přístup na pláž přes přístavní bulvár. Hotel neposkytuje lehátka a slunečníky.

Vybavení
V hotelu je recepce, výtah, konferenční místnost (za poplatek). V restauraci Tawerna Portowa se podávají pokrmy polské a středomořské kuchyně, nealkoholické a alkoholické nápoje. Restaurace má vlastní zahradu s výhledem na přístav. Přijímány jsou platby kreditní kartou. Domácí zvířata - za příplatek (20 PLN/den). Parkoviště - zdarma. Pobytová taxa - 3,80 PLN/os./den.

Pokoje
Tento komorní hotel má několik desítek pokojů zařízených v různých stylech, které mohou ubytovat od max. 2 do max. 6 osob, včetně apartmánů se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem a mezonetových apartmánů s výhledem na přístav. V každém z nich je mini lednička, rychlovarná konvice, satelitní TV, bezdrátové připojení k internetu, koupelna s WC (vana nebo sprcha a vysoušeč vlasů). Pokoje jsou zvukotěsné a vhodné pro alergiky. Hotel nemá k dispozici dětské postýlky. 

Strava
Snídaně formou bufetu. Za příplatek večeře nebo plná penze (oběd a večeře). 

Sport a zábava
Hotel Armada neorganizuje animační program.

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2022 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.armadaapart.pl

Náš názor
Atmosférický hotel se stylovým interiérem, navržený s péči o každý detail. Hotel je chválen za chutnou kuchyni, komorní atmosféru a individuální přístup k hostům. Je umístěn v samém centru města Ustka s malebným výhledem na přístav. Doporučujeme zejména skupinám přátel, kteří si chtějí užít celou škálu městských atrakcí, a také párům, které se chystají na romantickou dovolenou ve dvou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2,3,4 nebo 5 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Polska Północna na Weekend

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč