Hotel Kahlberg Obrázek0
Hotel Kahlberg Obrázek1
Hotel Kahlberg Obrázek2
Hotel Kahlberg Obrázek3
Hotel Kahlberg Obrázek4
Hotel Kahlberg Obrázek5
Hotel Kahlberg Obrázek6
Hotel Kahlberg Obrázek7
Hotel Kahlberg Obrázek8
Hotel Kahlberg Obrázek9
Hotel Kahlberg Obrázek10
Hotel Kahlberg Obrázek11
Hotel Kahlberg Obrázek12
Hotel Kahlberg Obrázek13

Hotel Kahlberg

Polsko - Viselská kosa - Krynica Morska
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha 
Hotel Kahlberg
se nachází v centru města Krynica Morska, u břehu Viselského zálivu a nedaleko přístavu. V okolí jsou obchody a sezónní místa služeb. 

Pláž
Cca 700 m od hotelu (přechod cestami Krynice a lesem) - dlouhá, široká a písčitá, pozvolné a zpevněné sestupy na pláž usnadní opalování rodinám s dětmi. 

Vybavení
Recepce, lobby, výtah, restaurace, venkovní vyhřívaný bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky (obvykle otevřen od 1. června do 30. září), dětská hřiště a herna, úschovna zavazadel. Hotel poskytuje plážové osušky (zdarma). Možnost zapůjčení lehátek a/nebo paravánů (v ceně). Hotel je bezbariérový. Parkoviště: monitorované, placené (cca 30 PLN/den). Domácí zvířata jsou akceptována (mohou být účtovány další poplatky). Pobytová taxa - 2 PLN/os./dospělá osoba.

Pokoje
V hotelu je 62 pokojů různých typů. Všechny pokoje jsou komfortně zařízeny, klimatizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, malou ledničkou, telefonem, TV. Postýlka pro děti do 2 let - za poplatek (cca 30 PLN/den, bez poplatku za dítě spící s rodiči).

Dvoulůžkový pokoj bez balkonu (o rozloze cca 18 m²) - pro max. 3 osoby, 2 samostatné postele, jako přistýlka rozkládací pohovka pro 1 osobu nebo jednolůžko v plné velikosti. V tomto typu pokoje jsou k dispozici pokoje pro tělesně postižené (na potvrzení).

Dvoulůžkový pokoj s balkonem (o rozloze cca 18 m²) - pro max. 3 osoby, 2 samostatné postele nebo manželská postel, jako přistýlka rozkládací pohovka pro 1 osobu nebo jednolůžko v plné velikosti, na balkóně 2 židle a stůl.

Dvoulůžkový pokoj s balkonem LUX (o rozloze cca 22 - 26 m²) - pro max. 3 osoby, 2 samostatné postele, jako přistýlka rozkládací pohovka pro 1 osobu nebo jednolůžko v plné velikosti, na balkóně 2 židle a stůl.

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu a večeře servírované ke stolu. 

Sport a zábava
Zdarma: posilovna, herna s kulečníkem, stolním tenisem a stolním fotbalem, hole na nordic walking, badmintonové vybavení. Za poplatek: půjčovna kol (tradiční cca 20 PLN/první hodina, každá další hodina cca 5 PLN, 1 den cca 50 PLN; elektrická kola cca 60 PLN/první hodina, každá další hodina cca 20 PLN, 1 den - cca 120 PLN). Ve wellness zóně (v ceně): krytý bazén s četnými atrakcemi (vodní postele, vířivka, protiproudy, vodní trysky), finská a infra sauna, solná jeskyně, parní lázně, možnost zapůjčení županů (cca 15 PLN/osoba/pobyt). 

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
https://kahlberg.mierzeja.pl

Náš názor
Hotel Kahlberg
je jedinečným místem na mapě Krynice Morské a Viselské kosy. Malebně umístěný u Viselského zálivu, moderně a pohodlně vybavený splňuje očekávání osob cestujících ve dvou a rodin (např. wellness zóna, venkovní a krytý bazén, hřiště, půjčovna kol a posilovna) - za to „+“. Navíc historie tohoto místa (hotel se nachází v budovách z počátku 20. století), zkušenosti, služby a také pohostinnost vytvářejí jedinečnou atmosféru, kterou hosté ocení.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2,3,4 nebo 5 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Polska Północna na Weekend

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč