Hotel Szafir Obrázek0
Hotel Szafir Obrázek1
Hotel Szafir Obrázek2
Hotel Szafir Obrázek3
Hotel Szafir Obrázek4
Hotel Szafir Obrázek5
Hotel Szafir Obrázek6
Hotel Szafir Obrázek7
Hotel Szafir Obrázek8
Hotel Szafir Obrázek9
Hotel Szafir Obrázek10
Hotel Szafir Obrázek11
Hotel Szafir Obrázek12
Hotel Szafir Obrázek13

Hotel Szafir

Polsko
Pobytový
Apartmány s oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Wellness
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Szafir
se nachází v přímořském letovisku Jastrzębia Góra. V okolí je velký výběr kaváren, restaurací, barů a dalších služeb. Půjčovna kol je cca 500 m.
Povinná pobytová taxa placená na místě (cca 2 PLN/os./den). 

Pláž
Písečná přímořská pláž se nachází cca 150 m od hotelu (sestup z útesu po schodech). 

Vybavení
Recepce, lobby, restaurace Lazurowa, bar Laguna, kavárna, sluneční terasa s lehátky na střeše hotelu (nemusí být k dispozici, protože hotel plánuje od roku 2021 přestavbu), dětské hřiště, zahrada s altánem na grilování, konferenční místnosti, půjčovna kol (za poplatek cca 5 PLN/hod. nebo cca 25 PLN/den), melex (za poplatek cca 50 PLN/hod.), podzemní parkoviště (za poplatek cca 30 PLN/den). Hotel akceptuje domácí zvířata (za poplatek cca 40 PLN/den).

Pokoje
Hotel Szafir
má 45 komfortně zařízených pokojů různých typů. Všechny jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů, ručníky, kosmetika), TV, telefonem, rychlovarnou konvicí, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy a ledničkou, balkonem (balkónový nábytek), plážovým lehátkem, paravanem. Na vyžádání (omezený počet): dětská postýlka - za poplatek (cca 30 PLN/den); dětská vanička a přebalovací pult (zdarma). Hotel má pokoj pro tělesně postižené (na vyžádání).

Standardní pokoje (o rozloze cca 14-16 m²) - pro max. 2 osoby a dítě do 3 let.

Pokoje typu Premium (o rozloze cca 25 m²) - pro max. 3 osoby (jako přistýlka rozkládací pohovka).

Pokoje typu Superior (o rozloze cca 33 m²) - pro max. 4 osoby (jako přistýlka 2místná rozkládací pohovka nebo 2 samostatné postele), 2 plážová lehátka.

Apartmány Junior (o rozloze cca 35 m²) - pro max. 4 osoby (jako přistýlka rozkládací 2místná pohovka), ložnice, obývací pokoj, navíc jsou vybaveny 2 župany, pantoflemi, žehlícím prknem a žehličkou, 2 plážová lehátka.

Strava
Snídaně formou bufetu (káva, čaj, voda, džusy jsou zahrnuty v ceně). Dětská jídla jsou k dispozici. 

Sport a zábava
Zdarma: dětský koutek, stolní tenis, stolní fotbal, vstup do zóny Spa & Wellness (13 m dlouhý bazén s masážními tryskami a relaxačními proudy, vířivka, finská sauna, parní lázeň s barevnou terapií). Lze si zapůjčit hole na nordic walking na recepci. Za poplatek: bowling, kulečník, ošetření obličeje a těla v hotelovém wellness.

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
http://www.szafirhotel.pl/

Náš názor
Dobře vybavený rodinný objekt se zázemím pro nejmenší. Hotel se skvělou polohou nedaleko moře. Na milovníky odpočinku čeká profesionální wellness a pohodlně vybavené pokoje různých typů. Navíc vynikající hotelová kuchyně, čerpající z chutí kašubské tradice v kombinaci s moderními technikami vaření. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2,3,4 nebo 5 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Polska Północna na Weekend

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč