Hotel Wolin Obrázek0
Hotel Wolin Obrázek1
Hotel Wolin Obrázek2
Hotel Wolin Obrázek3
Hotel Wolin Obrázek4
Hotel Wolin Obrázek5
Hotel Wolin Obrázek6
Hotel Wolin Obrázek7
Hotel Wolin Obrázek8
Hotel Wolin Obrázek9
Hotel Wolin Obrázek10
Hotel Wolin Obrázek11
Hotel Wolin Obrázek12
Hotel Wolin Obrázek13
Hotel Wolin Obrázek14
Hotel Wolin Obrázek15
Hotel Wolin Obrázek16
Hotel Wolin Obrázek17

Hotel Wolin

Polsko - Západní Pomoří - Mezizdroje
Pobytový
Wi-Fi
Fitness
Tenisový kurt
Wellness
Domácí zvířata

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Wolin v Międzyzdrojích je dobře vybavené rekreační a konferenční zařízení nacházející se na okraji Wolinského národního parku. Cena nezahrnuje turistickou taxu, která se platí na recepci ve výši 2,3 PLN za osobu/den.

.
Pláž

Hotel se nachází přibližně 700 m od jedné z nejkrásnějších pláží na polském pobřeží.

.
K dispozici pro hosty

Recepce, restaurace, zahrada s grilem.

Parkování: Za příplatek.

Zvířata: Domácí zvířata jsou přijímána. Mohou být účtovány příplatky.

Internet

Volné Wi-Fi.

Catering

Snídaně a večeře. Nápoje za příplatek. Příplatek za tři jídla denně možný.

.
Sportovní a animační program

Bazén (8 x 11 m) s podvodním protiproudem, vířivka, suchá, finská a parní sauna, solná jeskyně, půjčovna kol, posilovna, bowling, kulečník, tenisový kurt, volejbalové a basketbalové hřiště, badmintonové hřiště. Některé aktivity jsou za příplatek. Masáže za příplatek.

Rainbow pořádá v turistické vesničce řadu aktivit pro dospělé. Pokud si to budete přát, hned první den vás pozveme na pěší prohlídku okolí, během níž poznáte nejzajímavější místa ve vaší prázdninové vesničce, a během teambuildingového večera se budete moci seznámit s ostatními rekreanty. Každodenní lekce strečinku vám dodají skvělou energii na celý den. Během dovolené se můžete zúčastnit také kurzů nordic walkingu a poznat léčivou sílu jógy. Mezi další aktivity, které povedou naši specialisté, patří pilates, zumba, tanec, vaření a rukodělné dílny .

V období 12.06 - 18.09.2021 nabídne Rainbow také animaci pro děti ve Figloklubu, kterou povedou kvalifikovaní animátoři. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Po 6 dní v týdnu budou děti přenášet do úžasného světa fantazie a aktivity. V bezpečné atmosféře čeká na nejmenší nespočet hádanek, výprav, divokých tanců, různých výtvarných činností, her a aktivit. Animátoři, kteří jsou pozorní k různým potřebám dětí, nabízejí širokou škálu aktivit pod širým nebem i na terase.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Hotel Wolin, který se nachází v centru letoviska, je často chválen pro své prostorné a pěkné pokoje a vznešenou zahradu kolem objektu. Zejména rodiny jsou potěšeny dostatkem prostoru, bazénem, hřišti nebo tenisovými kurty. Strava je bohatá, chutná a rozmanitá s dostatkem zeleniny a ovoce.

Umiestnenie

Hotel Wolin v Międzyzdrojoch je dobře vybavené rekreační a konferenční zařízení, které se nachází na okraji Wolinského národního parku. V cene nie je zahrnutá turistická taxa, ktorá sa platí na recepcii vo výške 2,3 PLN na osobu/deň.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Bazén (8 x 11 m) s podvodným protiprúdom, vírivka, suchá, fínska a parná sauna, solná jaskyňa, požičovňa bicyklov, posilňovňa, bowling, biliard, tenisový kurt, volejbalové a basketbalové ihrisko, bedmintonové ihrisko. Některé aktivity jsou spoplatněné. Masáže sú dodatočne spoplatnené.

Rainbow organizuje v turistickej dedinke celý rad aktivít pre dospelých. Ak si to želáte, v prvý deň vás pozveme na pešiu túru po okolí, počas ktorej spoznáte najzaujímavejšie miesta vo vašej dovolenkovej dedinke, a počas teambuildingového večera sa budete môcť zoznámiť s ostatnými rekreantmi. Každodenné hodiny strečingu vám dodajú skvelú energiu na celý deň. Počas dovolenky sa môžete zúčastniť aj na kurzoch nordic walking a spoznať liečivú silu jogy. Medzi ďalšie aktivity, ktoré budú viesť naši špecialisti, patrí pilates, zumba, tanec, varenie a remeselné workshopy .

V období 12.06 - 18.09.2021 bude Dúha ponúkať aj animácie pre deti vo Figloklube, ktoré budú viesť kvalifikovaní animátori. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Počas 6 dní v týždni prenesú deti do úžasného sveta fantázie a aktivity. Na najmenších čaká nespočetné množstvo hádaniek, výprav, divokých tancov, rôznych výtvarných dielní, hier a aktivít v bezpečnej atmosfére. Animátori, kteří jsou pozorní k různým potřebám dětí, nabízejí širokú škálu aktivit pod holým nebem aj na terase.

Stravovanie

Raňajky a večera. Nápoje za příplatek. Možný příplatok za tři jedlá denne.

.
Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Recepcia, reštaurácia, záhrada s vybavením na grilovanie.

Parkovanie: Platí sa za príplatok.

Zvieracie zvieratá: Domáce zvířata jsou akceptované. Môžu sa účtovať dodatočné poplatky.

Podľa nášho názoru

Hotel Wolin, který se nachází v centru letoviska, je často chválený pro své knězské a pekné pokoje a impozantnú záhradu okolo objektu. Najmä rodiny poteší dostatok priestoru, bazén, ihriská či tenisové kurty. Strava je bohatá, chutná a rozmanitá s množstvom zeleniny a ovocia.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2,3,4 nebo 5 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Polska Północna na Weekend

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč