Kresovia Obrázek0
Kresovia Obrázek1
Kresovia Obrázek2
Kresovia Obrázek3
Kresovia Obrázek4
Kresovia Obrázek5
Kresovia Obrázek6

Kresovia

Polsko - Pojezierze Augustowskie - Augustov
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Objekt se nachází v Giby mezi jezerem Gieret a Pomořany na okraji Augustovského pralesa. Nejbližší obchod je cca 200 m. Do Augustova cca 35 km, do Suvalk cca 40 km. Navíc je to cca 70 km do města Druskiennik, cca 130 km do města Kaunas a cca 180 km do Vilniusu. Povinnost zaplacení pobytové taxy přímo v hotelu (cca 2 PLN/os./den).

Pláž
V docházkové vzdálenosti (cca 100 m) od objektu se nachází veřejná pláž u jezera Gieret (přechod přes cestu). 

Vybavení
Recepce (od 7:00-22:00), lobby, výtah, hlavní restaurace specializující se na polskou, místní a litevskou kuchyni a bar. Navíc TV místnost a za příplatek: parkoviště (platí se na místě), konferenční místnost, obchod. 

Pokoje
Objekt má funkčně a útulně zařízené standardní jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje (s možností max. 1 přistýlky v podobě samostatné postele) v hlavní 3patrové budově. 

Standardní pokoje jsou vybaveny: koupelnou (sprcha, WC), TV, žehlící soupravou (na vyžádání na místě). Standardní pokoje nemají balkon. Kromě toho dvoulůžkové pokoje typu komfort (bez možnosti přistýlky) vybaveny jako standardní pokoje a navíc s balkonem. Hotel akceptuje malá domácí zvířata (za příplatek na místě). 

Strava
Stravování vlastní. Za příplatek snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci nebo servírované ke stolu. 

Sport a zábava
Objekt nabízí řadu aktivit na místě (za příplatek), mimo jiné: hry v přírodě, projížďky na čtyřkolkách, plavby na kajaku a relaxační masáže. V okolí je také řada cyklistických tras a široká nabídka vodních sportů, např. kánoe, veslice, šlapadla, motorové čluny.

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2022 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
Na recepci Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
Chybí.

Webové stránky
www.kresovia.pl

Náš názor
Objekt malebně umístěný na okraji Augustovského pralesa, mezi jezery Gieret a Pomorze, je perfektní nabídkou pro milovníky přírody. Silnou stránkou objektu je vynikající místní kuchyně, blízkost pláže, pohodlné pokoje a blízkost nejznámějších mazurských atrakcí. Díky výhodné poloze je také skvělým výchozím bodem pro samostatné poznávání této části Polska a největších turistických perel Litvy.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2,3,4 nebo 5 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Polska Północna na Weekend

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč