Perła Hotel Obrázek0
Perła Hotel Obrázek1
Perła Hotel Obrázek2
Perła Hotel Obrázek3
Perła Hotel Obrázek4
Perła Hotel Obrázek5
Perła Hotel Obrázek6
Perła Hotel Obrázek7

Perła Hotel

Polsko - Pojezierze Augustowskie - Augustov
Pobytový
Voucher

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Perła Hotel
se nachází v samém centru turistického letního hlavního města Podleského vojvodství. V okolí hotelu je mnoho atrakcí, barů, restaurací a obchodů. 

Pláž
Perła Hotel se nachází cca 2 km od veřejné pláže.

Vybavení
Recepce, přepychová restaurace, hospoda Piwnica (stylově umístěná v suterénu hotelu), wellness zóna, podzemní parkoviště (za poplatek cca 30 PLN/den). Domácí zvířata nejsou akceptována. Pobytová taxa - 4,2 PLN/os./den, 1 PLN/dítě do 7 let/den. 

Pokoje
Hotel má 25 pěkně zařízených pokojů (19 standardních pokojů, 4 pokoje lux a 2 apartmány). Standardní pokoje pro 2, 3, 4 a 5 osob (o rozloze od cca 27 m²) jsou vybaveny: koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů, kosmetická sada), TV, individuálně nastavitelnou klimatizací, mini ledničkou, rychlovarnou konvicí.  Strava
Snídaně formou bufetu. Jídla si lze objednat z restaurace na pokoj. 

Sport a zábava
Hotel nabízí: terasu s venkovním bazénem (na střeše hotelu), vnitřní zahradu. Za příplatek: wellness centrum - péče o obličej a tělo, klasická kosmetika, finská sauna, vířivka.

Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 12.6. - 18.9.2022 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Internet
Na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
Chybí oficiální kategorizace.

Webové stránky
www.perlahotel.pl

Náš názor
Pěkný hotel umístěný v samém centru Augustowa, pouhý kilometr od Augustowskiego kanálu. Výhodou jsou velké pokoje, které mohou pohodlně ubytovat až 5 osob. Hotel je velmi dobrým výchozím bodem pro aktivní odpočinek: pěší turistiku a cykloturistiku v Augustovském pralese, plavby po jezerech nebo kanoistiku na řekách Rospuda a Czarna Hańcza.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2,3,4 nebo 5 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Polska Północna na Weekend

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč