Poduszka Villa Buki SPA Obrázek0
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek1
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek2
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek3
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek4
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek5
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek6
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek7
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek8
Poduszka Villa Buki SPA Obrázek9

Poduszka Villa Buki SPA

Polsko - Východní Pomoří - Jastrzębia Góra
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Postavený v roce 2014 se nachází v malebné přímořské obci Jastrzębia Góra. V okolí se nachází několik barů a restaurací a také obchody s potravinami. K autobusovému nádraží je to cca 400 m.

POZNÁMKA: Povinná turistická taxa splatná na místě cca 2 PLN /osoba/den.

.
Pláž

Písčitá a dlouhá pláž asi 250 metrů od hotelu (sestup po schodech ze skály). Plážové zástěny a deky v hotelu zdarma. Lehátka a slunečníky za poplatek cca 15 PLN/den/osoba.

.
K dispozici pro hosty

Recepce, vyhlídková terasa s posezením na střeše budovy, dětské hřiště, půjčovna kol (10 GBP/hodina nebo 60 GBP/celý den), půjčovna elektrických skútrů (50 GBP/hodina nebo 300 GBP/celý den).Pparkovištězdarma.Domácí zvířata nejsou povolena.

.
Internet

Wifi v celém hotelu (i na pokojích) zdarma.

.
Catering

Snídaně se podává formou bufetu. Večeři je možné zakoupit v restauraci Morski - Bar & (pěšky cca 100 m).

.
Sportovní a animační program

Zdarma: trekingové hole, odpočívárna s dětským koutkem, hry (Xbox Kinect a Playstation), gymnastický koutek, šipky, ping pong, fitness - Technogym cardio, mokré lázně: zdarma vířivka a parní sauna; za poplatek: finská lázeň, lehátko (pravidelné a kolagenové zpevnění pokožky), Kneippův chodník, pocitová sprcha s aromaterapií a hydroterapií.

Rainbow pořádá v turistické vesničce řadu aktivit pro dospělé. Pokud si to budete přát, hned první den vás pozve na pěší výlet po okolí, při kterém poznáte nejzajímavější místa vaší prázdninové vesničky, a během teambuildingového večera se budete moci seznámit s ostatními rekreanty. Každodenní lekce strečinku vám dodají skvělou energii na celý den. Během dovolené se můžete zúčastnit také kurzů nordic walkingu a poznat léčivou sílu jógy. Mezi další aktivity, které povedou naši specialisté, patří pilates, zumba, tanec, vaření a rukodělné dílny .

V období 12.06 - 18.09.2021 nabídne Rainbow také animaci pro děti ve Figloklubu, kterou povedou kvalifikovaní animátoři. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Po 6 dní v týdnu budou děti přenášet do úžasného světa fantazie a aktivity. V bezpečné atmosféře čeká na nejmenší nespočet hádanek, výprav, divokých tanců, různých výtvarných činností, her a aktivit. Pozornost věnují různým

Webové stránky

www.villabuki.pl

Místní kategorie

Žádný.

.
Podle našeho názoru

Komorní nemovitost dokončená s důrazem na detail, s výhodnou polohou vzhledem k pláži a gastronomické nabídce typické pro přímořské letovisko. Objekt vyniká rozsáhlým rekreačním zázemím včetně mokré lázeňské zóny a opravdu pěknými komfortně zařízenými pokoji. Doporučujeme jej nejen k odpočinku, ale také jako základnu pro poznávání obce.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2,3,4 nebo 5 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Polska Północna na Weekend

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč