Royal Baltic Obrázek0
Royal Baltic Obrázek1
Royal Baltic Obrázek2
Royal Baltic Obrázek3
Royal Baltic Obrázek4
Royal Baltic Obrázek5
Royal Baltic Obrázek6
Royal Baltic Obrázek7
Royal Baltic Obrázek8
Royal Baltic Obrázek9

Royal Baltic

Polsko - Střední Pomoří - Ustka
Pobytový
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Voucher
Domácí zvířata

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Elegantní butikový hotel Royal Baltic nacházející se v klidné části Ustky (Sloviňského pobřeží) je obklopen přímořským borovicovým lesem. Centrum města s mnoha zábavami a restauracemi je vzdáleno cca 2 km. Nejbližší obchody a zastávka veřejné autobusové dopravy je cca 1 km od hotelu.

UPOZORNĚNÍ! Cena nezahrnuje lázeňský poplatek ve výši cca 3,80 PLN/osoba/den. Poplatek je povinný a platí se v hotovosti přímo na recepci při ubytování.

Pláž
Hotel Royal Baltic se nachází pouhých 150 m od široké písečné veřejné pláže oceněné Modrou vlajkou (přístup lesní cestou, přechod přes cestu). Vstup do moře je místy kamenitý, doporučujeme obuv do vody. Hotel poskytuje hotelová lehátka, která si můžete vzít na pláž. Nejbližší půjčovna vodního vybavení je v centru města. 

Vybavení
Hotel má recepci s klimatizovanou lobby a úschovnou zavazadel. Restaurace (pro děti k dispozici židle a stoly a dětské menu) s barem, herna, vířivka, krytý sladkovodní bazén o hloubce 1,35 m s brouzdalištěm, protiproudem, masáží šíje a chromoterapií. U bazénu jsou k dispozici lehátka a plážové osušky. Hosté mohou bezplatně využívat trezor a půjčit si žehličku na recepci. Za příplatek si lze pronajmout konferenční místnost. Hotel má vybavení pro tělesně postižené hosty a přijímá kreditní karty.

Pokoje
Hotel Royal Baltic se skládá z 58 elegantních pokojů různých typů ve 3podlažní budově s výtahy, včetně dvoulůžkových pokojů s možností max. 1 přistýlka v podobě rozkládací postele nebo pohovky. Každý pokoj má ledničku - zdarma (minibar za poplatek), satelitní TV, telefon, balkon nebo terasu, kabelové připojení k internetu, trezor a koupelnu s vanou nebo sprchou, WC a vysoušečem vlasů. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za příplatek. K dispozici jsou také prostornější pokoje LUX. 

Strava
Snídaně formou bufetu. Za příplatek večeře formou bohatého bufetu (jsou vyžadovány dlouhé kalhoty a plné boty). Bar za příplatek. (Forma podávání jídel se může měnit v závislosti na aktuálních pokynech GIS týkajících se epidemiologické situace). 

Sport a zábava
V hotelu je k dispozici posilovna (zdarma). Navíc: kulečník (zdarma do 14:00) a stolní tenis - nutná rezervace předem. Lekce aquaaerobiku jsou organizovány od pondělí do soboty (nutná rezervace). Za příplatek: masáže a procedury v hotelovém Spa & Wellness centru. Hostům je k dispozici také dětské hřiště a herna.

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. Na pokojích - bezplatné kabelové připojení k internetu.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.royal-baltic.pl

Náš názor
Luxusní a stylový hotel s komorní atmosférou se nachází nedaleko písečné pláže oceněné Modrou vlajkou a zároveň v docházkové vzdálenosti od centra Ustky. Hotel je ceněn hosty za profesionální služby, širokou nabídku wellness centra a dobrou kuchyni. Ideální místo pro romantický pobyt ve dvou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2,3,4 nebo 5 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Polska Północna na Weekend

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč