Tristan Hotel & Spa Obrázek0
Tristan Hotel & Spa Obrázek1
Tristan Hotel & Spa Obrázek2
Tristan Hotel & Spa Obrázek3
Tristan Hotel & Spa Obrázek4
Tristan Hotel & Spa Obrázek5
Tristan Hotel & Spa Obrázek6
Tristan Hotel & Spa Obrázek7
Tristan Hotel & Spa Obrázek8
Tristan Hotel & Spa Obrázek9
Tristan Hotel & Spa Obrázek10
Tristan Hotel & Spa Obrázek11

Tristan Hotel & Spa

Polsko - Viselská kosa - Kąty Rybackie
Pobytový
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Hotel Premium
Domácí zvířata
Voucher

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Tristan Hotel & Spa
se nachází v malém přímořském letovisku Kąty Rybackie na Viselské kose. Hotel leží cca 300 m od Viselského zálivu, cca 1 km od malého plachetnicového přístavu s Muzeum Zalewu Wiślanego. V příjemné procházkové vzdálenosti jsou sezónní obchody, místa služeb, bary/smažírny ryb. 

Pláž
Písčitá přímořská pláž (pozvolný sestup) se nachází cca 2 km (přechod lesem). Chybí plážový servis. 

Vybavení
Recepce, výtah, restaurace, bar, venkovní bazén (obvykle otevřen od poloviny dubna do poloviny května a v závislosti na počasí) a sluneční terasa s lehátky, dětský klub, dětské hřiště v zahradě, konferenční místnost, knihovna. Parkoviště: placené (cca 30 PLN/den). Hotel akceptuje domácí zvířata - za poplatek (70 PLN/den). Pobytová taxa - 3 PLN/os./den. 

Pokoje
Tristan Hotel & Spa
má 57 komfortně zařízených pokojů. Všechny jsou klimatizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů, sprcha, župany), TV, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, mini ledničkou. Na vyžádání (omezený počet): dětská postýlka a další příslušenství pro děti: plastové nádobí a příbory, protiskluzová podložka, ohřívače lahví, vanička, nočník, umyvadlová plošina.

Standardní pokoje s balkonem (o rozloze cca 25 m²) - pro max. 4 osoby (jako přistýlka rozkládací dvoumístná pohovka), stůl a židle na balkoně.

Strava
Snídaně formou bufetu. Na vyžádání jsou k dispozici jídla pro alergiky (nutnost předem informovat hotel). Navíc jsou k dispozici dětská jídla. 

Sport a zábava
Tristan Hotel & Spa
organizuje ve vybraných termínech (např. svátky, prázdniny, květnový víkend) animační program pro nejmenší (např. eko-dílny, společné čtení, hry v přírodě, mini diskotéku, hry v bazénu, kulinářské workshopy). Zdarma: posilovna, vodní zóna hotelového wellness (bazén s hydromasáží, brouzdaliště, sauny, solná jeskyně, vířivka). Za příplatek: bowling, kulečník, stolní fotbal, konzole PS4 a Xbox, tenisový kurt, wellness (masáže, ošetření obličeje a těla) - klienti Rainbow mají 10% slevu na procedury, půjčovna kol. 

Internet
V hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://tristan.com.pl

Náš názor
Skvělý rodinný hotel Tristan Hotel & Spa s velmi dobrým rekreačním zařízením a vybavením pro nejmenší. Pokoje jsou velmi dobře vybaveny a v hotelovém wellness mohou klienti Rainbow využít 10% slevu na procedury. Hosté si velmi cení vynikající hotelovou kuchyni založenou na sezónních surovinách od místních dodavatelů v kombinaci s kreativitou šéfkuchaře. Pro všechny, kterým záleží na naší planetě - hotel zavedl koncept „We are Eco“ a „Green Room“, které zavádějí řadu řešení k ochraně životního prostředí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování (2,3,4 nebo 5 nocí), stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Polska Północna na Weekend

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč