Ubytování STK Obrázek0
Ubytování STK Obrázek1
Ubytování STK Obrázek2
Ubytování STK Obrázek3
Ubytování STK Obrázek4
Ubytování STK Obrázek5
Ubytování STK Obrázek6
Ubytování STK Obrázek7
Ubytování STK Obrázek8
Ubytování STK Obrázek9
Ubytování STK Obrázek10
Ubytování STK Obrázek11
Ubytování STK Obrázek12
Ubytování STK Obrázek13
Ubytování STK Obrázek14
Ubytování STK Obrázek15
Ubytování STK Obrázek16
Ubytování STK Obrázek17

Sicílie - božský jih

Itálie
Poznávací + pobytový
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, ubytování (7 nebo 14 nocí za příplatek), přejezdy klimatizovaným autokarem, stravování: 7 kontinentálních snídaní, za příplatek večeře (6, ve dnech 1,3,4,5,6,7), turistický program (viz níže), služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS - cena cca 205 EUR/os. (poplatek placený průvodci). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 30 EUR/os. (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety.


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Sycylia - Boskie Południe


Fakultativní výlety: horská dráha na Etnu cca 30 EUR/os., výjezd terénním autem na Etnu cca 70 EUR/os., sicilský večer cca 55 EUR/os., plavba kolem ostrova Isolabella cca 40 EUR/os., výlet na Maltu cca 180 EUR/os.


Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky jsou uvedeny ke dni 01.08.2023 a mohou se změnit.


Slevy platí pro:
- žáky, studenty - zlevněné vstupenky po předložení žákovské/studentské legitimace.
- osoby se zdravotním postižením - zlevněné vstupenky/zdarma po předložení průkazu se stupněm postižení.

Program

Sicílie - božský jih - 8 nebo 15 dnů • Taormina a divoká řeka Alcantara - nebezpečná Etna a barokní Katánie - Perly jihu - Modica hlavní město čokolády - Ragusa a komisař Montalbano - tyrkysové moře a písečné pláže • pro zájemce možnost prodloužení pobytu na Sicílii


Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do Katánie, setkání s průvodcem. Transfer do hotelu v severo-východní části ostrova (v okolí Giardini Naxos, Taorminy, Fondachello, Katánie). (Trasa cca 80 km)


Den 2
Po snídani přejezd k majestátní Etně - největší a nejvyšší aktivní sopce Evropy. Výjezd do výšky cca 2000 m n. m. Možnost výjezdu lanovkou výše (za příplatek cca 30 EUR/os.) nebo výjezdu speciálním terénním autem do výšky cca 3000 m n. m. a procházka s místním vulkanologem (za příplatek cca 70 EUR/os.). Následně přejezd ve směru Katánie. Cestou zastavíme ve městě Zafferana, které je známé svými lahodnými medy na bázi endemických rostlin rostoucích na svazích Etny. V Katánii budeme mít možnost ochutnat místní dezert sv. Agáty a seznámit se z historii města a její patronky. Projdeme se po náměstí Piazza Duomo, zastavíme se u hradu Ursino, abychom si prohlédli místo, kam se láva dostala po erupci v 17. století. Ze střechy jednoho z kostelů budeme obdivovat panorama města i samotné Etny. Návrat do hotelu, přenocování. Tento den není večeře - doporučujeme sicilský večer (za příplatek cca 55 EUR/os.). (Trasa cca 130 km)


Den 3
Po snídani přejezd do Taorminy visící na skalách - nejznámějšího letoviska na ostrově. Procházka fascinujícím starým městem, návštěva antického divadla - nejkrásnějšího starobylého řeckého divadla v Itálii, odkud se rozprostírá úžasný výhled na Etnu a pobřeží Jónského moře. Následně přejezd ke kaňonu řeky Alcantara, kde se schladíme v křišťálově čisté řece Alcantara, tekoucí v celkové délce 52 km. Řeka dosahuje vrcholu své divokosti a krásy, když je svedena do 800metrové rokle, vytváří několik rychlých proudů a tvoří malebný vodopád Venus Pool. Odpoledne návrat do hotelu. Večer možnost plavby kolem ostrova Isolabella (za příplatek cca 40 EUR/os.). (Trasa cca 150 km)


Den 4
Po snídani vystěhování. Přejezd do Syrakus - jednoho z nejmohutnějších řeckých měst ve starověku. Návštěva Archeologického parku s největším divadlem na Sicílii, ve kterém jsou do dnešního dne představována dramata řeckých klasiků. Navštívíme také lomy se slavnou jeskyní „Dionýsovo ucho“. Přejezd do malebného starého města, které se nachází na ostrově Ortigia, kde je barokní chrám postavený v řeckých chrámových zdech. Následně přejezd do starého města Marzamemi na jihovýchodě Sicílie, které dýchá originálním kouzlem. Srdcem rybářské vesnice je náměstí Piazza Regina Margherita s malým kostelem a typickými místními restauracemi umístěnými ve starých domech, kde budete mít možnost ochutnat vynikající mořské plody. Přejezd do hotelu v okolí Syrakus/Pozzallo, ubytování a přenocování. (Trasa cca 200 km)


Den 5
Po snídani přejezd k hradu Donnafugata, jehož kořeny sahají až do 14. století. Jeho současný tvar uchvacuje bílou fasádou a benátsko-gotickou lodžií. Palác byl použit jako místo natáčení pro některé epizody seriálu „Komisař Montalbano“, kde se objevuje jako vila mafiánského bosse Balduccio Sinagra. Název hradu, který v doslovném překladu znamená „žena, která utekla“, je pouze výsledkem jazykové chyby. Současná struktura hradu je zásluhou barona, který zde nařídil postavit kavárnu, chrám, umělé jeskyně a labyrinty. Zakoupil také exotické rostliny, jejichž potomky dnes najdeme v zahradách vedle středomořských druhů. Po prohlídce města strávíme druhou polovinu dne odpočinkem na jedné z písečných pláží jižní Sicílie, kde nás teplá tyrkysová voda přivede do stavu prázdninové bezstarostnosti a relaxace. Návrat do hotelu, přenocování. (Trasa cca 100 km)


Den 6
Po snídani volný den na opalování a koupání v tyrkysové vodě Středozemního moře nebo možnost celodenního výletu na Maltu (za příplatek cca 180 EUR/os.)


Den 7
Po snídani se vydáme po stopách slavného italského seriálu „Komisař Montalbano“. Navštívíme krásná barokní města, kde se jeho děj odehrává. Modica je skutečný „ostrov na ostrově“, kde budeme uchváceni vřelostí a laskavostí lidí. Celé okolí je ponořeno do atmosféry mezi minulostí a současností. Obklopují nás majestátní fasády noblesních budov s nádhernou barokní výzdobou, která se prolíná s historií výroby řemeslné čokolády. Kořeny jejího výrobního procesu sahají až do dob španělských dobyvatelů. Následně přejedeme do nedaleké Ragusy, jednoho z nejvíce fascinujících měst na Sicílii. Pohled na změť domů, kostelů a občanských paláců naskládaných na sebe, přiléhajících ke stěnám rokle, je opravdu úchvatný. Přestože bylo město postaveno na středověkém půdorysu, jeho srdce má určitou barokní logiku a většina budov pochází právě z tohoto období. Až osmnáct památek města je zapsáno na seznamu UNESCO, kde se Ragusa nachází vedle dalších měst Val di Noto UNESCO. Odpoledne návrat do hotelu. Čas na opalování a přenocování. (Trasa cca 80 km)


Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu na Sicílii (v některých termínech se může transfer konat letecky), pobyt ve dnech 8-14 a 15. den odlet do Polska. Hotelové dny začínají v 14:00 hodin a končí v 10:00 hodin.
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.
 

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech. Neděle je dnem přejezdu - tento den se nezohledňuje dodatek nejlepších míst v autobuse.

Upozornění! Za příplatek si lze prodloužit zájezd o týden pobytu na Sicílii, ve Vámi vybraném hotelu. Popisy hotelů v další části katalogu. Více nabídek v rezervačním systému a v katalogu „Pobyt - Sicílie“.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.  

Víza

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte naše oddělení Rainbow za účelem ověření. 

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Sicílii (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září. 

Informace o hotelech

Hotel

Baia degli Dei

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Acacia Resort

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Hotel Tourist

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Hotel Tourist

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Hotel Tourist

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Taormina Park Hotel

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Taormina Park Hotel

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

La Scogliera

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

La Scogliera

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

La Scogliera

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Dolcestate

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Dolcestate

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Nike hotel

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Nike hotel

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Hotel Antares

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Santa Lucia e le Sabbie d'Oro

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Santa Lucia e le Sabbie d'Oro

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Le Dune Beach Club

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

San Pietro

Umístění

Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Včetně 7 hotelových nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

K dispozici pro hosty

restaurace, někdy bar.

Ubytování
Hotely **/*** turistické třídy, které se nacházejí v okolí, na trasách mezi navštívenými městy. Ubytování na 7 nocí: severovýchodní Sicílie, oblast: Giardini Naxos/Taormina/Fondachello/Catania/Nicolosi (3), Syrakusy/Pozallo (4).

2 a 3lůžkové skromně zařízené pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.

2 a 3lůžkové pokoje vybavené: koupelnou s ručníky a fénem, TV, klimatizací.
Catering

Snídaně formou bufetu (chléb, máslo, džem a/nebo med, sýr, uzeniny, ovocné šťávy, čaj, káva, mléko, voda) a za příplatek večeře (možná v blízké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie

**/***

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč