Best Cap Salou Obrázek0
Best Cap Salou Obrázek1
Best Cap Salou Obrázek2
Best Cap Salou Obrázek3
Best Cap Salou Obrázek4
Best Cap Salou Obrázek5
Best Cap Salou Obrázek6
Best Cap Salou Obrázek7
Best Cap Salou Obrázek8
Best Cap Salou Obrázek9
Best Cap Salou Obrázek10
Best Cap Salou Obrázek11
Best Cap Salou Obrázek12
Best Cap Salou Obrázek13
Best Cap Salou Obrázek14
Best Cap Salou Obrázek15
Best Cap Salou Obrázek16
Best Cap Salou Obrázek17
Best Cap Salou Obrázek18

Best Cap Salou

Španělsko
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tichý, za městem
V blízkosti letiště/krátký transfer
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

V klidné části Salou zvané Cap Salou, která se vyznačuje členitým pobřežím s malými zátokami "calas".V okolí několik restaurací, hospod, obchodů, supermarket. Do centra Salou je to přibližně 2,5 km. Přibližně. Ve vzdálenosti 150 m od hotelu se nachází zastávka místní dopravy a turistického vláčku. Na letiště Reus cca 15 km.

.
Pláž

Hotel se nachází v malé písečné a skalnaté zátoce. Přibližně 50 metrů od hotelu se nachází o něco větší, rovněž písčitá a skalnatá pláž Cala Font.

.
K dispozici pro hosty

Recepce, vstupní hala, výtahy, restaurace, bar, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, 2 bazény (z toho jeden s krytým bazénem), brouzdaliště pro děti (v bazénech je sladká voda), dětské hřiště, miniklub, garáž (za poplatek). Hotel neposkytuje osušky k bazénu. Upozorňujeme, že hotel plánuje otevřít aquapark v květnu 2017 - z objektivních důvodů to však Rainbow nemůže zaručit. O jeho průběhu vás budeme informovat na začátku dubna 2017.

Internet

Bezplatné wi-fi připojení v celém hotelu

Catering

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost příplatku za all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení mezi jídly, zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech v areálu hotelu (10:00-23:30).

Bezlepková dieta na vyžádání.

.
Sportovní a animační program

V hotelu probíhá denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Zdarma: ping pong, posilovna. Placené: wellness zóna (sauna, turecké lázně, vířivka, skotské biče), kulečník.

.
Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Velmi dobrý hotel a díky své poloze, zařízení pro volný čas, vzhled pokojů a chutné jídlo. Vhodné místo zejména pro rodinnou dovolenou. Pláž je sice malá, ale s pozvolným sestupem do vody, 2 bazény a brouzdaliště a také dětské hřiště a hotel plánuje v létě 2017 vybudovat aquapark - to vše tvoří infrastrukturu vhodnou pro nejmenší hosty. Navíc animace, také v polštině. Vřele doporučujeme!

Umiestnenie

V pokojnej časti Salou nazývanej Cap Salou, ktorá sa vyznačuje členitým pobrežím s malými zátokami "calas".V okolí sa nachádza niekoľko reštaurácií, krčiem, obchodov, supermarket. Približne 2,5 km do centra mesta Salou. Približne. 150 m od hotelu sa nachádza zastávka miestnej dopravy a turistického vláčika. Na letisko Reus cca 15 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu probíhá denní a večerní animační program pro děti a dospělé. Zdarma: ping-pong, stravování. Platené: wellness zóna (sauna, turecký koupel, vírivka, škótske biče), biliard.

.
Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu. Možný příplatok za all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie medzi jedlami, zmrzlina, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch v areáli hotela (10:00 - 23:30).

Bezlepková diéta na požádanie.

.
Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Recepce, vstupní hala, výťahy, restauraácia, bar, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, 2 bazény (vrátane jedného s krytým bazénom), detské brodítko (v bazénoch sladká voda), detské ihrisko, miniklub, garáž (za poplatok). Hotel neposkytuje osušky k bazénu. Upozorňujeme, že hotel plánuje otevřít aquapark v máji 2017 - z objektívnych dôvodov to však Rainbow nemôže zaručiť. O priebehu vás budeme informovať začiatkom apríla 2017.

.
Podľa nášho názoru

Veľmi dobrý hotel a díky svojej polohe, rekreačné zariadenia, vzhľad izieb a chutné jedlo. Vhodné místo zejména na rodinnou dovolenou. Pláž je malá, ale s pozvolným zostupom do vody, 2 bazény a detské brodítko, ako aj detské ihrisko a hotel plánuje v lete 2017 vybudovať aquapark - to všetko tvorí infraštruktú vhodnú pre najmenších hostí. Plus animácie, aj v poľskom jazyku. Vrelo odporúčame!

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.


Den poslední
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště (přesný čas srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska. 


Upozornění k programu
V hotelech na území Katalánska je nutné uhradit turistický poplatek:
- 5* hotely mimo Barcelonu - cca 2,50 EUR/os./den
- 4* hotely mimo Barcelonu - cca 0.90 EUR/os./den
- 3* hotely mimo Barcelonu - cca 0,45 EUR/os./den
Výše uvedený turistický poplatek se platí přímo na hotelové recepci a platí se max. za 7 dní pobytu. Klienti, kteří mají koupený dvoutýdenní pobyt, zaplatí pouze za 7 dní. Děti do 16 let neplatí turistický poplatek. 


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Costa Dorada - obecné informace
 
Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit peníze. 


Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se nechává zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 


Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat jen s platným občanským průkazem nebo cestovním pasem.


Čas
Stejný jako v ČR. 


Úřední jazyk
Španělština.


Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr 1 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 


Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u operátora před odjezdem na dovolenou.  


V regioně

Costa Dorada 
Costa Dorada nazývaná „Zlatým pobřežím” pokrývá pobřeží Středozemního moře mezi ústí řeky Ebro a Barcelony. Tato oblast je proslulá svými krásnými, dlouhými písčitými plážemi, které jsou dlouhé přes 90 kilometrů, tu a tam spojeny s malými zátokami calas vytvářející krásnou scenérii. Tato oblast Katalánska je také známá díky svému vinařství a výrobě vína - součástí půldenního výletu, vinice v Penedes zavádějí do tajů kultivace a výroby slavného vína Torres. Podél pobřeží vede železnice, která umožňuje snadné cestování do Tarragony (hlavního města provincie) a samotné Barcelony.


Letoviska na Costa Dorada

Salou - největší turistická destinace, plná života, kaváren, barů a obchodů. V letovisku jsou 2 krásné, široké, písečné pláže a mnoho malých zátok. V Salou se nachází PortAventura - jeden z největších zábavních parků v Evropě - sestává z vodního parku (PortAventura Caribe Aquatic Park), zábavního parku (PortAventura Park) a nově postaveného Ferrariho parku (Ferrari Land Park). Spousta zábavy pro ty, kteří milují tuhnutí krve v žilách na horských dráhách, ale i pro děti a ostatní, kteří mají raději klidnější zábavu (park nabízí desítky různých představení inspirovaných různými kulturami). Doporučujeme!


Cambrils - starý rybářský přístav a v současné době jedno z nejvýznamnějších letovisek na pobřeží Costa Dorada. Městečko je známé především díky velkým plážím a četným rybím restauracím. Podél pobřeží se táhne promenáda, která spojuje město se Salou.


Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Výlety v okolí

Costa Dorada je pobřežní částí Katalánska, kde se písek třpytí a proměňuje se v paprscích slunce. Jedná se o krásné pláže s jemným svahem k moři, kde voda poklidně omývá nohy na zlatavém písku. Vodopády ukryté v horách, vinice vyrábějící jedny z nejlepších španělských vín, římské dědictví v Tarragoně a moderní v Barceloně, viděné přes hranol Gaudího architektury. Je to také síla přitažlivosti a adrenalinu v největším zábavním parku PortAventura, a na ty, kteří milují přírodu, čeká přírodní park v deltě řeky Ebro. K tomu všemu kuchyně Španělska - jako vždycky nejlepší. Zveme na Costa Dorada - Zlaté pobřeží ve Španělsku.

Magická Barcelona a fontány
Celodenní návštěva hlavního města Katalánska, během které uvidíme nejdůležitější atrakce města. Poznáme skvělá díla katalánského architekta Antonia Gaudího, mezi nimiž nebude chybět ani symbol a vizitka města Barcelony - úžasný kostel La Sagrada Família. Vyjedeme také na kopec Montjuic, ze kterého uvidíme dechberoucí panorama města. Milovníkům fotbalu nabídneme fantastický zážitek během návštěvy kultovního stadionu Barcelona Camp Nou (pro zájemce). Ve volném čase doporučujeme procházku promenádou La Rambla, která je rušná v každé denní době. Vyvrcholením našeho výletu bude nádherné představení slavných magických fontán. Je to jediná a jedinečná příležitost poznat všechny tváře Barcelony, vidět ji jak během dne, tak i v noci! Cena cca 40 EUR/os., cca 30 EUR/dítě, vstup na stadion Camp Nou - cca 67,5 EUR/os., cca 50 EUR/dítě.


Katalánsko v kostce
Během tohoto výletu budeme mít možnost poznat lépe Katalánsko, čili nejautonomnější oblast Španělska. Katalánci se po staletí považují za samostatný národ, který nemá nic společného se Španělskem. Navštívíme město Tarragona, zapsané na seznamu Světového dědictví UNESCO, které je známé díky římským památkám a nádhernému starému městu. Během návštěvy celosvětově známého vinařství Torres se seznámíme s vinařskými tradicemi oblasti. Navštívíme také duchovní centrum Katalánska, čili klášter Černé Madony Montserrat skrytý v horském masivu. Toto místo je pro Španěly tím, čím je Jasná Hora pro Poláky. Doporučujeme! Cena cca 55 EUR/os., cca 40 EUR/dítě.


Valencie - město kontrastů
Třetí největší město Španělska je okouzlujícím a dosud ještě pro Čechy neznámým zákoutím Iberského pobřeží. Můžeme zde vidět, jak se středověké město přeměnilo na centrum  ve španělském stylu. Během výletu poznáme dvě tváře Valencie - historickou s krásným starým městem a moderní - velkolepé, avantgardní bílé budovy, které tvoří slavné město umění a věd. Skutečným svátkem pro smysly bude návštěva Mercado Central - jednoho z nejstarších tržišť v Evropě, kde se seznámíme s místními produkty. Cena cca 80 EUR/os., cca 50 EUR/dítě.


Port Aventura
Port Aventura - čili „Přístav dobrodružství“ - je největším lunaparkem v jižní Evropě. Díky nádhernému designu lze během jednoho dne podniknout výlet kolem světa a navštívit Čínu, Polynésii, Mexiko, Divoký Západ a středomořské země. V parku je více než 100 atrakcí pro osoby všech věkových kategorií, mezi nimiž se vyjímá mimo jiné Shambala - jedna z nejvyšších horských drah v celé Evropě. Občerstvení v horkém dni přináší vodní rollercoastery, zatímco ty, kteří preferují klidnější zážitky, uspokojí četná tématická představení, výlet vlakem po parku a tajemná zrcadlová místnost. Nejmladším turistům je věnována část parku Sesamo Aventura, kde ve stylu Sezamové ulice mohou děti využívat atrakce speciálně upravené pro ně. Cena: cca 48 EUR/os., cca 40 EUR/dítě (4 - 11 let).


Aquapark Aquopolis
Aquapark, ve kterém budeme moci nejen po celý den využívat četné vodní atrakce, ale také budeme mít možnost zúčastnit se nádherné ukázky delfínů. Cena cca 29 EUR/dospělá osoba, cca 21 EUR/dítě (cena závisí na výšce dítěte).


Prohlídky

Sitges
Jedno z nejmalebnějších letovisek Costa Dorada se nachází mezi Tarragonou a Barcelonou. Krásná promenáda a staré město, 4 km dlouhá pláž a údajně nejlepší restaurace, stejně jako kluby. Kromě toho je to město různých festivalů, karnevalů a přehlídek.


Safari 4 x 4
130 km dlouhá trasa projetá terénními vozidly - na účastníky čekají vodopády skryté uprostřed hor a lesů a okouzlující města, ve kterých zdejší restaurace lákají na místní speciality.


S dětmi

Karting Salou
Něco pro milovníky motorismu a sportovní rivality. Nachází se v Salou a je známý díky dobře připraveným dráhám, vynikajícímu vybavení a profesionálnímu servisu. Skvělá zábava pro celou rodinu. www.kartingsalou.com


Ukázka tančících fontán v Salou
Zajímavá vodní show ve večerních hodinách! Vydejte se na Dancing Fountain Show, kde můžete strávit příjemný večer v Salou.


Ocean Fly - plavba katamaránem
3hodinová plavba katamaránem, během které nás bude doprovázet otevřený bar (osvěžující nápoje, pivo, víno a občerstvení), přičemž nejdůležitější bude jedinečná atmosféra, díky které pocítíme atmosféru skutečného Zlatého pobřeží.


Odpočinek

Stop v Bus Stop
V tomto populárním klubu v Salou trvá hudební šílenství až do rána. Doporučujeme obzvláště těm, kteří si cení dobrou zábavu.


Živá hudba ve Victoria Pub
Hospoda se skvělou živou hudbou a karaoke, která nabízí velký výběr různých druhů piv. Otevřena každý den až do pozdních nočních hodin.

 

Skvělá zábava v klubu Pacha
Pro ty, pro které dovolená znamená noční život a šílenství až do svítání doporučujeme návštěvu nejslavnějšího klubu Costa Dorady - Pacha (La Pineda).


Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam dostupných místních atrakcí spolu s jejich aktuálními cenami je k dispozici u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.  

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč