Palia Dolce Farniente Obrázek0
Palia Dolce Farniente Obrázek1
Palia Dolce Farniente Obrázek2
Palia Dolce Farniente Obrázek3
Palia Dolce Farniente Obrázek4
Palia Dolce Farniente Obrázek5
Palia Dolce Farniente Obrázek6
Palia Dolce Farniente Obrázek7
Palia Dolce Farniente Obrázek8
Palia Dolce Farniente Obrázek9
Palia Dolce Farniente Obrázek10
Palia Dolce Farniente Obrázek11
Palia Dolce Farniente Obrázek12
Palia Dolce Farniente Obrázek13
Palia Dolce Farniente Obrázek14
Palia Dolce Farniente Obrázek15
Palia Dolce Farniente Obrázek16
Palia Dolce Farniente Obrázek17
Palia Dolce Farniente Obrázek18
Palia Dolce Farniente Obrázek19
Palia Dolce Farniente Obrázek20
Palia Dolce Farniente Obrázek21
Palia Dolce Farniente Obrázek22

Palia Dolce Farniente

Španělsko - Mallorca - Cala Millor
Pobytový
Rodinný
Wi-Fi
Tenisový kurt
Mezinárodní animace
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na jihovýchodě ostrova, 3 km od centra malebné vesničky Cala d'Or. Přibližně. 65 km od Palmy de Mallorca a cca 60 km od letiště. Hotel se nachází v blízkosti malé půvabné zátoky Cala Egos - cca 70 m.

.
Pláž

Budova se nachází přibližně 300 m od pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 15 EUR/komplet: 2 lehátka + slunečník).

.
K dispozici pro hosty

Hotel se skládá z několika malých dvou- nebo třípodlažních budov rozmístěných v zahradě. Tyto budovy nemají výtah. Recepce 24 hodin denně, lobby, úschovna zavazadel, herna, TV místnost, restaurace. Diskotéka otevřena od 23:30 do 02:00. 3 bazény s vodopády (včetně jednoho v klidné části areálu pouze pro dospělé), brouzdaliště pro děti, prostorná sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma) k dispozici hostům. K dispozici je prádelna (za poplatek).

Internet

Internetové připojení Wi-Fi se platí v celém objektu, internetový koutek - za poplatek.

Catering

All Inclusive: snídaně (08:00-10:00), pozdní snídaně (10:30-11:30), oběd (13:00-15:00) a večeře (19:30-21:30). Voda a víno k obědům a večeřím v ceně. Mezi jídly studené a teplé občerstvení, káva, čaj, zákusek, zmrzlina. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje podávané v baru (10:30-22:30). Povinnost nosit náramek All Inclusive.

.
Sportovní a animační program

Sportovní aktivity pro děti i dospělé, večerní animace několikrát týdně. Zdarma: aerobik, vodní pólo, lukostřelba, šipky, badminton, boccia, stolní tenis, hrací automaty, 2 tenisové kurty, házená, volejbalové a basketbalové hřiště; půjčovna kol (omezený počet kol, max. 2 hodiny denně, nutná rezervace na recepci). Pro děti: dětské hřiště a miniklub pro děti ve věku 4-12 let. V blízkosti hotelu (cca 3 km) se nachází minigolf (za poplatek).

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Zvláště doporučujeme rodinám s dětmi díky velmi rozsáhlému animačnímu programu. Vynikající volba pro ty, kteří si chtějí odpočinout na klidném místě a užít si atrakce prázdninového letoviska Cala D'Or.

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

ŠPANĚLSKO - MALLORCA - obecné informace
 
Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se dává především řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 

Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Španělska s platným cestovním pasem nebo průkazem totožnosti.

Čas
Stejný jako v ČR. 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí cca 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Mallorca 
Nejslavnější prázdninový ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nespočet pláží a zátok, stejně jako horské vesnice a přímořské jachtářské přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že se zde nelze nudit. Jih ostrova s ​​centrálně umístěným hlavním městem Palma de Mallorca je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Prázdninová letoviska Mallorcy

Playa de Palma/El Arenal 
Dva letoviska ležící na kilometrové pláži s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi hledající zábavu. Přes den pláž a večer nespočet barů a diskoték. Navíc nedaleko krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město okouzluje starým městem a neobvyklou katedrálou, která se nachází u moře, vedle jachtového přístavu. 

Magaluf 
Mekka mladých lidí, zejména Britů hledajících slunce a zábavu. Nádherná pláž v zátoce s bílým pískem a bohatý noční život jsou charakteristickými znaky města. Naše hotely se nachází bokem a umožňují klidný odpočinek, ale zároveň dávají možnost užívat atrakce letoviska. 

Santa Ponsa 
Městečko, které se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova, v nádherné zátoce, si zachovalo místní atmosféru. Pro obyvatele ostrova je to víkendové letovisko a mnoho z nich zde má své byty a domy. Je zde málo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přeplněná. Město také nabízí mnoho příležitostí k procházkám uprostřed zeleně a místní komunikace zajišťuje rychlý dojezd do hlavního města. 

Alcudia/Alcudský záliv 
Alcudia se nachází na severní straně ostrova - je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Záliv Alcudia to je několik kilometrů dlouhá krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží bylo postaveno mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova mají nižší budovy, jsou umístěné na větší ploše, v zelených zahradách. Vesnice podél zálivu samozřejmě nabízejí všechny turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenády, ale také aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Krakova, Vratislavi, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

PLAVBA KOLEM OSTROVA „VUELTA A LA ISLA“ - cena cca 80 EUR  
Trasa výletu vede zemědělskými vesnicemi a městy v horách Sierra de Tramuntana. Cestou se zastavíme ve městě Inca, které je známé díky koženým výrobkům. Poté přejezd olivovými plantážemi až k mariánské svatyni v LLuc. Po cca 40 min. přestávce přejezd podél kaňonu řeky Torrent de Pareis do rybářského přístavu Sa Calobra. Po přestávce plavba lodí podél útesového pobřeží Mallorky do Puerto de Soller neboli „zlatého údolí“. Následně přejezd starým dřevěným vláčkem do města Soller, kde přestoupíme na vlak postavený v roce 1912, který nás převeze horami a údolími, 13 tunely na okraj Palmy.

DRAČÍ JESKYNĚ - cena cca 44 EUR 
Výlet do jeskyní povede přes město Manacor - je známé díky nábytkářskému průmyslu a výrobě umělých perel. Navštívíme největší jeskyni na Mallorce, která je mistrovským dílem přírody - vyznačuje se nádhernými krápníkovými formami. Během prohlídky si poslechneme krátký koncert vážné hudby se světelnými efekty.

ALKUDIA A FORMENTOR - cena cca 52 EUR 
Výlet na severní pobřeží Mallorcy. Dopoledne návštěva tradičního mallorského trhu v nejstarším městě na ostrově - Alcudia. Po nákupech přejezd do Pollensy, kde bude na pláži volný čas, a poté poplujeme lodí k zálivu Formentor. Úplně na závěr přejedeme autokarem na mys Formentor, nejvzdálenější ostroh Mallorky, odkud je jeden z nejkrásnějších výhledů na Středozemní moře.

PALMA A VALLDEMOSA - cena cca 54 EUR 
Prohlídku hlavního města začneme z Parc del Marc. Později se královskými zahradami dostaneme ke katedrále. Během procházky gotickým starým městem Palmy si prohlédneme budovu radnice, nádherné terasy, staré tržiště a kostel sv. Michala. Odpoledne přejezd do pohádkového městečka Valldemosa, malebně umístěného v údolí pohoří Sierra de Traumontana. Navštívíme kartuziánský řád, celu, kde žil F.Chopin a poslechneme si 15minutový koncert v paláci Sancho. Později, během minimálně jedné hodiny volného času, můžete zdarma ochutnat typické mallorské likéry. Výlet je určen pro klienty z hotelů nacházejících se na východě a severu ostrova.

MARINELAND - cena cca 43,50 EUR 
Celodenní výlet do delfinária Marineland. Nové představení delfínů a lachtanů, překvapivá show papoušků a dalších barevných ptáků.

AQUARIUM PALMA - cena cca 43,50 EUR 
Výlet je určen pro klienty z východu ostrova. Bez polského průvodce. Vstupenka zahrnuje návštěvu největšího akvária ve Španělsku a volný čas v hlavním městě.

AQUARIUM - cena cca 25 EUR 
VSTUPENKA do největšího oceanária v Evropě. Více než 55 akvárií z celého světa. Navíc atrakce pro nejmenší.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč