Palia Maria Eugenia Obrázek0
Palia Maria Eugenia Obrázek1
Palia Maria Eugenia Obrázek2
Palia Maria Eugenia Obrázek3
Palia Maria Eugenia Obrázek4
Palia Maria Eugenia Obrázek5
Palia Maria Eugenia Obrázek6
Palia Maria Eugenia Obrázek7
Palia Maria Eugenia Obrázek8
Palia Maria Eugenia Obrázek9
Palia Maria Eugenia Obrázek10
Palia Maria Eugenia Obrázek11
Palia Maria Eugenia Obrázek12
Palia Maria Eugenia Obrázek13
Palia Maria Eugenia Obrázek14
Palia Maria Eugenia Obrázek15
Palia Maria Eugenia Obrázek16
Palia Maria Eugenia Obrázek17
Palia Maria Eugenia Obrázek18
Palia Maria Eugenia Obrázek19
Palia Maria Eugenia Obrázek20
Palia Maria Eugenia Obrázek21
Palia Maria Eugenia Obrázek22
Palia Maria Eugenia Obrázek23

Palia Maria Eugenia

Španělsko - Mallorca - Valdemossa
Pobytový
Rodinný
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace
Tenisový kurt

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Ve východní části ostrova, na útesu s krásným výhledem na moře, v malebné vesničce Calas de Mallorca. Přibližně. 10 km od Porto Cristo a cca 60 km od letiště. V blízkosti nákupní centrum, bankomat a autobusová zastávka.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 3,30 EUR/osoba/noc. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Příplatek za ubytování v hotelu se platí na místě.

Pláž

Pláž je vzdálená přibližně. 800 m - přístup po pobřežní cestě. Pláž byla oceněna Modrou vlajkou. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (15 EUR/ks).

.
K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, lobby s barem, 2 výtahy, čítárna, klubovna a TV místnost. Restaurace s venkovní terasou a snack barem u velkého sladkovodního bazénu, Classic Beach Bar, tobogán, 2 bazény pro dospělé v klidné části objektu, dětské brouzdaliště, sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma) a lehátka s baldachýnem u bazénu (za poplatek 10 EUR/den nebo 50 EUR/týden). Plážové osušky k dispozici za poplatek 5 EUR/týden a zálohu 5 EUR. Akceptovány jsou kreditní karty Visa a Mastercard.

V hotelu je vyhrazená prémiová zóna - k dispozici výhradně pro obyvatele budovy Palia Maria Eugenia Premium. Součástí prémiové zóny jsou dva bazény s lehátky, plážový bar Premium a sluneční terasa. Kromě toho mohou zákazníci využívat bar Chill Out (pro dospělé, otevřeno od 21:00-23:00). Dostupnost prémiového balíčku je třeba potvrdit na místě a poplatek činí cca 10 EUR/osoba/den, v hlavní sezóně (červenec, srpen) cca 15 EUR, děti mají 50% slevu.

Internet

Internetové zařízení - za poplatek (cca 5 EUR/den) a Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu za příplatek cca 20 EUR/týden.

.
Catering

All Inclusive: snídaně (08:00-10:00), oběd (13:00-15:00) a večeře (19:30-21:30) - formou bufetu v hlavní restauraci. Mezi jídly studené a teplé občerstvení, káva, čaj, zákusky, zmrzlina. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje podávané v baru (10:30-22:30). Víno, pivo, voda a nápoje během jídla. Povinnost nosit náramek All Inclusive, za který se neúčtuje záloha.

Sportovní a animační program

Pro děti: dětské hřiště a miniklub pro děti s animacemi. Zdarma: stolní tenis, tenisový kurt (zapůjčení vybavení - kauce 5 EUR), víceúčelové sportovní hřiště, fitness centrum, sauna, vířivka. V hotelu u největšího z bazénů skluzavky (za příplatek cca 10 EUR/den). Sportovní aktivity pro děti i dospělé, večerní animace. Za poplatek: kulečník (1,50 EUR/hra), hrací automaty.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Oblíbený u polských hostů, oceňovaný pro své služby, gastronomii a atmosféru. Rozlehlý areál a kvalitní all inclusive jsou zárukou dobré dovolené zejména pro rodiny.

Umiestnenie

Ve východní části ostrova, na útese s krásným výhledem na moře, v malebné vesničce Calas de Mallorca. Približne. 10 km od Porto Cristo a přibližně 60 km od letiska. V blízkosti nákupní centrum, bankomat a autobusová zastávka.

Upozorňujeme, že cena nezahàňa miestnu turistickú daň vo výške 3,30 EUR/osoba/noc. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytováním klientů v hotelu.

Webová lokalita Športový a animačný program

Pre děti: detské ihrisko a miniklub pre deti s animáciami. Zdarma: stolný tenis, tenisový kurt (prenájom vybavenia - záloha 5 EUR), viacúčelové športové ihrisko, fitnescentrum, sauna, vírivka. V hoteli, pri najväčšom z bazénov, šmykľavky (za príplatok cca 10 EUR/deň). Športové aktivity pre deti a dospelých, večerné animácie. Za poplatok: biliard (1,50 EUR/hra), hracie automaty.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (08:00-10:00), oběd (13:00-15:00) a večeře (19:30-21:30) - formou bufetu v hlavní restauraci. Mezi jedlami studené a teplé občerstvenie, káva, čaj, koláč, zmrzlina. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje podávané v bare (10:30-22:30). Víno, pivo, voda a nápoje během jídla. Povinnosť nosiť náramok All Inclusive, za ktorý sa neúčtuje záloha.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce 24 hodin denně, lobby s barom, 2 výťahy, čitáreň, klubovňa a TV miestnosť. Reštaurácia s vonkajšou terasou a snack bar pri veľkom sladkovodnom bazéne, Classic Beach Bar, tobogán, 2 bazény pre dospelých v pokojnej časti pozemku, detské brodítko, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi (zdarma) a posteľami s baldachýnom pri bazéne (za poplatok 10 EUR/deň alebo 50 EUR/týždeň). Plážové uteráky jsou k dispozici za poplatok 5 EUR/týždeň a zálohu 5 EUR. Akceptovány jsou kreditní karty Visa a Mastercard.

V hotelu je vyhlášená prémiová zóna - k dispozici výlučne pre obyvateľov budovy Palia Maria Eugenia Premium. V prémiovej zóne sa nachádzajú dva bazény s ležadlami, plážový bar Premium a slnečná terasa. Kromě toho mohou zákazníci využívat bar Chill Out (pre dospelých, otvorený od 21:00 do 23:00). Dostupnosť prémiového balíka je potrebné potvrdiť na mieste a poplatok je približne 10 EUR/osoba/deň, v hlavnej sezóne (júl, august) približne 15 EUR, deti majú 50% zľavu.

.
Podľa nášho názoru

Oblíbený u polských hostů, oceňovaný před svými službami, gastronómiu a atmosféru. Veľký areál a kvalitný all inclusive sú zárukou dobrej dovolenky najmä pre rodiny.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, pobytovou taxu placenou přímo v hotelu, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Hiszpania - Majorka 

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

ŠPANĚLSKO - MALLORCA - obecné informace
 
Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se dává především řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 

Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Španělska s platným cestovním pasem nebo průkazem totožnosti.

Čas
Stejný jako v ČR. 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohled stojí cca 0,85 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí cca 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Mallorca 
Nejslavnější prázdninový ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nespočet pláží a zátok, stejně jako horské vesnice a přímořské jachtářské přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že se zde nelze nudit. Jih ostrova s ​​centrálně umístěným hlavním městem Palma de Mallorca je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Prázdninová letoviska Mallorcy

Playa de Palma/El Arenal 
Dva letoviska ležící na kilometrové pláži s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi hledající zábavu. Přes den pláž a večer nespočet barů a diskoték. Navíc nedaleko krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město okouzluje starým městem a neobvyklou katedrálou, která se nachází u moře, vedle jachtového přístavu. 

Magaluf 
Mekka mladých lidí, zejména Britů hledajících slunce a zábavu. Nádherná pláž v zátoce s bílým pískem a bohatý noční život jsou charakteristickými znaky města. Naše hotely se nachází bokem a umožňují klidný odpočinek, ale zároveň dávají možnost užívat atrakce letoviska. 

Santa Ponsa 
Městečko, které se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova, v nádherné zátoce, si zachovalo místní atmosféru. Pro obyvatele ostrova je to víkendové letovisko a mnoho z nich zde má své byty a domy. Je zde málo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přeplněná. Město také nabízí mnoho příležitostí k procházkám uprostřed zeleně a místní komunikace zajišťuje rychlý dojezd do hlavního města. 

Alcudia/Alcudský záliv 
Alcudia se nachází na severní straně ostrova - je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Záliv Alcudia to je několik kilometrů dlouhá krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží bylo postaveno mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova mají nižší budovy, jsou umístěné na větší ploše, v zelených zahradách. Vesnice podél zálivu samozřejmě nabízejí všechny turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenády, ale také aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Krakova, Vratislavi, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

PLAVBA KOLEM OSTROVA „VUELTA A LA ISLA“ - cena cca 80 EUR  
Trasa výletu vede zemědělskými vesnicemi a městy v horách Sierra de Tramuntana. Cestou se zastavíme ve městě Inca, které je známé díky koženým výrobkům. Poté přejezd olivovými plantážemi až k mariánské svatyni v LLuc. Po cca 40 min. přestávce přejezd podél kaňonu řeky Torrent de Pareis do rybářského přístavu Sa Calobra. Po přestávce plavba lodí podél útesového pobřeží Mallorky do Puerto de Soller neboli „zlatého údolí“. Následně přejezd starým dřevěným vláčkem do města Soller, kde přestoupíme na vlak postavený v roce 1912, který nás převeze horami a údolími, 13 tunely na okraj Palmy.

DRAČÍ JESKYNĚ - cena cca 44 EUR 
Výlet do jeskyní povede přes město Manacor - je známé díky nábytkářskému průmyslu a výrobě umělých perel. Navštívíme největší jeskyni na Mallorce, která je mistrovským dílem přírody - vyznačuje se nádhernými krápníkovými formami. Během prohlídky si poslechneme krátký koncert vážné hudby se světelnými efekty.

ALKUDIA A FORMENTOR - cena cca 52 EUR 
Výlet na severní pobřeží Mallorcy. Dopoledne návštěva tradičního mallorského trhu v nejstarším městě na ostrově - Alcudia. Po nákupech přejezd do Pollensy, kde bude na pláži volný čas, a poté poplujeme lodí k zálivu Formentor. Úplně na závěr přejedeme autokarem na mys Formentor, nejvzdálenější ostroh Mallorky, odkud je jeden z nejkrásnějších výhledů na Středozemní moře.

PALMA A VALLDEMOSA - cena cca 54 EUR 
Prohlídku hlavního města začneme z Parc del Marc. Později se královskými zahradami dostaneme ke katedrále. Během procházky gotickým starým městem Palmy si prohlédneme budovu radnice, nádherné terasy, staré tržiště a kostel sv. Michala. Odpoledne přejezd do pohádkového městečka Valldemosa, malebně umístěného v údolí pohoří Sierra de Traumontana. Navštívíme kartuziánský řád, celu, kde žil F.Chopin a poslechneme si 15minutový koncert v paláci Sancho. Později, během minimálně jedné hodiny volného času, můžete zdarma ochutnat typické mallorské likéry. Výlet je určen pro klienty z hotelů nacházejících se na východě a severu ostrova.

MARINELAND - cena cca 43,50 EUR 
Celodenní výlet do delfinária Marineland. Nové představení delfínů a lachtanů, překvapivá show papoušků a dalších barevných ptáků.

AQUARIUM PALMA - cena cca 43,50 EUR 
Výlet je určen pro klienty z východu ostrova. Bez polského průvodce. Vstupenka zahrnuje návštěvu největšího akvária ve Španělsku a volný čas v hlavním městě.

AQUARIUM - cena cca 25 EUR 
VSTUPENKA do největšího oceanária v Evropě. Více než 55 akvárií z celého světa. Navíc atrakce pro nejmenší.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč