Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek0
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek1
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek2
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek3
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek4
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek5
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek6
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek7
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek8
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek9
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek10
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek11
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek12
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek13
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek14
Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort) Obrázek15

Mirage Bab Al Bahr Beach Hotel (ex. Mirage Bab Al Bahr Tower & Resort)

Spojené arabské emiráty - Fujairah - Fujairah
Pobytový
Lehátka zdarma
Bazén
Bazén se sladkou vodou
Skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v severní části emirátu Fudžajra v Ománském zálivu přímo na soukromé písečné pláži, v sousedství pohoří Hadžar. Hotel je vzdálen přibližně 10 km od města Dibba Al Fujairah a Dibba Al Hisn. Do města Fujairah je to přibližně 1 hodina jízdy autem. Mezinárodní letiště v Dubaji je od hotelu vzdáleno přibližně 2 hodiny jízdy a letiště Dubaj Al Maktúm přibližně 3 hodiny jízdy.

Pláž

Hotel se nachází přímo na soukromé písečné pláži (dlouhé přibližně 250 m). Plážový servis (lehátka, slunečníky a plážové osušky) je k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Elegantní hotel otevřený v druhé polovině roku 2020 má nepřetržitě otevřenou recepci, lobby, úschovnu zavazadel a směnárnu (na recepci), hlavní restauraci Oceanus (mezinárodní kuchyně) a několik barů, včetně jednoho u bazénu. Hotel má venkovní bazén a samostatné dětské brouzdaliště s vodním hřištěm (obojí se sladkou vodou, v zimě pravidelně vyhřívané) obklopené sluneční terasou (slunečníky, lehátka a plážové osušky jsou k dispozici zdarma). Kromě toho je v hotelu k dispozici parkoviště, půjčovna aut a lázeňské centrum (za poplatek).

 


.

 

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

.

Catering

Snídaně. Za příplatek možnost polopenze: snídaně (07:00-10:30) a večeře (19:00-22:30) formou bufetu nebo setu menu v závislosti na obsazenosti hotelu, podávané v hlavní restauraci "Oceanus". Místní alkoholické nápoje, káva, čaj, nealkoholické nápoje, místní minerální voda podávané ve sklenicích ve vybraných barech v areálu hotelu mezi 12:00 a 22:00. Alkoholické nápoje jsou podávány osobám starším 21 let. 


.

Sportovní a animační program

Bez poplatku je k dispozici plážový volejbal, posilovna, sauna a za příplatek lázeňské centrum a vodní sporty (včetně vodních skútrů, šlapadel) a potápěčské centrum na pláži. Pro nejmenší je k dispozici brouzdaliště, vodní hřiště s několika malými skluzavkami, dětské židličky v restauraci a možnost najmout si hlídání dětí (za poplatek).

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru
Elegantní 5* hotel se nachází v emirátu Fudžajra, v sousedství pohoří Hadžar, přímo na soukromé písečné pláži. Hotel poskytuje možnosti pro klidnou i aktivní dovolenou. Doporučujeme pro páry a rodiny s dětmi.
Umiestnenie

Hotel sa nachádza v severnej časti emirátu Fudžajra v Ománskom zálive priamo na súkromnej piesočnatej pláži, ktorá susedí s pohorím Hadžar. Hotel je vzdálený přibližně 10 km od města Dibba Al Fujairah a Dibba Al Hisn. Mesto Fujairah je vzdálené přibližně 1 hodinu jízdy automobilem. Medzinárodné letisko Dubaj je vzdialené približne 2 hodiny jazdy autom a letisko Dubaj Al Maktúm približne 3 hodiny jazdy autom.

Webová lokalita Športový a animačný program

Bezplatne je k dispozici plážový volejbal, posilňovňa, sauna a za príplatok: kúpeľné centrum a vodné športy (vrátane vodných bicyklov, vodných bicyklov) a potápačské centrum na pláži. Pre najmenších je k dispozícii detské brodítko, vodné ihrisko s niekoľkými malými šmykľavkami, vysoké stoličky v reštaurácii a možnosť prenájmu opatrovateľky (za poplatok).

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:00-10:30), oběd (12:30-15:00) a večeře (19:00-22:30) formou bufetu nebo setu menu v závislosti od obsazenosti hotelu, podávané v hlavní restauraci "Oceanus". Miestne alkoholické nápoje, káva, čaj, nealkoholické nápoje, miestna minerálna voda podávané v pohároch vo vybraných baroch v areáli hotela v čase od 12:00 do 22:00. Alkoholické nápoje sa podávajú osobám starším ako 21 rokov. All Inclusive nezahàňa minibar na izbe a izbovú službu. Hotel si vyhrazuje právo na změnu rozsahu služeb zahrnutých vo vzorci all inclusive (napr. čas podávania).


.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Elegantní hotel otevřený v druhé polovině roku 2020 má recepci s nepřetržitou provozovnou, vstupnú halu, úschovňu batožiny a zmenáreň (na recepcii), hlavnú reštauráciu "Oceanus" (medzinárodná kuchyňa) a niekoľko barov vrátane jedného pri bazéne. Hotel má vonkajší bazén a samostatné detské brodítko s vodným ihriskom (oba so sladkou vodou, v zime pravidelne vyhrievané) obklopené slnečnou terasou (slnečníky, ležadlá a plážové osušky sú k dispozícii zadarmo). Kromě toho je v hotelu k dispozici parkovisko, požičovňa áut a wellness centrum (za poplatok)..

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, transfery: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu hotelu, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polsky mluvícího průvodce nebo místního polsky hovořícího zástupce během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů), pobytovou taxu, depozit (ve 3* hotelech - cca 10 AED pokoj/noc, ve 4* hotelech cca 15 AED pokoj/noc, v 5* hotelech - cca 20 AED pokoj/noc), zálohy a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Zjednoczone Emiraty Arabskie - wypoczynek

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 nebo 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet z Polska. Přelet do Spojených arabských emirátů. Po příletu celní a pasové odbavení. Následně transfer do hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu (nejpozději do 12:00), transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

City Tour - Dubaj
Zveme vás na výlet, díky kterému poznáte nejznámější a nejzajímavější město Spojených arabských emirátů - Dubaj! Výlet zahájíme jízdou autobusem po hlavní ulici města - Sheikh Zayed Road, což nám umožní vychutnat si jedno z architektonicky nejmodernějších měst. Mimo jiné uvidíme nejvyšší volně stojící stavbu na světě - Burj Khalifa. Navštívíme také jedno z největších světových nákupních center - Dubai Mall, největší akvárium na světě, s krásnými vodopády a obrovským kluzištěm. Dále nás trasa vede podél pobřeží, odkud můžete obdivovat Palm Islands - palmové ostrovy, největší umělé ostrovy na světě ve tvaru palem, což je jeden z nejinovativnějších projektů, který kdy byl zrealizován. Zde je naplánována krátká procházka Monorail, nebo-li úzkorozchodná železnice na Palm Island.Dalším bodem programu bude Dubajské muzeum, které se nachází ve staré pevnosti Al Fahidi Fort, z doby, kdy byl Dubaj Creek centrem Perského zálivu. Seznámíme se s historií emirátů od rozkvětu 20. století. Další zastávkou bude úžasné místo, které uchvátí vaše smysly - Spice Souk Dubaj & Gold Souk, kde místní obchodníci obchodují po celá staletí. Do tohoto okouzlujícího místa dorazíme s tradičním vodním taxíkem - Abrou. 

Burj Khalifa
Žádná budova v historii nepoutala takovou pozornost a nevyvolala tolik emocí jako Burj Khalifa. Vyhlídkové místo nejvyšší budovy světa se nachází na 124. poschodí, což umožní zažít zázrak moderní architektury a moderní techniky na dosah ruky. Speciální teleskopy (za příplatek) vám umožní vidět zblízka panorama města. Hosté mohou chodit po obvodu budovy a obdivovat tak Dubaj ze všech světových stran. 

City Tour - Abu Dhabi
Výlet do hlavního města Spojených arabských emirátů zahájíme prohlídkou největší a nejkrásnější mešity Sheikh Zayed Mosque. Architektura mešity je působivá a propracované dekorace jsou úchvatné. Následně se vydáme do Heritage Village - vesnice „muzeum“ připomínající starý způsob života v této oblasti a na trh s datlemi. Dalším bodem programu bude ostrov Saadiyat, který v arabštině znamená „ostrov štěstí“, kde se v roce 2017 otevřelo Muzeum Louvre s uměleckými díly, která byla propůjčena z muzeí Louvre a Orsay v Paříži. Přejezd ostrovem Yas, na kterém se nachází známý zábavní park - Ferrari World (nejrychlejší horská dráha na světě - Formula Rossa). 

Možnost přikoupení:
- vstupenka do Ferrari World - cca 95 USD/os.
- vstupenka do Muzeum LOUVRE - cca 25 USD/os.
* osoby, které nevyužijí možnost zakoupení vstupenek do atrakcí mají cca 3 hodiny volný čas v obchodním centru Yas Mall.

Safari
Výlet terénními vozy s pohonem všech 4 kol, nezapomenutelné emoce během přejezdu po písečných, pouštních dunách (výlet s anglicky mluvícím řidičem). Západ slunce nad pouští zůstane na dlouho v naší paměti. Následně přejezd do beduínské vesnice, kde si odpočineme, ochutnáme večeři formou bufetu (místní grilovaná jídla v ceně výletu) doprovázenou arabskou hudbou. Možnost obdivování břišních tanců a dalších arabských tanců, vyzkoušet tetování henou nebo můžete si prohlédnout velbloudy z blízka. 

Wild Wadi - aguapark
Nachází se v srdci Dubaje, s nezapomenutelným výhledem na Burj al Arab, stylizovaný na základě příběhu Juha, populární postavy z arabského folklóru. Aquapark nabízí 30 skluzavek a mnoho atrakcí přibližujících tématiku Spojených arabských emirátů. Skvělá zábava pro celou rodinu! 

Aquaventure Atlantis - aguapark
Impozantní vodní park, který se nachází na pláži The Palm! Nabízí ohromující zážitky: rafting řekou s vodním proudem a vlnami dlouhou více než dva kilometry, žraločí laguna - skluzavka skrytá v bazénu se žraloky a rejnoky! 

Hydroplán
Vzrušující vyhlídkové lety, které poskytují nezapomenutelné zážitky a příležitost vidět Dubaj z "ptačí perspektivy". Během 40-ti minutového letu budeme obdivovat nejznámější turistické atrakce Dubaje, včetně The Palm Jumeirah, Burj Khalify, The World Islands, Burj Al Arab, Dubai Creek, Port Rashid a mnoho dalších. Úžasný výhled zaručen! 

Ski Dubaj
Toužíte po zimě? Chcete skombinovat lenošení na pláži s lyžováním na svazích? Nabízíme zimní sporty v prvním krytém lyžařském středisku na Blízkém východě! Vítejte v Mall of the Emirates, kde si můžete vyzkoušet lyžování uprostřed této horké země. A k tomu ve společnosti tučňáků! 

Balón
Výlet horkovzdušným balónem do hlubin pouště. Moderní město necháme za zády a budeme se cítit jako na "létajícím koberci". Poletíme nad červenými dunami, smaragdově zelenými oázami, kde se potulují gazely a velbloudi. Přivítají nás "pouštní lidé", které budeme mít příležitost potkat v průběhu tohoto výletu. Let trvá cca jednu hodinu  v závislosti na počasí. 

La Perle 
Ohromující představení „La Perle“ - představujeme v několika hlavních městech světa - spojení hry světel a vody - obdivuhodná scénografie (s pohyblivou scénou) a mimořádné schopnosti kaskadérů, akrobatů a herců. Představení nás zavede do země vodopádů, které protékají pár metrů od sedadel v publiku a také do rušného města, které je pozadím impozantního vystoupení motocyklových kaskadérů v obrovské kovové perle. Celek je doplněn dokonale sladěnou hudbou, která zaručuje nezapomenutelné dojmy. 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu účastníků 15 osob) nebo v anglickém jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Není možnost platby kreditní kartou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data plánovaného návratu.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč