Aloft Palm Jumeirah Obrázek0
Aloft Palm Jumeirah Obrázek1
Aloft Palm Jumeirah Obrázek2
Aloft Palm Jumeirah Obrázek3
Aloft Palm Jumeirah Obrázek4
Aloft Palm Jumeirah Obrázek5
Aloft Palm Jumeirah Obrázek6
Aloft Palm Jumeirah Obrázek7
Aloft Palm Jumeirah Obrázek8
Aloft Palm Jumeirah Obrázek9
Aloft Palm Jumeirah Obrázek10
Aloft Palm Jumeirah Obrázek11
Aloft Palm Jumeirah Obrázek12
Aloft Palm Jumeirah Obrázek13

Aloft Palm Jumeirah

Spojené arabské emiráty - Dubaj
Pobytový
Rodinný
Wi-Fi
Posilovna
SPA
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

V listopadu 2017 otevřený první čtyřhvězdičkový hotel se nachází ve východní části půlměsíce obklopujícího uměle navršený ostrov Palm Jumeirah, přibližně 40 km od mezinárodního letiště Dubai Intenrational Airport a přibližně 50 minut jízdy od letiště Dubai Al Maktoum Airport.

Pláž

Soukromá hotelová písečná pláž, dlouhá cca 150 m, se nachází cca 300 m od hotelu (přístup přes ulici cca 2 min). Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

K dispozici pro hosty

V hotelu je nepřetržitě otevřená recepce, lobby, hlavní restaurace East & amp; Seabord, kde se podávají snídaně, obědy a večeře, a bary: W XYZ@ bar, Splash - bar u bazénu s výhledem na jeden z nejdražších hotelů světa Burj Al Arab, Refuel by Aloft (snack bar) a Luchador (mexický bar). Dále venkovní bazén se sladkou vodou (lehátka, slunečníky a osušky - zdarma), posilovna (otevřena od 6:00 do 23:00). Za příplatek jsou k dispozici lázeňské služby, prádelna, 24hodinová pokojová služba, obchod se suvenýry a parkoviště. Hotel nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu do nákupního centra Nakheel Mall. Za příplatek můžete využít kyvadlovou dopravu do nákupního centra Dubai Mall (cca 10 AED,jedna cesta).

Internet

V hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.
Catering

Snídaně (07:00-11:00) formou bufetu v hlavní restauraci East & Seabord. Za příplatek oběd (19:00-23:00, HB) nebo oběd (12:30-15:00) a večeře (19:00-23:00, FB) podávané formou bufetu nebo a'la carte (při menším počtu hostů v hotelu) v hlavní restauraci East &; Seabord (místní voda k obědu a večeři v ceně - neomezeně, ostatní nápoje k obědu a večeři za příplatek). Dále je možné si připlatit za variantu All Inclusive: snídaně formou bufetu v hlavní restauraci East & Seabord, oběd formou bufetu v hlavní restauraci East & Seabord nebo speciální menu (výběr) nebo lehký oběd v baru u bazénu Splash (12:30-16:30) a večeře formou bufetu v hlavní restauraci East & Seabord (19:00-23:00, nápoje se podávají do 22:00):(v týdnu pouze 18:30-21:00; nutná předchozí rezervace) nebo v baru Luchador - speciální menu; navíc vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v: Nealkoholické a nealkoholické nápoje jsou podávány v baru East &amp, hlavní restauraci Seabord (12:00-23:00), baru u bazénu Splash (12:00-18:00), plážovém baru NoShu (12:00-18:00, voda, sycené nealkoholické nápoje), baru WXYZ (18:00-23:00) a baru Luchador (18:00-23:00). Hotel si vyhrazuje právo změnit rozsah služeb zahrnutých do formule all inclusive (např. časy podávání). Upozorňujeme, že alkoholické nápoje jsou v hotelu prodávány pouze osobám starším 21 let..
Sportovní a animační program

K dispozici je nepřetržitě otevřená posilovna zdarma. Na pláži: plážový volejbal a fotbal a za poplatek kulečník a "stolní fotbal".

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Nově otevřený kvalitní hotel postavený na slavném umělém ostrově u pobřeží Dubaje - Palm Jumeirah s malebným výhledem na jeden z nejluxusnějších hotelů světa Burj Al Arab. Prestižní poloha, přístup na pláž a příznivá cena vybízejí k odpočinku, ale také k poznávání známých dubajských památek. Vřele doporučujeme!

Program:

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 nebo 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet z Polska. 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu (nejpozději do 12:00), transfer na letiště, návrat do Polska.

Upozornění! 
Vzhledem ke specifičnosti náboženské země, zejména během svátků (místní státní a náboženské svátky, např. Ramadan 22.03-20.04.2023), může dojít ke změně organizace poznávacích a pobytových zájezdů a fakultativních výletů (např. pořadí návštěv, otevírací doba muzejních zařízení a chrámů, čas podávání jídel a jejich obsah).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

City Tour - Dubaj
Zveme Vás na výlet, který Vám pomůže poznat nejznámější a nejzajímavější město Spojených arabských emirátů - Dubaj! Výlet zahájíme jízdou autobusem po hlavní silnici - Sheikh Zayed Road, což nám umožní vychutnat si jedno z architektonicky nejmodernějších měst. Mimo jiné uvidíme nejvyšší volně stojící stavbu na světě, která dosahuje výšky téměř 1000 m - Burj Khalifa. Dále nás trasa vede podél pobřeží, odkud můžete obdivovat Palm Islands - palmové ostrovy, největší umělé ostrovy na světě ve tvaru palem, což je jeden z nejinovativnějších projektů, který kdy byl zrealizován. Na tomto místě je také naplánován krátký výlet s využitím Monorail, což je úzkorozchodná železnice vedoucí na Palmový ostrov (Palm Island). Navštívíme také Madinat Jumeirah tzv. „dubajské Benátky”, kde si budete moci udělat fotografie nejslavnějšího hotelu světa - Burj Al Arab. Na krátkou prohlídku se vydáme do čtvrti Dubai Marina, kde lze obdivovat nádherné jachty v přístavu a nejvyšší obytné mrakodrapy světa. Během výletu budeme mít možnost lépe poznat muslimskou kulturu a náboženství islámu. Dalším bodem programu bude Dubajské muzeum, které se nachází ve staré pevnosti Al Fahidi Fort, z doby, kdy byl Dubaj Creek centrem Perského zálivu - seznámíme se s historií Spojených arabských emirátů před hospodářským boomem na konci 20. století. Pevnost byla také sídlem jednoho z bývalých dubajských vládců. Další zastávkou bude úžasné místo, které uchvátí vaše smysly - Spice Souk Dubaj & Gold Souk, kde místní obchodníci obchodují po celá staletí. Do tohoto okouzlujícího místa dorazíme tradičním vodním taxi - Abra. 
Cena cca 130 USD/os. (z důvodu transferu: cena pro osoby trávící dovolenou v emirátu Fujairah - cca 140 USD/os.)

DOPLŇKOVÁ NABÍDKA: Pro zájemce doporučujeme výjezd do 124. patra Burj Khalify (vstupenka za poplatek). Osoby, které nechtějí navštívit Burj Khalifa, mají volný čas (cca 1 hodinu) v největším nákupním centru na světě Dubai Mall.

Burj Khalifa
Žádná budova v historii nepoutala takovou pozornost a nevyvolala tolik emocí jako Burj Khalifa. Vyhlídkové místo nejvyšší budovy světa se nachází na 124. poschodí, což umožní zažít zázrak moderní architektury a moderní techniky na dosah ruky. Speciální teleskopy (za příplatek) vám umožní vidět zblízka panorama města. Hosté mohou chodit po obvodu budovy a obdivovat tak Dubaj ze všech světových stran.
Cena cca 60 USD/os.

City Tour - Abu Dhabi
Výlet do hlavního města Spojených arabských emirátů zahájíme prohlídkou největší a nejkrásnější mešity Sheikh Zayed Mosque. Architektura mešity je působivá a propracované dekorace jsou úchvatné. Následně se vydáme do Heritage Village - vesnice „muzeum“ připomínající starý způsob života v této oblasti a na trh s datlemi. Dalším bodem programu bude ostrov Saadiyat, který v arabštině znamená „ostrov štěstí“, kde se v roce 2017 otevřelo Muzeum Louvre s uměleckými díly, která byla propůjčena z muzeí Louvre a Orsay v Paříži. Přejezd ostrovem Yas, na kterém se nachází známý zábavní park - Ferrari World (nejrychlejší horská dráha na světě - Formula Rossa). Cena cca 130 USD/os. Z důvodu transferu: cena pro osoby odpočívající v emirátě Fujairah je cena cca 175 USD/os.

Možnost přikoupení:
- vstupenka do Ferrari World - cca 95 USD/os.
- vstupenka do Muzeum LOUVRE - cca 25 USD/os.
* osoby, které nevyužijí možnost zakoupení vstupenek do atrakcí mají cca 3 hodiny volný čas v obchodním centru Yas Mall.

Aquaventure Atlantis - aguapark
Impozantní vodní park, který se nachází na ostrově The Palm Jumeirah! Nabízí ohromující zážitky: rafting řekou s vodním proudem a vlnami dlouhou více než dva kilometry, žraločí laguna, skluzavka skrytá v bazénu se žraloky a rejnoky! 
Cena cca 110 USD/os. (doprava za příplatek)

Hydroplán
Vzrušující vyhlídkové lety, které poskytují nezapomenutelné zážitky a příležitost vidět Dubaj z „ptačí perspektivy”. Během 40-ti minutového letu budeme obdivovat nejznámější turistické atrakce Dubaje, včetně The Palm Jumeirah, Burj Khalify, The World Islands, Burj Al Arab, Dubai Creek, Port Rashid a mnoho dalších. Úžasný výhled zaručen! 
Cena cca 499 USD/os. (doprava za příplatek)

Ski Dubaj
Toužíte po zimě? Chcete kombinovat lenošení na pláži s lyžováním na svazích? Nabízíme zimní sporty v prvním krytém lyžařském středisku na Blízkém východě! Vítejte v Mall of the Emirates, kde si můžete vyzkoušet lyžování uprostřed této horké země.  A k tomu ve společnosti tučňáků! 
Cena cca 90 USD/os. (doprava za příplatek)

Balón
Výlet horkovzdušným balónem do hlubin pouště. Moderní město necháme za zády a budeme se cítit jako na "létajícím koberci". Poletíme nad červenými dunami, smaragdově zelenými oázami, kde se potulují gazely a velbloudi. Přivítají nás "pouštní lidé", které budeme mít příležitost potkat v průběhu tohoto výletu. Let trvá cca 40-70 minut v závislosti na počasí. 
Cena cca 340 USD/os.

Safari
Výlet terénními vozy s pohonem všech 4 kol, nezapomenutelné emoce během přejezdu po písečných, pouštních dunách (výlet s anglicky mluvícím řidičem). Západ slunce nad pouští zůstane na dlouho v naší paměti. Následně přejezd do beduínské vesnice, kde si odpočineme, ochutnáme večeři formou bufetu (místní grilovaná jídla v ceně výletu) doprovázenou arabskou hudbou. Možnost obdivování břišních tanců a dalších arabských tanců, vyzkoušet tetování henou nebo můžete si prohlédnout velbloudy z blízka. Cena cca 85 USD/os. Z důvodu transferu: cena pro osoby odpočívající v emirátě Fujairah je cena cca 105 USD/os.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polštině (při min. 15 osobách v závislosti na výletu) nebo v angličtině. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je obvykle ve Spojených arabských emirátech od poloviny září do konce října.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč