Vida Beach Resort Obrázek0
Vida Beach Resort Obrázek1
Vida Beach Resort Obrázek2
Vida Beach Resort Obrázek3
Vida Beach Resort Obrázek4
Vida Beach Resort Obrázek5
Vida Beach Resort Obrázek6
Vida Beach Resort Obrázek7
Vida Beach Resort Obrázek8
Vida Beach Resort Obrázek9
Vida Beach Resort Obrázek10
Vida Beach Resort Obrázek11
Vida Beach Resort Obrázek12
Vida Beach Resort Obrázek13
Vida Beach Resort Obrázek14
Vida Beach Resort Obrázek15
Vida Beach Resort Obrázek16
Vida Beach Resort Obrázek17
Vida Beach Resort Obrázek18
Vida Beach Resort Obrázek19
Vida Beach Resort Obrázek20
Vida Beach Resort Obrázek21
Vida Beach Resort Obrázek22

Vida Beach Resort

Pobytový
Bazén
Lehátka zdarma
Doporučujeme
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Vida Beach Resort Umm Al Quwain je kvalitní hotel, který se nachází na nábřeží Arabského zálivu v centru Spojených arabských emirátů, v těsné blízkosti pláže, a je určen pro ty, kteří chtějí relaxovat v blízkosti Dubaje. Nachází se přibližně 5 km od centra města Umm Al Quwain, přibližně 72 km od centra Dubaje a přibližně 60 km od mezinárodního letiště v Dubaji.

Pláž

Hotel se nachází přímo na soukromé písečné pláži. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

K dispozici pro hosty

Hotel svým hostům nabízí: 24hodinovou recepci, hlavní restauraci "Origins", "Destination bar" a další služby. - bar u bazénu, velký venkovní bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky k dispozici zdarma), tenisový kurt, posilovnu, dětský klub. Za příplatek: bar "Stage2" s nabídkou kávy, čaje a sladkostí, střešní bar "Socal" a lázně.

Internet

V celém hotelu i na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All Inclusive zahrnuje: snídaně (7:00-11:00), obědy (12:30-15:30) a večeře (19:00-23:00) podávané formou bufetu v hlavní restauraci hotelu Origins. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v baru u bazénu "Destination Bar" (11:30-19:30). Za příplatek: lobby bar "Stage2" a střešní bar "Socal".

Sportovní a animační program

Hotel nabízí svým hostům každodenní animaci pro děti i dospělé. K dispozici je venkovní bazén a dětský bazén, posilovna a tenisový kurt (zdarma jedna hodina denně na pokoj (další hodiny za poplatek), rakety a míčky k dispozici zdarma). Pro nejmenší je k dispozici dětský klub.

Webové stránky

www.vidahotels.com/en/hotels/vida-beach-resort-umm-al-quwain

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Vysoce kvalitní hotel se nachází v emirátu Umm Al Quwain v těsné blízkosti moře. Ideální místo pro klidnější, odpočinkovou dovolenou daleko od ruchu města.

Umiestnenie

Vida Beach Resort Umm Al Quwain je kvalitní hotel, který se nachází na pobřeží Arabského zálivu, v centru Spojených arabských emirátů, s blízkým přístupem na pláž, určený pro ty, kteří chtějí relaxovat v blízkosti Dubaje. Nachádza sa približne 5 km od centra mesta Umm Al Quwain, približne 72 km od centra Dubaja a približne 60 km od medzinárodného letiska v Dubaji.

Webová lokalita
www.vidahotels.com/en/hotels/vida-beach-resort-umm-al-quwain
Športový a animačný program

Zariadenie ponúka svojim hosťom každodenné animácie pre deti a dospelých. K dispozici je vonkajší bazén a detský bazén, ako aj posilňovňa a tenisový kurt (zdarma jedna hodina denne na izbu (ostatné hodiny za poplatok), rakety a loptičky k dispozici zdarma). Pre najmenších je k dispozici detský klub.

Stravovanie

All Inclusive zahàňa: raňajky (07:00-11:00), obed (12:30-15:30) a večeru (19:00-23:00) podávané formou bufetu v hlavní restauraácii hotelu Origins. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne "Destination Bar" (11:30-19:30). Za příplatok: lobby bar "Stage2" a strešný bar "Socal".

Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Hotel poskytuje svým hostům: recepci s nepřetržitou provozkou, hlavní restauraáciu "Origins", "Destination bar". - bar pri bazéne, veľký vonkajší bazén, detský bazén (ležadlá a slnečníky k dispozici zdarma), tenisový kurt, posilňovňu, detský klub. Za příplatok: bar "Stage2", kde se podává káva, čaj a sladkosti, strešný bar "Socal" a wellness centrum.

Podľa nášho názoru

Vysokokvalitní hotel se nachází v emirátu Umm Al Quwain v těsné blízkosti moře. Ideálne miesto pre pokojnejšiu, relaxačnú dovolenkuďaleko od ruchu mesta.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, transfery: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu hotelu, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polsky mluvícího průvodce nebo místního polsky hovořícího zástupce během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů), pobytovou taxu, depozit (ve 3* hotelech - cca 10 AED pokoj/noc, ve 4* hotelech cca 15 AED pokoj/noc, v 5* hotelech - cca 20 AED pokoj/noc), zálohy a další osobní výdaje.Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

 

Název zájezdu v polském jazyce: Zjednoczone Emiraty Arabskie - wypoczynek

 

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 nebo 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet z Polska. Přelet do Spojených arabských emirátů. Po příletu celní a pasové odbavení. Následně transfer do hotelu.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu (nejpozději do 12:00), transfer na letiště, návrat do Polska.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

City Tour - Dubaj
Zveme vás na výlet, díky kterému poznáte nejznámější a nejzajímavější město Spojených arabských emirátů - Dubaj! Výlet zahájíme jízdou autobusem po hlavní ulici města - Sheikh Zayed Road, což nám umožní vychutnat si jedno z architektonicky nejmodernějších měst. Mimo jiné uvidíme nejvyšší volně stojící stavbu na světě - Burj Khalifa. Navštívíme také jedno z největších světových nákupních center - Dubai Mall, největší akvárium na světě, s krásnými vodopády a obrovským kluzištěm. Dále nás trasa vede podél pobřeží, odkud můžete obdivovat Palm Islands - palmové ostrovy, největší umělé ostrovy na světě ve tvaru palem, což je jeden z nejinovativnějších projektů, který kdy byl zrealizován. Zde je naplánována krátká procházka Monorail, nebo-li úzkorozchodná železnice na Palm Island.Dalším bodem programu bude Dubajské muzeum, které se nachází ve staré pevnosti Al Fahidi Fort, z doby, kdy byl Dubaj Creek centrem Perského zálivu. Seznámíme se s historií emirátů od rozkvětu 20. století. Další zastávkou bude úžasné místo, které uchvátí vaše smysly - Spice Souk Dubaj & Gold Souk, kde místní obchodníci obchodují po celá staletí. Do tohoto okouzlujícího místa dorazíme s tradičním vodním taxíkem - Abrou. 

 

Burj Khalifa
Žádná budova v historii nepoutala takovou pozornost a nevyvolala tolik emocí jako Burj Khalifa. Vyhlídkové místo nejvyšší budovy světa se nachází na 124. poschodí, což umožní zažít zázrak moderní architektury a moderní techniky na dosah ruky. Speciální teleskopy (za příplatek) vám umožní vidět zblízka panorama města. Hosté mohou chodit po obvodu budovy a obdivovat tak Dubaj ze všech světových stran. 

 

City Tour - Abu Dhabi
Výlet do hlavního města Spojených arabských emirátů zahájíme prohlídkou největší a nejkrásnější mešity Sheikh Zayed Mosque. Architektura mešity je působivá a propracované dekorace jsou úchvatné. Následně se vydáme do Heritage Village - vesnice „muzeum“ připomínající starý způsob života v této oblasti a na trh s datlemi. Dalším bodem programu bude ostrov Saadiyat, který v arabštině znamená „ostrov štěstí“, kde se v roce 2017 otevřelo Muzeum Louvre s uměleckými díly, která byla propůjčena z muzeí Louvre a Orsay v Paříži. Přejezd ostrovem Yas, na kterém se nachází známý zábavní park - Ferrari World (nejrychlejší horská dráha na světě - Formula Rossa). 

Možnost přikoupení:
- vstupenka do Ferrari World - cca 95 USD/os.
- vstupenka do Muzeum LOUVRE - cca 25 USD/os.
* osoby, které nevyužijí možnost zakoupení vstupenek do atrakcí mají cca 3 hodiny volný čas v obchodním centru Yas Mall.

 

Safari
Výlet terénními vozy s pohonem všech 4 kol, nezapomenutelné emoce během přejezdu po písečných, pouštních dunách (výlet s anglicky mluvícím řidičem). Západ slunce nad pouští zůstane na dlouho v naší paměti. Následně přejezd do beduínské vesnice, kde si odpočineme, ochutnáme večeři formou bufetu (místní grilovaná jídla v ceně výletu) doprovázenou arabskou hudbou. Možnost obdivování břišních tanců a dalších arabských tanců, vyzkoušet tetování henou nebo můžete si prohlédnout velbloudy z blízka. 

 

Wild Wadi - aguapark
Nachází se v srdci Dubaje, s nezapomenutelným výhledem na Burj al Arab, stylizovaný na základě příběhu Juha, populární postavy z arabského folklóru. Aquapark nabízí 30 skluzavek a mnoho atrakcí přibližujících tématiku Spojených arabských emirátů. Skvělá zábava pro celou rodinu! 

 

Aquaventure Atlantis - aguapark
Impozantní vodní park, který se nachází na pláži The Palm! Nabízí ohromující zážitky: rafting řekou s vodním proudem a vlnami dlouhou více než dva kilometry, žraločí laguna - skluzavka skrytá v bazénu se žraloky a rejnoky! 

 

Hydroplán
Vzrušující vyhlídkové lety, které poskytují nezapomenutelné zážitky a příležitost vidět Dubaj z "ptačí perspektivy". Během 40-ti minutového letu budeme obdivovat nejznámější turistické atrakce Dubaje, včetně The Palm Jumeirah, Burj Khalify, The World Islands, Burj Al Arab, Dubai Creek, Port Rashid a mnoho dalších. Úžasný výhled zaručen! 

 

Ski Dubaj
Toužíte po zimě? Chcete skombinovat lenošení na pláži s lyžováním na svazích? Nabízíme zimní sporty v prvním krytém lyžařském středisku na Blízkém východě! Vítejte v Mall of the Emirates, kde si můžete vyzkoušet lyžování uprostřed této horké země. A k tomu ve společnosti tučňáků! 

 

Balón
Výlet horkovzdušným balónem do hlubin pouště. Moderní město necháme za zády a budeme se cítit jako na "létajícím koberci". Poletíme nad červenými dunami, smaragdově zelenými oázami, kde se potulují gazely a velbloudi. Přivítají nás "pouštní lidé", které budeme mít příležitost potkat v průběhu tohoto výletu. Let trvá cca jednu hodinu  v závislosti na počasí. 

 

La Perle 
Ohromující představení „La Perle“ - představujeme v několika hlavních městech světa - spojení hry světel a vody - obdivuhodná scénografie (s pohyblivou scénou) a mimořádné schopnosti kaskadérů, akrobatů a herců. Představení nás zavede do země vodopádů, které protékají pár metrů od sedadel v publiku a také do rušného města, které je pozadím impozantního vystoupení motocyklových kaskadérů v obrovské kovové perle. Celek je doplněn dokonale sladěnou hudbou, která zaručuje nezapomenutelné dojmy. Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu účastníků 15 osob) nebo v anglickém jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Není možnost platby kreditní kartou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data plánovaného návrat

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v SAE obvykle od začátku listopadu do poloviny dubna.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč