Shinagawa Beach Obrázek0
Shinagawa Beach Obrázek1
Shinagawa Beach Obrázek2
Shinagawa Beach Obrázek3
Shinagawa Beach Obrázek4
Shinagawa Beach Obrázek5
Shinagawa Beach Obrázek6
Shinagawa Beach Obrázek7
Shinagawa Beach Obrázek8
Shinagawa Beach Obrázek9
Shinagawa Beach Obrázek10
Shinagawa Beach Obrázek11
Shinagawa Beach Obrázek12
Shinagawa Beach Obrázek13
Shinagawa Beach Obrázek14
Shinagawa Beach Obrázek15
Shinagawa Beach Obrázek16
Shinagawa Beach Obrázek17
Shinagawa Beach Obrázek18
Shinagawa Beach Obrázek19
Shinagawa Beach Obrázek20
Shinagawa Beach Obrázek21
Shinagawa Beach Obrázek22
Shinagawa Beach Obrázek23
Shinagawa Beach Obrázek24
Shinagawa Beach Obrázek25
Shinagawa Beach Obrázek26

Shinagawa Beach

Srí Lanka - Západní Srí Lanka
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Wellness
Komorní, malý
Tichý, za městem
Posilovna
Bazén
Bazén se sladkou vodou
Lehátka zdarma

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na jižním pobřeží Srí Lanky ve velmi dobře udržované zahradě s krásným výhledem na nekonečný oceán. Pouze asi 3 km od centra Balapitiya s malým výběrem obchodů a restaurací. Přibližně. 125 km od letiště v Kolombu.

.

Pláž

Objekt se nachází přímo na veřejné, široké písečné pláži. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma na hotelovém pozemku přiléhajícím k pláži.

.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, výtah, parkoviště, směnárna, hlavní restaurace Salt specializující se na mořské plody a místní a mezinárodní srílanskou kuchyni (možnost rezervace individuálního stolu přímo na pláži za příplatek) a bar Crismon. K dispozici je malý venkovní bazén pravidelného tvaru s oddělenou částí pro děti. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu jsou k dispozici zdarma.

Internet

Ve veřejných prostorách objektu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně se podává formou bufetu a večeře formou bufetu nebo výběru z několika menu. Nápoje k večeři jsou za příplatek. Za příplatek All Inclusive - navíc obědy podávané formou bufetu nebo s výběrem z několika položek menu a místní nealkoholické a alkoholické nápoje v době od 10:30 do 23:00.

.

Sportovní a animační program

V hotelu neprobíhá animační program. Ke sportovnímu zázemí patří posilovna a za poplatek: lázeňské centrum nabízející mimo jiné ajurvédské procedury.

Webové stránky Místní kategorie

Na Srí Lance neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů.

.

Podle našeho názoru

Výjimečné služby, vynikající kuchyně, elegantní interiéry a prostorné pokoje s panoramatickým výhledem na oceán činí z tohoto hotelu hotel, který uspokojí vkus i těch nejnáročnějších hostů. Jeho intimní poloha, krásná pláž a intimní atmosféra z něj navíc činí ideální volbu pro romantickou dovolenou ve dvou.

Umiestnenie

Hotel sa nachádza na južnom pobreží Srí Lanky vo veľmi dobre udržiavanej záhrade s krásnym výhľadom na nekonečný oceán. Len asi 3 km od centra mesta Balapitiya s malým výberom obchodov a reštaurácií. Približne. 125 km od letiska v Kolombe.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu se neuskutočňuje animační program. K športovým zariadeniam patrí posilňovňa a za poplatok: kúpeľné centrum, ktoré okrem iného ponúka ajurvédske procedúry.

Stravovanie

Raňajky sa podávajú formou bufetu a večere formou bufetu alebo výberu z niekoľkých položiek menu. Nápoje na večeru jsou za příplatek. Za príplatok All Inclusive - navyše obedy podávané formou bufetu alebo s výberom z niekoľkých položiek menu a miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v čase od 10:30 do 23:00.

.
Miestna kategória

Na Srí Lanke neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov.

.
K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, výtah, parkovisko, zmenáreň, hlavná reštaurácia Salt, ktorá sa špecializuje na morska plody a srílanskú miestnu a medzinárodnú kuchyňu (za príplatok možnosť rezervácie individálneho stola priamo na pláži) a bar Crismon. K dispozici je malý vnější bazén pravidelného tvaru s oddělenou časťou pre deti. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazéne sú k dispozícii zadarmo.

.
Podľa nášho názoru

Výnimočné služby, vynikajúca kuchyňa, elegantní interiéry a priestranné izby s panoramatickým výhľadom na oceánia robia tento hotel, ktorý uspokojí vkus aj tých najnáročnejších hostí. Kromě toho je díky svojej intímnej polohe, krásnej pláži a intímnej atmosfére ideálnou voľbou pre romantickú dovolenku vo dvojici.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem na trase Varšava-Kolombo-Varšava nebo Katovice-Kolombo-Katovice s technickým mezipřistáním na jednom z letišť v Perském zálivu; letištní taxy, ubytování ve vybraném hotelu (10 nebo 11 nocí), transfery: letiště - hotel - letiště, stravování dle popisu hotelu, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vízum na Srí Lanku, fakultativní výlety, obvyklé spropitné a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Sri Lanka - wypoczynek

Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 1.2.2023 a mohou být změněny.

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Přelet charterovým letadlem na trase Varšava/Katovice-Kolombo. Technické mezipřistání na jednom z letišť v Perském zálivu (cca 45 min., bez vystupování z letadla). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den 2
Transfer do vybraného hotelu, ubytování.

Den 2-11 nebo 12
Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři, možnost využití fakultativních výletů.

Den 12 nebo 13
Po snídani vystěhování z hotelu a transfer na letiště v Kolombu. Přelet charterovým letadlem na trase Kolombo-Varšava/Katovice. Technické mezipřistání na jednom z letišť v Perském zálivu (cca 45 min., bez vystupování z letadla). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

TOP FAKULTATIVNÍ VÝLETY

Plavba řekou Madu a želví farma

Z přístavu v okolí města Balapitiya vyplujeme na relaxační plavbu po stojatých vodách řeky Madu, kterou zpestří zajímavé zastávky a krásné výhledy. V této oblasti žije kolem 46 druhů ptáků, včetně 14 druhů vodních ptáků, barevní motýli a obrovské lekníny. Navštívíme krásný, více než 200 let starý buddhistický chrám a místní plantáže skořice. Přeplujeme mangrovy, fakultativně možnost využít služeb Doctor Fish - rybek, jež svými bezzubými dásněmi mohou udělat hezkou pedikúru. Doporučujeme vyzkoušet! Na zpáteční cestě navštívíme želví farmu.

 

Kandy a čajové zahrady (2 dny)
První den výletu začneme návštěvou sirotčince pro slony, kde našlo nový domov hodně opuštěných nebo nemocných slonů a mladých, narozených již v sirotčinci. Následně navštívíme zahradu koření v okolí Mataly, kde poznáme tajemství pěstování koření a jeho využití. Je to skvělá příležitost k zakoupení koření a kosmetiky. Následně přejedeme do Kandy, kde navštívíme mimo jiné Chrám Buddhova zubu. Pozdě večer uvidíme ukázku tradičních lidových tanců spojených s tzv. zkouškou ohně neboli chůzí po žhavém uhlí. Ubytování v hotelu v Kandy, večeře. Druhý den přejedeme do vyšších oblastí ostrova, kde uvidíme nádherné čajové plantáže. Nachází se na svazích kopců, uprostřed malebné horské krajiny, údolí, vodopádů. Během cesty navštívíme továrnu čaje, kde se seznámíme s procesem výroby čaje - jednoho z nejznámějších na světě.

OSTATNÍ FAKULTATIVNÍ VÝLETY

White Water Rafting
Po příjezdu do Kitagula vyrazíme na nezapomenutelný a vzrušující rafting řekou Kelani. Během raftingu zažijete kontakt s krásnou a divokou přírodou. Mimo jiné přeplujeme přes oblast, jež sloužila jako pozadí pro film "Most přes řeku Kwai".
 

Národní park Yala (2 dny)
Národní park Yala je jedním z největších parků na Srí Lance. Je přirozeným prostředím pro cca 32 druhů savců: slony, divoká prasata, buvoly, levharty, medvědy, opice, jeleny. Žije zde téměř 130 druhů stěhovavých a stálých ptáků, mimo jiné: pelikánů, ibisů, kormoránů, bažantů, volavek. Velmi zajímavým obyvatelem parku je varan bengálsky. V programu nás čeká kromě obdivování fascinující přírody během jeep safari po parku také návštěva Galle - holandské pevnosti zapsané na seznamu UNESCO (cca 1,5 hod.).
 

Sigiriya a Dambula
Vypravíme se na slavnou skalní pevnost Sigiriya (cca 3 - 3,5 hod.), která je pravděpodobně nejkrásnějším místem na ostrově. Po prohlídce pevnosti následuje přejezd do Dambulli a prohlídka unikátního chrámu skládající se z pěti jeskyní (památka UNESCO). Ve večerních hodinách návrat do hotelu.
 

Plavba - velryby
Srí Lanka se stala přední destinací, kde lze obdivovat velryby. Dondra na jihu Srí Lanky je hlavním přístavem k pozorování těchto zvířat v zimním období. Od prosince do dubna máme až 95% šanci na setkání s vorvani a plejtváky obrovskými, protože jejich migrační cesta vede v blízkosti Dondry. Plavba bude trvat cca 3 - 5 hodin.
 

Adamova hora
Každé z náboženství na Srí Lance považuje tuto horu za posvátnou. Na tomto místě se nachází otisk chodidla, a věří, že své chodidlo zde otiskl sám Buddha, Šiva, Adam nebo svatý Tomáš. Adamova hora je velmi významným poutním místem. Stovky poutníků na ni přicházejí v noci, aby zde pozdravili východ slunce a pomodlili se v chrámu. Za úsvitu Adamova hora vrhá stín ve tvaru dokonalého trojúhelníku i přes to, že je zcela nepravidelná. Během nočního výstupu na horu je třeba zdolat cca 5800 kamenných schodů, sestup je ráno po snídani. Výlet je realizován od prosincového do květnového úplňku.
 

Plavba - delfíni
Srí Lanka je také skvělým místem k setkání s delfíny. Delfíny je nejlepší sledovat během cca dvouhodinové plavby v okolí města Kalpitiya. Existují tam doslova desítky těchto nádherných zvířat, stády plují ve vodě a někdy ukazují neobvyklou show společných her a skoků.
 

Národní park Wilpattu
Největší na Srí Lance. V jeho areálu se nachází kolem 60 přírodních jezer nebo nádrží na dešťovou vodu. V současné době zde lze najít mnoho druhů zvířat, mimo jiné: slona, medvěda pyskatého, sambaru, krokodýla, buvola, leoparda a mnoho ptáků a hlodavců. Velká kronika Mahavamsa praví, že právě zde se předek Sinhálců Vijaya oženil s Kuweni, čímž započal království.
 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Srí Lance obvykle trvá od začátku listopadu do konce března.

 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč