Exotika 2024/25

 

ZÁLOHA JEN 10 % (platí do 2.7.2024)

 

NOVINKY!

Kulumbie - Cartagena

Filipíny    

Goa         

Plavby     

 

Destinace, které létáme Dreamlinerem B787

Odpočiňte si během letu. Leťte na dovolenou v pohodlí Dreamlineru!

Destinace, které létame Airbusem PLUS ULTRA

 

 

ZOBRAZIT CELOU NABÍDKU

 

Proč si naplánovat exotickou dovolenou na přelomu roku 2024 a 2025 s Rainbow právě teď?
Písečné pláže, teplá voda, svěží zeleň... v zimě? S
Rainbow bude vaše dovolená žhavá! Pokud hledáte nápad na zimní dovolenou, exotika je skvělým řešením. Ideální teploty a málo srážek od listopadu do dubna činí ze zemí Střední Ameriky, Jižní Ameriky a Asie oblíbenou volbu pro zimní dovolenou. Písečné pláže Dominikánské republiky, luxusní hotely v Mexiku nebo Thajsko plné nových chutí jsou místa, kde strávíte zimní dovolenou jako v ráji!

Zima je také ideálním obdobím pro poznávání exotických zemí na našich poznávacích zájezdech. Ať už chcete zažít asijské dobrodružství ve Vietnamu, nebo se rozhodnete pro sopkami rozpálenou Kubu, budete cestovat v pohodlí autokaru pod dohledem těch nejlepších průvodců.

 

Další doporučené destinace

Vyberte si svou vysněnou dovolenou
z široké nabídky špičkových
exotických destinací!

 

 

Po stopách exotiky! Začátek nové sezóny - Zima 2024/25

Vítejte ve světě neobyčejných dobrodružství a nezapomenutelných zážitků. Připravili jsme pro vás, jak se na Krále exotiky sluší, bohatou nabídku, která vás zavede do nejexotičtějších koutů světa. Objevte naše novinky a dopřejte si v nadcházející sezóně trochu luxusu a dobrodružství.


Filipíny v ráji s přímým letem Dreamlinerem

Víme, že jste na to čekali! Konečně vám můžeme ukázat rajské Filipíny, kam s vámi poletíme v pohodlí Dreamlineru. Představte si blažené lenošení na zlatavém písku, obklopené azurovou vodou a vysokými zelenými palmovými háji. To je ideální pro každého, kdo sní o dovolené v ráji bez dlouhých a únavných přestupů. Objevte s námi křišťálově čisté vody ostrova Boracay, klidné pláže Palawanu a skryté klenoty jako Bohol a Panglao. Na každém z nich na vás čekají fantastické hotelové resorty, díky kterým bude vaše dovolená na Filipínách opravdu bezstarostná.


Goa: Indie, kterou neznáte

Goa, perla Indie, zaujme nejen svými plážemi, ale také bohatou kulturou, historií a jedinečnou kuchyní. Je to místo, kde se východní tradice mísí s portugalským dědictvím a vytváří tak skutečně jedinečnou atmosféru. Goa je ideálním místem pro ty, kteří hledají odpočinek na pláži, ale také pro ty, kteří chtějí objevit tajemství starobylých pevností, koloniální architektury a svěžích zelených lesů. Goa může být vaší skvělou první zastávkou na cestě za hlubším poznáním Indie.
 

Kolumbie: Objevte poklady Jižní Ameriky

Kolumbie, země plná kontrastů a nesčetných zajímavostí, čeká na to, až objevíte její krásy i daleko za plážemi. Bogota s pulzujícím městem, barevná Cartagena nebo majestátní vrcholky And jsou jen některá z míst, která z vaší cesty do Kolumbie udělají nezapomenutelný zážitek. Kolumbie je země, která si rozhodně zaslouží být objevena.


Plavby

Pro milovníky námořních dobrodružství máme něco speciálního: 16 jedinečných programů plaveb, které vás zavedou od chladných břehů Antarktidy až po tropickou Havaj. Každá plavba je jiný příběh, jiné dobrodružství a jedinečné vzpomínky. Výletní loď je ideální základnou pro poznávání světa, nabízí pohodlné ubytování, vynikající kuchyni a špičkovou zábavu a jedinečný zážitek - každý den se probudíte na zcela novém, exotickém místě. Dopřejte si trochu luxusu a objevujte s námi nejvzdálenější kouty světa. To vše vám bude k dispozici díky partnerství s renomovanými rejdaři, jako jsou Norwegian, MSC, Costa, Carnival a Celebrity Cruises.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem na info@rainbowtours.cz nebo telefonicky na tel. č. +420595540934.

Rádi Vám zpracujeme nabídku zájezdů dle Vašich požadavků.

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč