Jantar Ustka Obrázek0
Jantar Ustka Obrázek1
Jantar Ustka Obrázek2
Jantar Ustka Obrázek3
Jantar Ustka Obrázek4
Jantar Ustka Obrázek5
Jantar Ustka Obrázek6
Jantar Ustka Obrázek7
Jantar Ustka Obrázek8

Jantar Ustka

Polsko - Střední Pomoří - Ustka
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází ve východní části Ustky (Słowińské pobřeží, okres Słupsk), obklopen pobřežním lesem. Do centra města s turistickými atrakcemi a širokou nabídkou stravování a zábavy je to cca 1,5 km a k zastávce veřejné dopravy a nejbližším obchodům s potravinami cca 800 m.

Poznámka: Cena nezahrnuje rekreační poplatek ve výši 4 PLN/osoba/den. Poplatek je povinný a platí se v hotovosti přímo na recepci, a to před ubytováním klientů.

.
Pláž

Přibližně 350 m od hotelu se nachází východní pláž Ustka (veřejná, písečná), která byla oceněna Modrou vlajkou. Přístup k pláži vede po pěší stezce přes les (je nutné přejít ulici). Lehátka jsou k dispozici na pokojích.

.
K dispozici pro hosty

Recepce s lobby, restaurace Three Daughters (k dispozici jsou dětské židličky a dětské menu), krytý bazén s protiproudem, vířivka a dětský bazén se skluzavkou, sluneční terasa, ohniště, výtah. U hotelu je placené parkoviště. Za poplatek: business centrum, konferenční místnost, hlídání dětí.


Hotel akceptuje domácí zvířata za příplatek: malá 40 PLN/den, velká 60 PLN/den. Parkování - 30 zł/den


.
Internet

V areálu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně formou bufetu. Večeře (bufetové nebo servírované) nebo all inclusive (servírovaný oběd, večeře, sladké občerstvení, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje) za příplatek. V případě zakoupení večeře nebo all inclusive - zmrzlina a sladká svačina pro děti v určených časech během dne.

Sportovní a animační program

V ceně je zahrnuto: suchá a parní sauna, zapůjčení holí na nordic walking (omezená dostupnost). K dispozici je fitness studio poskytující sportovní aktivity a dobře vybavené wellness centrum - za poplatek dle ceníku na místě. Pro nejmenší: dětské hřiště a miniklub v zimní zahradě.

Rainbow pořádá v turistické vesničce řadu aktivit pro dospělé. Pokud si to budete přát, hned první den vás pozve na pěší túru po okolí, během níž poznáte nejzajímavější místa vaší prázdninové vesničky, a během teambuildingového večera se budete moci seznámit s ostatními rekreanty. Každodenní lekce strečinku vám dodají skvělou energii na celý den. Během dovolené se můžete zúčastnit také kurzů nordic walkingu a poznat léčivou sílu jógy. Mezi další aktivity, které povedou naši specialisté, patří pilates, zumba, tanec, vaření a rukodělné dílny.

V období 12.06 - 18.09.2021 bude Rainbow nabízet také animaci pro děti ve Figloklubu, kterou povedou kvalifikovaní animátoři. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisté na zábavu! Po 6 dní v týdnu budou děti přenášet do úžasného světa fantazie a aktivity. V bezpečné atmosféře čeká na nejmenší nespočet hádanek, výprav, divokých tanců, různých výtvarných činností, her a aktivit. Animátoři, kteří jsou pozorní k různým potřebám dětí, nabízejí širokou škálu aktivit pod širým nebem i v přírodě.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Malebná poloha hotelu obklopeného borovicovým lesem se doporučuje zejména rodinám s dětmi, protože nabízí řadu atrakcí a zařízení pro nejmenší hosty. Další výhodou je krátká vzdálenost od čisté písečné pláže.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, cestovní pojištění, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

 

Název zájezdu v polském jazyce: Pomorze Środkowe - wczasy
Kód zájezdu: PLU

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.


 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd.

 

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč