Discovery Beach Obrázek0
Discovery Beach Obrázek1
Discovery Beach Obrázek2
Discovery Beach Obrázek3
Discovery Beach Obrázek4
Discovery Beach Obrázek5
Discovery Beach Obrázek6
Discovery Beach Obrázek7
Discovery Beach Obrázek8

Discovery Beach

Thajsko - Pattaya/Jomtien - Pattaya/Jomtien
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
V/blízko centra

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Kvalitní a moderní hotel se nachází v severní části Pattayi, v blízkosti široké nabídky barů, restaurací a obchodů. Transfer z letiště v Bangkoku trvá cca 1,5 - 2 h. Do centra Pattaye a na hlavní ulici letoviska, proslulou nejrůznějšími druhy zábavy, zejména noční - Walking Street cca 1,5 - 2 h. Hotel je vzdálen cca 2 km. 1,5 km (pohodlně dostupné místní dopravou).

.
Pláž

Byt se nachází přibližně 50 m od pláže (přes poměrně rušnou ulici). Pláž je veřejná, lehátka a slunečníky - za poplatek (50-100 THB/pláž v závislosti na lokalitě).

.
K dispozici pro hosty

Hotel se skládá ze dvou budov o 12 a 4 podlažích, naši hosté se mohou ubytovat v obou budovách. K dispozici je recepce s nepřetržitým provozem, která nabízí směnárnu, hlavní restaurace s mezinárodní a thajskou kuchyní, kavárna a lobby bar. Součástí objektu je bazén s brouzdalištěm a čtyřmi skluzavkami. Lehátka u bazénu jsou k dispozici zdarma. Kromě toho je v hotelu zdarma k dispozici posilovna a zpoplatněné lázeňské centrum (masáže, kosmetické procedury - podrobný ceník k dispozici na recepci). V hotelu je také dětská herna a 3 konferenční místnosti (jedna pro přibližně 200 osob a dvě pro přibližně 40 osob).

Internet

Ve všech pokojích je k dispozici bezdrátové připojení k internetu zdarma.

.
Catering

Snídaně se podávají formou bohatého amerického bufetu.

.
Webové stránky Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce nechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Podle našeho názoru

Moderní, elegantní hotel s velmi dobrou polohou na severu Pattayi, v blízkosti centra turistického letoviska. Vysoká kvalita za mírnou cenu.

Umiestnenie

Kvalitní, moderní hotel se nachází v severní části Pattaye, v blízkosti širokej ponuky barov, restauraácií a obchodov. Transfer z letiska v Bangkoku trvá cca 1,5 - 2 h. Do centra Pattaye a na hlavní ulici letoviska, známu všemi druhými zábavy, zejména noční - Walking Street cca 1,5 - 2 h. 1,5 km (pohodlně dostupnou městskou dopravou).

.
Webová lokalita Stravovanie

Snídane se podávají formou bohatého amerického bufetu.

.
Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce ponechávajú kategorizáciu na cestovných kanceláriách.

K dispozícii pre hostí

Hotel zůstává z dvou budov s 12 poschodiami a 4 poschodiami, naši hosté mohou být ubytovaní v obou budovách. K dispozici je recepcia s nepretržitou prevádzkou, která ponúka výmenu valút, hlavná reštaurácia s medzinárodnou a thajskou kuchyňou, kaviareň a lobby bar. V objekte sa nachádza bazén s detským bazénom a štyrmi šmykľavkami. Ležadlá pri bazéne sú k dispozícii zadarmo. Kromě toho je hotel vybavený bezplatnou posilňovňou a spoplatneným wellness centrom (masáže, kozmetické procedury - podrobný cenník k dispozici na recepcii). V hotelu se nachází i detská herňa a 3 konferenčné miestnosti (jedna pre približne 200 osôb a dve pre približne 40 osôb).

.
Podľa nášho názoru

Moderní, elegantní hotel s velmi dobrou polohou na severe Pattaye, v blízkosti centra turistického střediska. Vysoká kvalita za mírnou cenu.

.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přímý let Dreamlinerem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem do Bangkoku.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání, možnost využití fakultativních výletů apod.

Poslední den
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet zpět do Polska. Přímý let Dreamlinerem nebo jiným širokotrupým letadlem.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu. Občané ČR nepotřebují vízum.

7+7
Možnost pobytu 1. týden v jednom hotelu (např. na Koh Samet) a 2. týden v jiném hotelu (např. v Pattayi). 

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku nemůžete použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) nepřiletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok.

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Výlety v okolí

Pro klienty z Jomtien/Pattaya: (neorganizujeme fakultativní výlety z Koh Samet, Rayong a Koh Chang)

Show transsexuálů
Průvodci patrně tvrdí, že být v Pattayi a nevidět travesti-show je hřích! Zveme Vás na unikátní přehlídku - považovanou za největší atrakci tohoto města. Hudební a taneční vystoupení, připomínající kabaret z dvacátých let minulého století, během něhož muži vystupující na jevišti vypadají lépe než Pamela Anderson. Jako pozorovatel dospějete k závěru, že nejkrásnější Thajky v Thajsku... jsou Thajci! UPOZORNĚNÍ: Show neobsahuje erotické prvky. Vzhledem k velkému zájmu je pro skupiny nutná předchozí rezervace! Pro naše hosty garantujeme VIP místa - přední část publika. Po představení se můžete vydat na známou Walking Street. 

Tropická zahrada Nong Nooch Village
Když už sadit mango, tak ve velkém! Jednoho dne paní Nongnooch koupila půdu pro ovocné stromy, ale - jak to u žen bývá - rychle změnila názor na tento podnik a tak vznikly v Asii největší exotické zahrady Nong Nooch. Zahrady o rozloze téměř 2 km²! Zveme na půldenní výlet na mimořádné místo v Thajsku, kde můžete vidět, jak krásně jsou orchideje a bromélie prezentovány v zajímavém uspořádání hrnkových figur. Kromě toho zahrady uchvacují krásnými kaktusy, sbírkou bonsajů, a krásnými parky v různých stylech. V mini amfiteátru se konají folklorní představení thajských národních tanců a obřadů, thajské boxerské umění a souboje na slonech. Zahrady se také mohou pochlubit nádherně vycvičenými slony, kteří tam mají vlastní půlhodinovou show a prezentují své dovednosti. 

Návštěva Bangkoku
Během pobytu v Thajsku nemůžete zapomenout na návštěvu Bangkoku! Hlavní a největší město Thajska s nesčetnými památkami, mezi nimi: Chrám ležícího Buddhy s obrovskou sochou a Velký královský palác. Možnost pobytu ve vybraném hotelu se dvěma noclehy v Bangkoku a prohlídkou druhý den po příletu. Další informace na webových stránkách R.pl UPOZORNĚNÍ: Prohlídka Bangkoku není realizována pro klienty, kteří si zakoupili samotný pobyt. Je třeba si koupit zájezd Exotika Light - Thajsko (kód zájezdu: TBK)

Tradiční thajská masáž
Masáž, kterou by měl vyzkoušet každý turista, který navštíví Thajsko. Byla vynalezena a zdokonalena v buddhistických chrámech. Tato masáž podporuje regeneraci organismu, uvolňuje a zlepšuje krevní oběh. 

Potápění jako z pohádky
Obdivujte korálové útesy potopené v teplých vodách moře obklopujícího Thajsko. Ukážeme Vám, jak různorodý a pestrý je tento svět. 

Navštivte ostrov Koh Larn
Jen pár kilometrů od břehů letoviska Pattaya leží ostrov Koh Larn. Velké bílé pláže jsou zde spojeny s modrou vodou. Nezapomenutelné výhledy zaručeny. 

Návštěva svatyně slonů - Elephant Jungle Sanctuary
Perfektní plavec, slyší ze vzdálenosti 20 km, má vynikající paměť a obejme a potěší v potřebě - tady je! Slon!

Vidět toto zvíře zblízka, dotknout se ho, nakrmit, jít s ním na procházku a co je nejdůležitější - vykoupat se a využít bahnité lázně v jeho společnosti je nyní možné během půldenního výletu do Svatyně slonů.

UPOZORNĚNÍ: Oběd v ceně zájezdu. Není vyžadován žádný minimální počet zájemců. Výlet může být ráno nebo odpoledne. 

Upozornění k přeletu

Let 
Přímý let leteckou společnosti PLL LOT, letadlem typu Dreamliner nebo jiný širokotrupým letadlem s možností výběru cestovní třídy. Catering v třídě LOT CHARTERS zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Během podávání jídla obdrží klienti zdarma také minerální vodu, kávu nebo čaj. Ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje a další položky ze Sky menu jsou za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium Club a LOT CHARTERS Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč