Novotel Rayong Obrázek0
Novotel Rayong Obrázek1
Novotel Rayong Obrázek2
Novotel Rayong Obrázek3
Novotel Rayong Obrázek4
Novotel Rayong Obrázek5
Novotel Rayong Obrázek6
Novotel Rayong Obrázek7
Novotel Rayong Obrázek8
Novotel Rayong Obrázek9
Novotel Rayong Obrázek10
Novotel Rayong Obrázek11
Novotel Rayong Obrázek12
Novotel Rayong Obrázek13
Novotel Rayong Obrázek14
Novotel Rayong Obrázek15

Novotel Rayong

Thajsko - Rayong
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Tichý, za městem

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Prvotřídní hotel patřící do známého řetězce Novotel. Hotel se nachází v rozlehlých a dobře udržovaných zahradách v klidné oblasti Rayong, přibližně 230 km jihovýchodně od Bangkoku. V blízkosti hotelu se nachází několik restaurací a obchodů. Do hlavního města regionu Rayong je to přibližně 30 km a na mezinárodní letiště v Bangkoku 210 km.

.
Pláž

Hotel se nachází přímo na široké písečné pláži. Plážový servis - zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Hotel má recepci a pokojovou službu otevřenou 24 hodin denně, turistické informace, trezor na recepci, posilovnu a kulečník. V rozlehlé a dobře udržované zahradě jsou 4 bazény, včetně 2 dětských. Stravovací část tvoří dva bary (jeden u bazénu), kavárna, italská restaurace a restaurace s thajskou kuchyní. V areálu hotelu se nachází lázně, směnárna, prádelna a obchod se suvenýry.

Upozorňujeme, že při check-inu je nutné zaplatit zálohu v hotovosti nebo kartou, a to 100 USD/pokoj/pobyt. Záloha chrání hotel v případě poškození, ztráty nebo krádeže.

.
Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatný internet.

.
Catering

Snídaně.

.
Webové stránky Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce přenechávají kategorizaci cestovním kancelářím.

Poznámka: Pro klienty, kteří se rozhodnou ubytovat v hotelech v oblasti Rayong, neorganizujeme fakultativní výlety.

Podle našeho názoru

Velmi dobrý hotel s vynikající polohou přímo na krásné pláži. Dobrá volba pro ty, kteří hledají pláže odpovídající těm na ostrově Koh Samet, ale raději zůstávají na pevnině.

Umiestnenie

Jedná se o prvotřídní hotel, který je součástí známého řetězce Novotel. Hotel sa nachádza v rozsiahlych a dobre udržiavaných záhradách v pokojnej oblasti Rayong, približne 230 km juhovýchodne od Bangkoku. V blízkosti hotelu se nachází několik restaurací a obchodů. To hlavného mesta regiónu Rayong je to približne 30 km a na medzinárodné letisko v Bangkoku 210 km.

.
Webová lokalita Stravovanie

Spanielske raňajky.

.
Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce prenechávají kategorizáciu cestovným kanceláriám.

Poznámka: Pre klientov, ktorí sa rozhodnú ubytovať v hoteloch v oblasti Rayong, neorganizujeme fakultatívne výlety..
Podľa nášho názoru

Velmi dobrý hotel s výbornou polohou přímo na krásné pláži. Dobrá voľba pre tých, ktorí hľadajú pláže zodpovedajúce plážam na ostrove Koh Samet, ale uprednostňujú pobyt na pevnine.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přímý let Dreamlinerem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem do Bangkoku.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání, možnost využití fakultativních výletů apod.

Poslední den
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet zpět do Polska. Přímý let Dreamlinerem nebo jiným širokotrupým letadlem.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu. Občané ČR nepotřebují vízum.

7+7
Možnost pobytu 1. týden v jednom hotelu (např. na Koh Samet) a 2. týden v jiném hotelu (např. v Pattayi). 

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku nemůžete použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) nepřiletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok.

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Výlety v okolí

Pro klienty z Jomtien/Pattaya: (neorganizujeme fakultativní výlety z Koh Samet, Rayong a Koh Chang)

Show transsexuálů
Průvodci patrně tvrdí, že být v Pattayi a nevidět travesti-show je hřích! Zveme Vás na unikátní přehlídku - považovanou za největší atrakci tohoto města. Hudební a taneční vystoupení, připomínající kabaret z dvacátých let minulého století, během něhož muži vystupující na jevišti vypadají lépe než Pamela Anderson. Jako pozorovatel dospějete k závěru, že nejkrásnější Thajky v Thajsku... jsou Thajci! UPOZORNĚNÍ: Show neobsahuje erotické prvky. Vzhledem k velkému zájmu je pro skupiny nutná předchozí rezervace! Pro naše hosty garantujeme VIP místa - přední část publika. Po představení se můžete vydat na známou Walking Street. 

Tropická zahrada Nong Nooch Village
Když už sadit mango, tak ve velkém! Jednoho dne paní Nongnooch koupila půdu pro ovocné stromy, ale - jak to u žen bývá - rychle změnila názor na tento podnik a tak vznikly v Asii největší exotické zahrady Nong Nooch. Zahrady o rozloze téměř 2 km²! Zveme na půldenní výlet na mimořádné místo v Thajsku, kde můžete vidět, jak krásně jsou orchideje a bromélie prezentovány v zajímavém uspořádání hrnkových figur. Kromě toho zahrady uchvacují krásnými kaktusy, sbírkou bonsajů, a krásnými parky v různých stylech. V mini amfiteátru se konají folklorní představení thajských národních tanců a obřadů, thajské boxerské umění a souboje na slonech. Zahrady se také mohou pochlubit nádherně vycvičenými slony, kteří tam mají vlastní půlhodinovou show a prezentují své dovednosti. 

Návštěva Bangkoku
Během pobytu v Thajsku nemůžete zapomenout na návštěvu Bangkoku! Hlavní a největší město Thajska s nesčetnými památkami, mezi nimi: Chrám ležícího Buddhy s obrovskou sochou a Velký královský palác. Možnost pobytu ve vybraném hotelu se dvěma noclehy v Bangkoku a prohlídkou druhý den po příletu. Další informace na webových stránkách R.pl UPOZORNĚNÍ: Prohlídka Bangkoku není realizována pro klienty, kteří si zakoupili samotný pobyt. Je třeba si koupit zájezd Exotika Light - Thajsko (kód zájezdu: TBK)

Tradiční thajská masáž
Masáž, kterou by měl vyzkoušet každý turista, který navštíví Thajsko. Byla vynalezena a zdokonalena v buddhistických chrámech. Tato masáž podporuje regeneraci organismu, uvolňuje a zlepšuje krevní oběh. 

Potápění jako z pohádky
Obdivujte korálové útesy potopené v teplých vodách moře obklopujícího Thajsko. Ukážeme Vám, jak různorodý a pestrý je tento svět. 

Navštivte ostrov Koh Larn
Jen pár kilometrů od břehů letoviska Pattaya leží ostrov Koh Larn. Velké bílé pláže jsou zde spojeny s modrou vodou. Nezapomenutelné výhledy zaručeny. 

Návštěva svatyně slonů - Elephant Jungle Sanctuary
Perfektní plavec, slyší ze vzdálenosti 20 km, má vynikající paměť a obejme a potěší v potřebě - tady je! Slon!

Vidět toto zvíře zblízka, dotknout se ho, nakrmit, jít s ním na procházku a co je nejdůležitější - vykoupat se a využít bahnité lázně v jeho společnosti je nyní možné během půldenního výletu do Svatyně slonů.

UPOZORNĚNÍ: Oběd v ceně zájezdu. Není vyžadován žádný minimální počet zájemců. Výlet může být ráno nebo odpoledne. 

Upozornění k přeletu

Let 
Přímý let leteckou společnosti PLL LOT, letadlem typu Dreamliner nebo jiný širokotrupým letadlem s možností výběru cestovní třídy. Catering v třídě LOT CHARTERS zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Během podávání jídla obdrží klienti zdarma také minerální vodu, kávu nebo čaj. Ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje a další položky ze Sky menu jsou za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium Club a LOT CHARTERS Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč