Sai Kaew Premier Room Obrázek0
Sai Kaew Premier Room Obrázek1
Sai Kaew Premier Room Obrázek2
Sai Kaew Premier Room Obrázek3
Sai Kaew Premier Room Obrázek4
Sai Kaew Premier Room Obrázek5
Sai Kaew Premier Room Obrázek6
Sai Kaew Premier Room Obrázek7
Sai Kaew Premier Room Obrázek8
Sai Kaew Premier Room Obrázek9
Sai Kaew Premier Room Obrázek10
Sai Kaew Premier Room Obrázek11

Sai Kaew Premier Room

Thajsko - Koh Samet - Koh Samet
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Elegantní komplex se nachází v severovýchodní části ostrova Koh Samet. Všechny hotelové budovy jsou obklopeny tropickou zahradou, která se rozkládá na velké ploše. Hotel se nachází v těsné blízkosti turistického centra ostrova.

Poznámka: Pro klienty, kteří si pro svůj pobyt vyberou hotely na ostrově Koh Samet, neorganizujeme místní výlety. Klienty bude doprovázet pilot/rezident z oblasti Rayong. Transfer Bangkok-Koh Samet-Bangkok je možné uskutečnit přes Pattaya/Jomtien.

Poznámka: Za vstup do národního parku (který zahrnuje celý ostrov Koh Samet) je nutné zaplatit vstupní poplatek.

Poplatek se platí přímo na recepci hotelu, a to ve výši cca 7 EUR na osobu, za celý pobyt. Poplatek se vztahuje na všechny osoby.

Dále je nutné mít u sebe po celou dobu pobytu zaplacenou vstupenku pro případ kontroly.

Pláž

Hotel se nachází na krásné písečné pláži, jedné z největších pláží na ostrově Koh Samet. Na pláži jsou hřiště na volejbal a fotbal a lehátka a slunečníky zdarma. Během dne může být pláž poněkud přeplněná kvůli turistům, kteří přijíždějí lodí na jednodenní výlety. V blízkosti hotelu se nachází intimní oblázková pláž - Ananasová pláž.

K dispozici pro hosty

Komplex prošel v roce 2009 rozsáhlou rekonstrukcí a skládá se z několika dvoupodlažních budov a domků.

Recepce, obchod se suvenýry, 3 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, centrum vodních sportů (za poplatek: plachtění, windsurfing, kajaky, šnorchlování a potápěčské vybavení), posilovna zdarma, lázně (za poplatek), 2 restaurace (umístěné u pláže: italská kuchyně a thajská a mezinárodní kuchyně), plážový bar a lobby-bar. Pro děti je navíc k dispozici miniklub a velké dětské hřiště.

Internet

V hale a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně.

.
Webové stránky Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce nechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Podle našeho názoru

Kvalitní hotel s rozsáhlým zázemím a infrastrukturou. Skvělá poloha v turistickém centru ostrova.

.
Umiestnenie

Elegantní komplex se nachází v severovýchodní části ostrova Koh Samet. Všechny hotelové budovy jsou obklopené tropickou zahradou, která se rozprostírá na velké ploše. Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti turistického centra ostrova.

Poznámka: Pre klientov, ktorí si na svoj pobyt vyberú hotely na ostrove Koh Samet, neorganizujeme miestne výlety. Klienti budou sprevádzať pilota/rezidenta z oblasti Rayong. Transfer Bangkok - Koh Samet - Bangkok je možné uskutečnit přes Pattaya/Jomtien.

Poznámka: Za vstup do národního parku (který zahrnuje celý ostrov Koh Samet) je nutné zaplatit vstupní poplatok.

Poplatok sa platí priamo na recepcii hotela vo výške cca 7 EUR na osobu, za celý pobyt. Poplatok sa vzťahuje na všetky osoby.

Doplnkovo je potrebné mať pri seba zaplatenú vstupenku počas celého pobytu pre prípad kontroly.

.
Webová lokalita Stravovanie

Spanielske raňajky.

.
Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce ponechávajú kategorizáciu na cestovných kanceláriách.

Podľa nášho názoru

Kvalitní hotel s rozsáhlým vybavením a infrastrukturou. Skvelá poloha v turistickém centru ostrova.

.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přímý let Dreamlinerem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem do Bangkoku.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání, možnost využití fakultativních výletů apod.

Poslední den
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet zpět do Polska. Přímý let Dreamlinerem nebo jiným širokotrupým letadlem.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu. Občané ČR nepotřebují vízum.

7+7
Možnost pobytu 1. týden v jednom hotelu (např. na Koh Samet) a 2. týden v jiném hotelu (např. v Pattayi). 

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku nemůžete použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) nepřiletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok.

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Výlety v okolí

Pro klienty z Jomtien/Pattaya: (neorganizujeme fakultativní výlety z Koh Samet, Rayong a Koh Chang)

Show transsexuálů
Průvodci patrně tvrdí, že být v Pattayi a nevidět travesti-show je hřích! Zveme Vás na unikátní přehlídku - považovanou za největší atrakci tohoto města. Hudební a taneční vystoupení, připomínající kabaret z dvacátých let minulého století, během něhož muži vystupující na jevišti vypadají lépe než Pamela Anderson. Jako pozorovatel dospějete k závěru, že nejkrásnější Thajky v Thajsku... jsou Thajci! UPOZORNĚNÍ: Show neobsahuje erotické prvky. Vzhledem k velkému zájmu je pro skupiny nutná předchozí rezervace! Pro naše hosty garantujeme VIP místa - přední část publika. Po představení se můžete vydat na známou Walking Street. 

Tropická zahrada Nong Nooch Village
Když už sadit mango, tak ve velkém! Jednoho dne paní Nongnooch koupila půdu pro ovocné stromy, ale - jak to u žen bývá - rychle změnila názor na tento podnik a tak vznikly v Asii největší exotické zahrady Nong Nooch. Zahrady o rozloze téměř 2 km²! Zveme na půldenní výlet na mimořádné místo v Thajsku, kde můžete vidět, jak krásně jsou orchideje a bromélie prezentovány v zajímavém uspořádání hrnkových figur. Kromě toho zahrady uchvacují krásnými kaktusy, sbírkou bonsajů, a krásnými parky v různých stylech. V mini amfiteátru se konají folklorní představení thajských národních tanců a obřadů, thajské boxerské umění a souboje na slonech. Zahrady se také mohou pochlubit nádherně vycvičenými slony, kteří tam mají vlastní půlhodinovou show a prezentují své dovednosti. 

Návštěva Bangkoku
Během pobytu v Thajsku nemůžete zapomenout na návštěvu Bangkoku! Hlavní a největší město Thajska s nesčetnými památkami, mezi nimi: Chrám ležícího Buddhy s obrovskou sochou a Velký královský palác. Možnost pobytu ve vybraném hotelu se dvěma noclehy v Bangkoku a prohlídkou druhý den po příletu. Další informace na webových stránkách R.pl UPOZORNĚNÍ: Prohlídka Bangkoku není realizována pro klienty, kteří si zakoupili samotný pobyt. Je třeba si koupit zájezd Exotika Light - Thajsko (kód zájezdu: TBK)

Tradiční thajská masáž
Masáž, kterou by měl vyzkoušet každý turista, který navštíví Thajsko. Byla vynalezena a zdokonalena v buddhistických chrámech. Tato masáž podporuje regeneraci organismu, uvolňuje a zlepšuje krevní oběh. 

Potápění jako z pohádky
Obdivujte korálové útesy potopené v teplých vodách moře obklopujícího Thajsko. Ukážeme Vám, jak různorodý a pestrý je tento svět. 

Navštivte ostrov Koh Larn
Jen pár kilometrů od břehů letoviska Pattaya leží ostrov Koh Larn. Velké bílé pláže jsou zde spojeny s modrou vodou. Nezapomenutelné výhledy zaručeny. 

Návštěva svatyně slonů - Elephant Jungle Sanctuary
Perfektní plavec, slyší ze vzdálenosti 20 km, má vynikající paměť a obejme a potěší v potřebě - tady je! Slon!

Vidět toto zvíře zblízka, dotknout se ho, nakrmit, jít s ním na procházku a co je nejdůležitější - vykoupat se a využít bahnité lázně v jeho společnosti je nyní možné během půldenního výletu do Svatyně slonů.

UPOZORNĚNÍ: Oběd v ceně zájezdu. Není vyžadován žádný minimální počet zájemců. Výlet může být ráno nebo odpoledne. 

Upozornění k přeletu

Let 
Přímý let leteckou společnosti PLL LOT, letadlem typu Dreamliner nebo jiný širokotrupým letadlem s možností výběru cestovní třídy. Catering v třídě LOT CHARTERS zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Během podávání jídla obdrží klienti zdarma také minerální vodu, kávu nebo čaj. Ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje a další položky ze Sky menu jsou za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium Club a LOT CHARTERS Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč