Aiyapura Obrázek0
Aiyapura Obrázek1
Aiyapura Obrázek2
Aiyapura Obrázek3
Aiyapura Obrázek4
Aiyapura Obrázek5
Aiyapura Obrázek6
Aiyapura Obrázek7

Aiyapura

Thajsko
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Kvalitní hotel se nachází v odlehlé zátoce Klong Son na severním okraji ostrova Koh Chang, obklopen divokým deštným pralesem a písečnou pláží. V okruhu přibližně 2 km od hotelu se nachází několik obchodů a barů. Na mezinárodní letiště v Bangkoku je to přibližně 315 km.

.

Pláž

Hotel se nachází přímo na široké písečné pláži. Plážový servis je za poplatek.

.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, velký bazén s výhledem na moře (lehátka a slunečníky k dispozici zdarma), vířivka, 2 restaurace: hlavní Ruen Plub Plueng - podávající thajskou a evropskou kuchyni a další restaurace umístěná pod širým nebem, bar u bazénu s lehkým občerstvením a osvěžujícími nápoji, Terrace Bar nabízející exotické džusy, koktejly, nápoje a večer klidnou hudbu, dětské hřiště, knihovna. Za příplatek: fitness centrum, půjčovna kol a lázeňské centrum. Hotel má konferenční prostory.

Internet

V celém hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu

Webové stránky Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce ponechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Poznámka: Pro klienty, kteří se rozhodnou ubytovat v hotelech na ostrově Koh Chang, neorganizujeme místní výlety. Klienty bude doprovázet pilot/rezident z oblasti Rayong.

.

Podle našeho názoru

Aiyapura je mimořádně atmosférický hotel, ve kterém se díky malebné poloze budete cítit jako na rajském ostrově. Všudypřítomná tropická zeleň, písečná pláž přímo u hotelu a nádherný výhled jsou nejdůležitějšími argumenty pro ty, kteří touží po klidu a kontaktu s přírodou.

Poznámka: Příjezd do Pattayi poslední noc. Ubytování v hotelu a fakultativní odjezd na transsexuální revue (Alcazar nebo Tiffany, cca 30 USD). Po představení návrat do hotelu nebo, pokud si přejete, strávení času na Walking Street (návrat do hotelu po vlastní ose). Přenocování v hotelu v Pattayi. poznámka: Pro některé akce jsou k dispozici lety z Koh Changu (letiště Trat) do Bangkoku. V takovém případě bude poslední noc v hotelu v Bangkoku.

.

Umiestnenie

Kvalitní hotel se nachází v odlehlejším zátoke Klong Son na severním okraji ostrova Koh Chang, obklopený divokým dažďovým pralesem a pěknou pláží. V okruhu přibližně 2 km od hotelu se nachází několik obchodů a barov. Na mezinárodní letisko v Bangkoku je to přibližně 315 km.

.
Webová lokalita Stravovanie

Raňajky formou bohatého bufetu

Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce prenechávajú kategorizáciu cestovným kanceláriám.

Poznámka: Pre klientov, ktorí sa rozhodnú ubytovať v hoteloch na ostrove Koh Chang, neorganizujeme miestne výlety. Klienti bude sprevádzať pilot/rezident z oblasti Rayong.

.
K dispozícii pre hostí

Prevádzka s nepretržitou provozkou, velký bazén s výhledem na více (ležadlá a slunečníky jsou k dispozici zdarma), vírivka, 2 restaurace: hlavná reštaurácia Ruen Plub Plueng - podávajúca jedlá thajskej a európskej kuchyne a ďalšia reštaurácia sa nachádza pod holým nebom, bar pri bazéne s ľahkým občerstvením a osviežujúcimi nápojmi, bar na terase, který ponúka exotické šťavy, koktaily, nápoje a večer pokojnú hudbu, detské ihrisko, knižnica. Za príplatok: fitnescentrum, požičovňa bicyklov a wellness centrum. Hotel má konferenční prostory.

.
Podľa nášho názoru

Aiyapura je mimořádně atmosférický hotel, v němž se díky jeho malbnej polohe budete cítit jako na rajskom ostrove. Všadeprítomná tropická zeleň, piesočnatá pláž priamo pri hotelech a nádherný výhľad sú najdôležitejšími argumentmi pre tých, ktorí túžia po pokoji a kontakte s prírodou.

Poznámka: Príchod do Pattaye v posledný večer. Ubytovanie v hoteli a fakultatívny odchod na transsexuálnu revue (Alcazar alebo Tiffany, približne 30 USD). Po predstavení návrat do hotelu alebo, ak chcete, strávenie nejakého času na Walking Street (návrat do hotelu po vlastných). Prenocovanie v hoteli v Pattayi. Poznámka: V případě některých podujatí jsou k dispozici lety z Koh Changu (letisko Trat) do Bangkoku. V takovém případě bude poslední noc v hotelu v Bangkoku.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLL LOT typu Dreamliner do Bangkoku (přímý let), transfery: letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování: 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jinou stravu než je uvedena v popisu hotelu s ostatní osobní výdaje. 

 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země!Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Jomtien, Pattaya, Koh Samet lub Koh Chang - wczasy

 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Přímý let Dreamlinerem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem do Bangkoku.

 

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, opalování a koupání, možnost využití fakultativních výletů apod.

 

Poslední den
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště a odlet zpět do Polska. Přímý let Dreamlinerem nebo jiným širokotrupým letadlem.

 


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Jiné

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu. Občané ČR nepotřebují vízum.

7+7
Možnost pobytu 1. týden v jednom hotelu (např. na Koh Samet) a 2. týden v jiném hotelu (např. v Pattayi). 

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku nemůžete použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) nepřiletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok.

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2009 („barevná“ řada).

Výlety v okolí

Pro klienty z Jomtien/Pattaya: (neorganizujeme fakultativní výlety z Koh Samet, Rayong a Koh Chang)

Show transsexuálů
Průvodci patrně tvrdí, že být v Pattayi a nevidět travesti-show je hřích! Zveme Vás na unikátní přehlídku - považovanou za největší atrakci tohoto města. Hudební a taneční vystoupení, připomínající kabaret z dvacátých let minulého století, během něhož muži vystupující na jevišti vypadají lépe než Pamela Anderson. Jako pozorovatel dospějete k závěru, že nejkrásnější Thajky v Thajsku... jsou Thajci! UPOZORNĚNÍ: Show neobsahuje erotické prvky. Vzhledem k velkému zájmu je pro skupiny nutná předchozí rezervace! Pro naše hosty garantujeme VIP místa - přední část publika. Po představení se můžete vydat na známou Walking Street. 

 

Tropická zahrada Nong Nooch Village
Když už sadit mango, tak ve velkém! Jednoho dne paní Nongnooch koupila půdu pro ovocné stromy, ale - jak to u žen bývá - rychle změnila názor na tento podnik a tak vznikly v Asii největší exotické zahrady Nong Nooch. Zahrady o rozloze téměř 2 km²! Zveme na půldenní výlet na mimořádné místo v Thajsku, kde můžete vidět, jak krásně jsou orchideje a bromélie prezentovány v zajímavém uspořádání hrnkových figur. Kromě toho zahrady uchvacují krásnými kaktusy, sbírkou bonsajů, a krásnými parky v různých stylech. V mini amfiteátru se konají folklorní představení thajských národních tanců a obřadů, thajské boxerské umění a souboje na slonech. Zahrady se také mohou pochlubit nádherně vycvičenými slony, kteří tam mají vlastní půlhodinovou show a prezentují své dovednosti. 

 

Návštěva Bangkoku
Během pobytu v Thajsku nemůžete zapomenout na návštěvu Bangkoku! Hlavní a největší město Thajska s nesčetnými památkami, mezi nimi: Chrám ležícího Buddhy s obrovskou sochou a Velký královský palác. Možnost pobytu ve vybraném hotelu se dvěma noclehy v Bangkoku a prohlídkou druhý den po příletu. Další informace na webových stránkách R.pl UPOZORNĚNÍ: Prohlídka Bangkoku není realizována pro klienty, kteří si zakoupili samotný pobyt. Je třeba si koupit zájezd Exotika Light - Thajsko (kód zájezdu: TBK)

 

Tradiční thajská masáž
Masáž, kterou by měl vyzkoušet každý turista, který navštíví Thajsko. Byla vynalezena a zdokonalena v buddhistických chrámech. Tato masáž podporuje regeneraci organismu, uvolňuje a zlepšuje krevní oběh. 

 

Potápění jako z pohádky
Obdivujte korálové útesy potopené v teplých vodách moře obklopujícího Thajsko. Ukážeme Vám, jak různorodý a pestrý je tento svět. 

 

Navštivte ostrov Koh Larn
Jen pár kilometrů od břehů letoviska Pattaya leží ostrov Koh Larn. Velké bílé pláže jsou zde spojeny s modrou vodou. Nezapomenutelné výhledy zaručeny. 

 

Návštěva svatyně slonů - Elephant Jungle Sanctuary
Perfektní plavec, slyší ze vzdálenosti 20 km, má vynikající paměť a obejme a potěší v potřebě - tady je! Slon!

Vidět toto zvíře zblízka, dotknout se ho, nakrmit, jít s ním na procházku a co je nejdůležitější - vykoupat se a využít bahnité lázně v jeho společnosti je nyní možné během půldenního výletu do Svatyně slonů.

 

UPOZORNĚNÍ: Oběd v ceně zájezdu. Není vyžadován žádný minimální počet zájemců. Výlet může být ráno nebo odpoledne. 

 

Víza

V Thajsku, Laosu, Kambodži, Bruneji a Singapuru je zakázán dovoz a používání elektronických cigaret, e-shish a jejich náplní.
Pokus o dovoz a používání se trestá pokutou nebo odnětím svobody.

Upozornění k přeletu

Let 
Přímý let leteckou společnosti PLL LOT, letadlem typu Dreamliner nebo jiný širokotrupým letadlem s možností výběru cestovní třídy. Catering v třídě LOT CHARTERS zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Během podávání jídla obdrží klienti zdarma také minerální vodu, kávu nebo čaj. Ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje a další položky ze Sky menu jsou za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium Club a LOT CHARTERS Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas
Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu. Občané ČR nepotřebují vízum.

7+7
Možnost pobytu 1. týden v jednom hotelu (např. na Koh Samet) a 2. týden v jiném hotelu (např. v Pattayi). 

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku nemůžete použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) nepřiletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok.

Měna
Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelech. Doporučujeme vzít s sebou bankovky v dobrém stavu: v zemích jihovýchodní Asie nejsou akceptovány poškozené, roztrhané, špinavé bankovky atd. - směnárny a banky je odmítají vyměňovat. V případě amerických dolarů je třeba upozornit, aby to byly bankovky nejnovější edice - po roce 2000 („barevná“ řada).

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč