Amari Phuket Obrázek0
Amari Phuket Obrázek1
Amari Phuket Obrázek2
Amari Phuket Obrázek3
Amari Phuket Obrázek4
Amari Phuket Obrázek5
Amari Phuket Obrázek6
Amari Phuket Obrázek7
Amari Phuket Obrázek8
Amari Phuket Obrázek9
Amari Phuket Obrázek10
Amari Phuket Obrázek11
Amari Phuket Obrázek12
Amari Phuket Obrázek13
Amari Phuket Obrázek14

Amari Phuket

Thajsko - Phuket - Patong
Pobytový
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Amari se nachází uprostřed exotické vegetace v zátoce Patong. Necelých 17 km od hotelu se nachází Phuket, kde ve starém městě můžeme obdivovat architekturu kombinující koloniální a čínský styl, četné obchody, kavárny, muzea (Thai Hua Museum), restaurace a historické chrámy (Jui Tui Shrine) vyčnívající mezi moderními budovami. K dalším zajímavostem v okolí patří chrám Wat Chalong (cca 18 km od hotelu) a socha Velkého Buddhy na vrcholu kopce Nakkerd (cca 30 km).

POZNÁMKA: V hotelu může být účtována povinná záloha, která je splatná přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu. Podrobnosti o výši zálohy budou klientům sděleny na místě.


.

Pláž

Veřejná písečná pláž Patong se nachází přibližně. 1 km od hotelu (lehátka a slunečníky za poplatek). Hotel organizuje bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž Patong.

.

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, 3 bazény, bary a restaurace s placenými obědy, občerstvením, nápoji a nealkoholickými nápoji, konferenční prostory, turistická informační kancelář, směnárna, půjčovna aut, parkoviště, prádelna (za poplatek), kyvadlová doprava do nákupního centra Jungceylon.

Internet

V areálu hotelu a ve všech pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi.

Catering

Mezinárodní snídaně podávaná formou bufetu v restauraci Rim Talay. Za příplatek možnost polopenze nebo plné penze.

 

Sportovní a animační program

Hotel nabízí plně vybavené fitness centrum/tělocvičnu, dětský klub a lázeňské centrum. Kromě toho se v blízkosti hotelu nachází široká nabídka vodních sportů a potápěčské centrum (provozované externími organizacemi - za poplatek).

Webové stránky

https://www.amari.com/phuket

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů.

.

Podle našeho názoru

Stylový hotel poskytující oázu klidu pro všechny hosty. Oceňován je zejména pro své přátelské služby a příjemnou atmosféru, stejně jako pro své dobře vybavené pokoje, které nabízejí nádherný výhled na záliv Patong ze soukromých balkonů. Bonusem navíc je blízkost pláže Patong a možnost užít si řadu vodních sportů a objevovat krásy podmořského světa na nedalekých korálových útesech!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč