Best Western Bangtao Beach Obrázek0
Best Western Bangtao Beach Obrázek1
Best Western Bangtao Beach Obrázek2
Best Western Bangtao Beach Obrázek3
Best Western Bangtao Beach Obrázek4
Best Western Bangtao Beach Obrázek5
Best Western Bangtao Beach Obrázek6
Best Western Bangtao Beach Obrázek7
Best Western Bangtao Beach Obrázek8
Best Western Bangtao Beach Obrázek9
Best Western Bangtao Beach Obrázek10
Best Western Bangtao Beach Obrázek11
Best Western Bangtao Beach Obrázek12
Best Western Bangtao Beach Obrázek13
Best Western Bangtao Beach Obrázek14
Best Western Bangtao Beach Obrázek15
Best Western Bangtao Beach Obrázek16
Best Western Bangtao Beach Obrázek17
Best Western Bangtao Beach Obrázek18
Best Western Bangtao Beach Obrázek19
Best Western Bangtao Beach Obrázek20
Best Western Bangtao Beach Obrázek21
Best Western Bangtao Beach Obrázek22
Best Western Bangtao Beach Obrázek23
Best Western Bangtao Beach Obrázek24
Best Western Bangtao Beach Obrázek25

Best Western Bangtao Beach

Thajsko - Phuket - Bangtao Beach
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Klidný, mimo centrum města
Bazén se sladkou vodou
Bezén
Doporučujeme

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komplex mezinárodně uznávaného řetězce Best Western se nachází v klidné části pláže Bangtao na centrálním západním pobřeží Phuketu. Nachází se v krásné tropické palmové zahradě. Na letiště je to přibližně 25 km. Z hotelu jezdí kyvadlová doprava do města Phuket a na pláž Patong (za poplatek - jízdní řád a ceník k dispozici na recepci).

Pláž

Hotel se nachází přímo u krásné široké písečné pláže s pozvolným sestupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži jsou - za poplatek.

.

K dispozici pro hosty

24 hodinová recepce, restaurace s terasou a krásným výhledem na moře, bar, 2 velké bazény, brouzdaliště, bazén s vířivkou, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Hotel poskytuje plážové osušky zdarma. V hotelu je také směnárna a půjčovna aut. Hosté mohou zdarma využívat posilovnu. Lázeňské centrum, mimo jiné s tradičními thajskými masážemi za příplatek (podrobný ceník k dispozici na recepci). Hotel pořádá mnoho dalších aktivit, např. kurzy vaření (thajská kuchyně), lekce thajského jazyka - vše za příplatek (podrobný ceník k dispozici na recepci). Hotel má také konferenční místnost až pro 120 osob.

Internet

Bezdrátový internet zdarma - k dispozici ve vstupní hale a na pokojích

Catering

Snídaně.

.

Webové stránky Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce ponechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje povinnou zálohu, která se platí přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu. O podrobnostech výše zálohy budou klienti informováni na místě.

.

Podle našeho názoru

Skvělá poloha u pláže a v klidné oblasti - ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu, a také pro rodiny s dětmi.

Umiestnenie

Komplexní mezinárodně uznávaného reťazce Best Western se nachází v pokojnej časti pláže Bangtao na centrálnom západnom pobreží Phuketu. Nachádza sa v krásnej tropickej palmovej záhrade. Od letiska je vzdálený přibližně 25 km. Z hotelu premáva kyvadlová doprava do města Phuket a na pláž Patong (za poplatok - cestovný poriadok a cenník k dispozici na recepcii).

.

Webová lokalita Stravovanie

Spanielske raňajky.

.

Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce ponechávajú kategorizáciu na cestovných kanceláriách.

Upozorňujeme, že cena nezahŕňa povinnú zálohu, ktorá sa platí priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli. O podrobnostiach o výške zálohy budú klienti informovaní na mieste.

.

K dispozícii pre hostí

Štyrihodinová recepce, restauraácia s terasou a krásnym výhľadom na more, bar, 2 velké bazény, detské bazény, bazén s vírivkou, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma. Hotel poskytuje bezplatné plážové uteráky. V hoteli sa nachádza aj zmenáreň a požičovňa áut. Hostia môžu bezplatne využívať posilňovňu. Kúpeľné centrum, okrem iného, s tradičnými thajskými masážami za príplatok (podrobný cenník k dispozícii na recepcii). Hotel organizuje množství doplňkových aktivit, ako sú kurzy varenia (Thajská kuchyně), lekcie thajského jazyka - všetko za príplatok (cenník k dispozícii na recepcii). Hotel má také konferenčnú miestnosť pre 120 osôb.

.

Podľa nášho názoru

Skvelá poloha pri pláži a v pokojnej oblasti - ideálna pre tých ktorí hľadajú pokoj a ticho, aj pre rodiny s deťmi.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč