Diamond Cliff Resort Obrázek0
Diamond Cliff Resort Obrázek1
Diamond Cliff Resort Obrázek2
Diamond Cliff Resort Obrázek3
Diamond Cliff Resort Obrázek4
Diamond Cliff Resort Obrázek5
Diamond Cliff Resort Obrázek6
Diamond Cliff Resort Obrázek7
Diamond Cliff Resort Obrázek8
Diamond Cliff Resort Obrázek9
Diamond Cliff Resort Obrázek10
Diamond Cliff Resort Obrázek11
Diamond Cliff Resort Obrázek12
Diamond Cliff Resort Obrázek13
Diamond Cliff Resort Obrázek14
Diamond Cliff Resort Obrázek15
Diamond Cliff Resort Obrázek16
Diamond Cliff Resort Obrázek17
Diamond Cliff Resort Obrázek18
Diamond Cliff Resort Obrázek19
Diamond Cliff Resort Obrázek20
Diamond Cliff Resort Obrázek21
Diamond Cliff Resort Obrázek22
Diamond Cliff Resort Obrázek23
Diamond Cliff Resort Obrázek24

Diamond Cliff Resort

Thajsko - Phuket - Patong
Pobytový
Pláž do 100 m
Tenisový kurt

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na atraktivním místě, přibližně 1 km od centra letoviska Patong Beach s širokou nabídkou zábavy, obchodů a restaurací. Přibližně 20 minut chůze od známé "Walking Street", soustřeďující noční život letoviska. Na mezinárodní letiště Phuket cca. 35 km.

Pláž

Široká písečná pláž je vzdálená pouhých 100 m (přes ulici).

K dispozici pro hosty

Hotel se skládá z hlavní budovy a bungalovů v tradičním thajském stylu zasazených do krásné, dobře udržované zahrady. Hotel prošel v roce 2016 částečnou rekonstrukcí.

Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci, venkovní bazén nepravidelného tvaru, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, 6 restaurací s japonskou, italskou, korejskou a thajskou kuchyní, lobby bar s výhledem na moře. Součástí hotelu je také lázeňský komplex (všechny služby za poplatek), stolní tenis, tenisový kurt, fitness a obchod se suvenýry.

Poznamenejme, že při check-inu je nutné složit zálohu v hotovosti nebo platební kartou ve výši 1 000 THB/pokoj/pobyt. Záloha chrání hotel v případě poškození, ztráty nebo krádeže.

.
Internet

Bezdrátový internet - zdarma v celém hotelu i na pokojích.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení dalších jídel v jedné ze 6 hotelových restaurací (a la carte nebo bufet - v závislosti na restauraci).

.
Webové stránky Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce ponechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje povinnou zálohu, která se platí přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu. O podrobnostech výše zálohy budou klienti informováni na místě.

.
Podle našeho názoru

Dobře udržovaný hotel na vysoké úrovni s bohatou kulinářskou nabídkou, stylovými a atmosférickými pokoji a fantastickou polohou - v blízkosti veškeré zábavy, kterou město Patong nabízí, a přitom ne v centru města.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč