Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek0
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek1
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek2
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek3
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek4
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek5
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek6
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek7
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek8
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek9
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek10
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek11
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek12
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek13
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek14
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek15
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek16
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek17
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek18
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek19
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek20

Kalima Resort & Spa Phuket

Thajsko - Phuket
Pobytový
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na kopci s krásným výhledem na záliv Patong. Pláž Patong - centrum nočního života na Phuketu - je vzdálena pouhých 2,3 km a slavné nákupní centrum Jungceylon asi 4 km. Pro ty, kteří rádi poznávají ostrov, je přibližně 26 km vzdálená socha Velkého Buddhy s panoramatickým výhledem na ostrov a necelých 16 km vzdálené centrum města Phuket s bohatou architekturou, mnoha restauracemi, bary, svatyněmi a se slavným barevným chrámem Jui Tui Shrine.

Poznámka: Cena nezahrnuje povinnou zálohu, která se platí přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu. Podrobnosti o výši zálohy budou klientům sděleny na místě.


.

Pláž

Nejbližší pláž Patong je vzdálená necelé 2,3 km od hotelu, odkud jezdí na pláž kyvadlový autobus.

K dispozici pro hosty

Bazén bez okrajů s úžasným výhledem do okolí, bazén na svahu, lehátka u bazénu zdarma, umělá pláž na svahu, konferenční místnost pro max. 180 hostů, 4 restaurace, bary, obchod se suvenýry, knihovna, kyvadlová doprava na pláž Patong.

Internet

V areálu hotelu a ve všech pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně se podávají v restauraci Malika Terrace.

Sportovní a animační program

Pro hosty, kteří si chtějí dopřát chvíle relaxace, nabízí hotel procedury (za příplatek) v lázních Busaba Spa, při kterých se používají přírodní ingredience a esenciální oleje. K dispozici je také fitness centrum (7:00-19:00) a dětský klub.

Poznámka: Z důvodu hygienických předpisů - v souladu s vládní politikou - mohou být lázeňské centrum, fitness centrum a dětský klub dočasně uzavřeny.

Vynikající zábavou pro přátele a rodiny bude hra minigolfu - devítijamkové minigolfové hřiště vytvořené na svahu kopce.

 

Webové stránky

https://www.kalimaresort.com/home/

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů.

.

Podle našeho názoru

Tropické panorama rozprostírající se kolem hotelu a řada exotických kulturních zážitků, jako jsou thajská kuchyně, masáže, aktivity a animace pro děti i dospělé, udělají vaši dovolenou na Phuketu výjimečnou! Díky vybavení hotelu a jeho poloze na kopci si hoteloví hosté mohou vychutnat úchvatný výhled na záliv.

Umiestnenie

Hotel se nachází na kopci s krásným výhledem na záliv Patong. Pláž Patong - srdce nočního života Phuketu - je vzdálená jen 2,3 km a známe nákupní centrum Jungceylon asi 4 km. Pre tých, ktorí radi spoznávajú ostrov, je približne 26 km vzdialená socha Veľkého Budhu s panoramatickým výhľadom na ostrov a necelých 16 km je vzdialené centrum mesta Phuket s bohatou architektúrou, mnohými reštauráciami, barmi, svätyňami a so známym farebným chrámem Jui Tui Shrine.

Poznámka: Cena nezahŕňa povinnú zálohu, ktorá sa platí priamo na recepcii, pred ubytovaním klientov v hoteli. Podrobnosti o výši zálohy budou klienti informovaní na místě.


.
Webová lokalita

https://www.kalimaresort.com/home/

Športový a animačný program

Hostom, whoorí si chcú dopriať chvíľu relaxu, hotel ponúka procedúry (za príplatok) v kúpeľoch Busaba Spa, pri ktorých sa používajú prírodné ingrediencie a esenciálne olej. K dispozici je i fitnescentrum (7:00 - 19:00) a dětský klub.

Poznámka: Z důvodu hygienických předpisů - v souladu s vládnoucí politikou - mohou být kúpeľné centrum, fitnescentrum a detský klub dočasne zatvorené.

Vynikajúcou zábavou pre priateľov a rodiny bude hra minigolfu - deväťjamkové minigolfové ihrisko vytvorené na svahu kopca.


.
Stravovanie

Rekreačné raňajky sa podávajú v reštaurácii Malika Terrace.

.
Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov.

.
K dispozícii pre hostí

Bazén bez okrajov s úžasným výhledem na okolí, bazén na svahu, bezplatné ležadlá pri bazéne, umelá pláž na svahu, konferenčná miestnosť pre max. 180 hostí, 4 restauraácie, bary, obchod so suvenírmi, knižnica, kyvadlová doprava na pláž Patong.

.
Podľa nášho názoru

Tropická panoráma rozprestierajúca sa okolo hotela a množstvo exotických kultúrnych zážitkov, ako sú thajská kuchyňa, masáže, aktivity a animácie pre deti a dospelých, urobia vašu dovolenku na Phukete výnimočnou! Díky vybaveniu hotela a polohe na vrchole kopca si hoteloví hostia môžu vychutnať úchvatný výhľad na záliv.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč