Kata Palm Resort & Spa Obrázek0
Kata Palm Resort & Spa Obrázek1
Kata Palm Resort & Spa Obrázek2
Kata Palm Resort & Spa Obrázek3
Kata Palm Resort & Spa Obrázek4
Kata Palm Resort & Spa Obrázek5
Kata Palm Resort & Spa Obrázek6
Kata Palm Resort & Spa Obrázek7
Kata Palm Resort & Spa Obrázek8
Kata Palm Resort & Spa Obrázek9
Kata Palm Resort & Spa Obrázek10
Kata Palm Resort & Spa Obrázek11
Kata Palm Resort & Spa Obrázek12
Kata Palm Resort & Spa Obrázek13
Kata Palm Resort & Spa Obrázek14
Kata Palm Resort & Spa Obrázek15
Kata Palm Resort & Spa Obrázek16
Kata Palm Resort & Spa Obrázek17

Kata Palm Resort & Spa

Thajsko - Phuket - Kata Beach
Pobytový
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Tichý, za městem

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na pláži Kata v jižní části ostrova. Řada obchodů a restaurací přímo u hotelu. Na mezinárodní letiště Phuket cca. 46 km. Do známého Patongu, největšího turistického letoviska na ostrově, cca 10 km.

.
Pláž

Krásná, široká písečná pláž je vzdálená přibližně 2 km. 250 m (přes ulici). Hotel poskytuje bezplatný přístup na pláž kyvadlovým autobusem, který jezdí několikrát denně, a zdarma - lehátka a slunečníky na pláži (pozor - je nutná předchozí rezervace lehátek a slunečníků na recepci).

K dispozici pro hosty

Hotel je navržen v thajském stylu s bohatými dekorativními prvky.

24hodinová recepce, směnárna, restaurace, bar, 2 bazény nepravidelného tvaru obklopené udržovanou tropickou vegetací se 2 bary a 2 dětskými brouzdališti (včetně jednoho s fontánou ve tvaru houby). Lehátka a slunečníky u bazénu a plážové osušky jsou zahrnuty v ceně. Hotel má konferenční místnost (až pro 100 osob), posilovnu (zdarma), lázeňské centrum (podrobný ceník k dispozici na recepci). Pro děti je k dispozici miniklub a dětské hřiště.

Rádi bychom vás upozornili, že při check-inu je nutné zaplatit zálohu ve výši 3 000 THB/pokoj/pobyt, a to v hotovosti nebo kartou. Záloha chrání hotel v případě jakéhokoli poškození, ztráty nebo krádeže.

.
Internet

V celém hotelu (včetně pokojů) je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu. Internetový koutek je zdarma (heslo si prosím vyzvedněte na recepci).

.
Catering

Snídaně.

V hotelové restauraci se podávají obědy a večeře "a la carte" (platí se na místě). Dvakrát týdně je možné zakoupit večeři formou bufetu - různé grilované pokrmy. Cena této večeře pro 1 osobu je cca 450 THB.

.
Webové stránky Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce ponechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje povinnou zálohu, která se platí přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu. O podrobnostech výše zálohy budou klienti informováni na místě.

.
Podle našeho názoru

Hotel je mezi hosty velmi oblíbený, oceňovaný pro svou dobrou atmosféru a profesionální služby.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč