Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek0
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek1
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek2
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek3
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek4
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek5
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek6
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek7
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek8
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek9
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek10
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek11
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek12
Ramada Resort by Wyndham Khao Lak Obrázek13

Ramada Resort by Wyndham Khao Lak

Thajsko - Khao Lak - Khao Lak
Pobytový
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Prestižní a stylový hotel Ramada Resort by Wyndham Khao Lak se nachází na západním pobřeží Thajska v krásné tropické palmové zahradě. Asi 3 km od hotelu se nachází centrum města Khao Lak s mnoha restauracemi a bary, muzeum tsunami (cca 1,0 km), necelých 7 km na jih - národní park Khao Lak-Lam Ru. Mezinárodní letiště Phuket je vzdáleno přibližně 80 km od hotelu.

.

Pláž

Pláž se rozkládá přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

.

K dispozici pro hosty

Dvě hlavní restaurace, 24hodinová recepce s vícejazyčným personálem, plážový klub Sassi's Beach Club s thajskou a mezinárodní kuchyní, bazén, dětský bazén, dvě hlavní restaurace, služby concierge, internetová kavárna, směnárna, hlídání dětí (za příplatek), půjčovna aut, prádelna (za příplatek), konferenční místnost, obchod se suvenýry a parkoviště.


Doporučujeme ubytování v hotelu.

Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné připojení WI-FI.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu.

Možný je příplatek za All inclusive, který zahrnuje: obědy (12:00-14:30, výběr ze 2 jídel) a večeře (19:00-21:00, výběr ze 3 jídel). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (pivo, víno a whisky, mnoho nápojů na výběr) a džusy (ne čerstvě vymačkané) k dispozici na barech (11:00-23:00).

Sportovní a animační program

Hoteloví hosté, kteří jsou rádi aktivní, mají možnost využít fitness centrum, lázeňské centrum s vířivkou a parní lázní, bezplatné lekce fitness, lekce vaření (za příplatek) a půjčovnu jízdních kol, zatímco pro naše nejmenší klienty je připravena herna.

Webové stránky

www.ramadakhaolak.com

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce nechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Podle našeho názoru

Moderní resort se nachází podél tyrkysových vod Andamanského moře, obklopený nedotčenými národními parky, s moderním vybavením. Ideální pro ty, kteří hledají dotek luxusu uprostřed tropického ráje.

.

Umiestnenie

Příjemný a stylový hotel Ramada Resort by Wyndham Khao Lak se nachází na západním pobřeží Thajska v nádherné tropické palmové zahradě. Približne 3 km od hotela sa nachádza centrum mesta Khao Lak s množstvom reštaurácií a barov, Múzeum tsunami (cca 1,0 km), necelých 7 km na juh - Národný park Khao Lak-Lam Ru. Mezinárodní letisko Phuket je vzdálené přibližně 80 km od hotelu.

.
Webová lokalita

www.ramadakhaolak.com

Športový a animačný program

Hoteloví hostia, ktorí sú radi aktívni, majú možnosť využívať fitnescentrum, kúpeľné centrum s vírivkou a parným kúpeľom, bezplatné fitnes kurzy, lekcie varenia (za príplatok) a požičovňu bicyklov, zatiaľ čo pre našich najmenších klientov je pripravená herňa.

Stravovanie

Raňajky formou bohatého bufetu.

Možný je příplatok za All inclusive, který zahàňa: obedy (12:00-14:30, 2 chody na výběr) a večere (19:00-21:00, 3 chody na výběr). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (pivo, víno a whisky, veľa nápojov na výber) a džúsy (nie čerstvo vylisované) k dispozici v baroch (11:00-23:00).

.
Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce ponechávajú kategorizáciu na cestovných kanceláriách.

K dispozícii pre hostí

Prevádzka s 24hodinovou recepcí s viacjazyčným personálem, plážový klub Sassi's Beach Club s thajskou a mezinárodní kuchyňou, bazén, dětský bazén, dvě hlavní restaurace, concierge services, internet kaviareň, zmenáreň, služby opatrovania detí (za poplatok), požičovňa áut, práčovňa (za poplatok), konferenčná miestnosť, obchod so suvenírmi a parkovisko.


.
Podľa nášho názoru

Moderní rezort se nachází při tyrkysových vodách Andamanského moře, obklopený nedotknutými národními parky, s moderním vybavením. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú nádych luxusu uprostred tropického ráje.

.

Program:

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč