Rawai Palm Beach Resort Obrázek0
Rawai Palm Beach Resort Obrázek1
Rawai Palm Beach Resort Obrázek2
Rawai Palm Beach Resort Obrázek3
Rawai Palm Beach Resort Obrázek4
Rawai Palm Beach Resort Obrázek5
Rawai Palm Beach Resort Obrázek6
Rawai Palm Beach Resort Obrázek7
Rawai Palm Beach Resort Obrázek8
Rawai Palm Beach Resort Obrázek9
Rawai Palm Beach Resort Obrázek10
Rawai Palm Beach Resort Obrázek11
Rawai Palm Beach Resort Obrázek12
Rawai Palm Beach Resort Obrázek13
Rawai Palm Beach Resort Obrázek14

Rawai Palm Beach Resort

Thajsko - Phuket - Phuket
Pobytový
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Pláž do 100 m

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Moderní hotelový komplex se nachází na okraji pláže Rawai na jižním pobřeží Phuketu. Do centra Rawai je to přibližně 400-500 m. V pěší vzdálenosti od hotelu se nacházejí malé obchody s potravinami a restaurace. V docházkové vzdálenosti je mys Promthep, kde můžete v romantickém prostředí pozorovat západy slunce. Na mezinárodní letiště Phuket cca. 47 km. Na pláž Patong cca 18 km.

.
Pláž

Pláž, která není příliš široká a písčitá, je vzdálená přibližně 2 km. 100 m (určité nepříjemnosti mohou způsobovat lodě, které ji využívají). Na další dvě hezčí pláže (Yanui a Nai Horn) jezdí od hotelu bezplatný autobus. Lehátka a slunečníky na pláži u hotelu i na pláži Yanui - za poplatek.

K dispozici pro hosty

Nově postavený hotel, otevřený v říjnu 2011.

Recepce 24 hodin denně, směnárna, 3 restaurace, bar, 3 bazény s swim up barem, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a osušky zdarma. Lázně za příplatek (podrobný ceník k dispozici na recepci). Malá posilovna je k dispozici zdarma. Pro děti je k dispozici miniklub a dětské hřiště.

Internet

V celém areálu hotelu (i na pokojích)Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, internetový koutek - za poplatek (podrobný ceník k dispozici na recepci).

.
Catering

Snídaně formou bohatého bufetu.

.
Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce nechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Podle našeho názoru

Nový luxusní hotel za senzační cenu. Poloha v klidné části ostrova - pro ty, kteří hledají odpočinek daleko od hlučných letovisek.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč