The Kee Resort & Spa Obrázek0
The Kee Resort & Spa Obrázek1
The Kee Resort & Spa Obrázek2
The Kee Resort & Spa Obrázek3
The Kee Resort & Spa Obrázek4
The Kee Resort & Spa Obrázek5
The Kee Resort & Spa Obrázek6
The Kee Resort & Spa Obrázek7
The Kee Resort & Spa Obrázek8
The Kee Resort & Spa Obrázek9
The Kee Resort & Spa Obrázek10
The Kee Resort & Spa Obrázek11
The Kee Resort & Spa Obrázek12
The Kee Resort & Spa Obrázek13
The Kee Resort & Spa Obrázek14
The Kee Resort & Spa Obrázek15
The Kee Resort & Spa Obrázek16
The Kee Resort & Spa Obrázek17
The Kee Resort & Spa Obrázek18
The Kee Resort & Spa Obrázek19
The Kee Resort & Spa Obrázek20

The Kee Resort & Spa

Thajsko - Phuket
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel The Kee Resort & Spa se nachází v samém srdci Patong Beach, cca 150 m od slavné ulice Bangla Road. V areálu resortu se nachází promenáda spojující Soi Sea Dragon, Bangla Road a plážovou cestu, proto se lze snadno dostat do obchodů, restaurací, zábavních podniků a na pláž Patong. Slavné komorní divadlo Phuket Simon Cabaret je vzdáleno cca 2 km a mezinárodní letiště Phuket cca 35 km od hotelu.

 

Pláž
Písečná pláž se nachází nedaleko hotelu The Kee Resort & Spa.

 

Vybavení
Bazén (7:00 - 21:00), lehátka u bazénu, salonek (6:30 - 23:00). Za příplatek: bar a restaurace na střeše (od 17:30 do 00:00). Poslední objednávka: jídlo ve 23:30, nápoje ve 23:45 (6. a 7. patro: panoramatický výhled na pláž Patong, relaxační prostor s elegantními dřevěnými terasami, lehátky, luxusními pohovkami), restaurace Kee Kitchen (pouze snídaně v ceně), bar u bazénu (9:00 - 21:00), lobby bar (11:00-23:00) servírující kávu, sendviče, zmrzlinu, zákusky, moderní nákupní komplex Kee Plaza (malé butiky, obchody, restaurace).

 

Strava
Snídaně jsou podávány formou bufetu (6:30 -11:00).
Restaurace Kee Kitchen zařízená v moderním stylu nabízí (za příplatek kromě snídaně) výběr pokrmů evropské, thajské, italské fusion kuchyně a místní speciality z Phuketu. U bazénu je celodenní jídelna.

 

Sport a zábava
Hotel nabízí vstup do placeného wellness Kee Spa od 9:00 do 21:00 (léčebné místnosti, parní lázně, procedury, aromatické masáže, omlazující procedury a péče o pleť, venkovní thajská masážní místnost) a do placeného salonu krásy Glow Beauty Boutique (10:00-17:00).

 

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

 

Místní kategorie
V Thajsku neexistuje oficiální kategorizace hotelů. 

 

Webové stránky
https://www.thekeeresort.com/index.php

 

Náš názor
Stylový resort s moderní atmosférou. Nabízí prostorné, pohodlné pokoje, velký výběr gastronomických zařízení (včetně střešního baru, ze kterého lze obdivovat úžasné západy slunce!). Hotel The Kee Resort & Spa je skrytou oázou klidu jen pár kroků od rušné pláže Patong!

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.2 Kč