The Senses Resort Obrázek0
The Senses Resort Obrázek1
The Senses Resort Obrázek2
The Senses Resort Obrázek3
The Senses Resort Obrázek4
The Senses Resort Obrázek5
The Senses Resort Obrázek6
The Senses Resort Obrázek7
The Senses Resort Obrázek8
The Senses Resort Obrázek9
The Senses Resort Obrázek10
The Senses Resort Obrázek11
The Senses Resort Obrázek12
The Senses Resort Obrázek13
The Senses Resort Obrázek14
The Senses Resort Obrázek15
The Senses Resort Obrázek16
The Senses Resort Obrázek17

The Senses Resort

Thajsko - Phuket
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Nachází se v jižním Thajsku na Malajském poloostrově. Mezi blízké lokality patří: Nákupní centrum Jungcelon (cca 1 km), Thanon Bangla (cca 1,6 km) - ulice proslulá nočním životem, centrum extrémních sportů Green Mountain Adventure (cca 3,5 km), chrám Chaithararam - jeden z nejvýznamnějších buddhistických chrámů (8,9 km), socha Velkého Buddhy na kopci Nakherd (cca 15 km). Resort The Senses se nachází na mezinárodním letišti Phuket cca. 40 km.

Upozorňujeme, že v ceně není zahrnuta povinná záloha, která se platí přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu. Podrobnosti o výši zálohy budou klientům sděleny na místě.


.
Pláž

Pláž Patong je vzdálená přibližně 1 500 m od hotelu. Písečná, čistá pláž, průzračná voda. Ideální místo pro vodní sporty. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

.
K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, směnárna, bazén, restaurace: Restaurace Eat More (6:30-23:00), bar u bazénu Splash Mountain - s nabídkou exotických koktejlů a lehkého občerstvení, kulečník v baru The Idea (14:00-23:00):Kavárna The Love Lounge nabízí sladké občerstvení a čerstvou kávu, 24hodinová pokojová služba, konferenční prostory (za poplatek), bankomat, turistická informační kancelář, poštovní služby, prádelna (za poplatek), obchody, obchod se suvenýry, půjčovna aut, parkoviště zdarma, výtah.

Internet

V celém objektu je k dispozici bezplatné připojení WI-FI.

Catering

Snídaně formou bufetu se podávají v horním patře v restauraci Eat More.

Sportovní a animační program

Lázně (za příplatek), parní lázeň, fitness centrum Just Play, dětský klub Smiley Face (aktivity pro děti ve věku 4-12 let zdarma, mladší děti pod dohledem doprovodu), lekce vaření - thajská kuchyně (za příplatek), kulečník (za příplatek).

Webové stránky

https://www.thesensesphuket.com/

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce nechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Podle našeho názoru

Resort Senses se nachází na kopci v srdci oblasti Patong a je skvělým výchozím bodem k nejbližším atrakcím v oblasti s velkým výběrem trhů, obchodů a restaurací. Poloha umožňuje jak klidnou relaxaci, tak blízkost zábavy. Ideální pro cestovatele, kteří při návštěvě Phuketu hledají komfort a pohodlí.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase z Polska na Phuket a z Phuket do Polska nebo pravidelnou linkou (s přestupem) na trase Warszawa - Dubaj (nebo Doha) - Warszawa, transfery letiště - hotel - letiště, letištní taxy, ubytování 6 nebo 13 nocí v hotelu nebo 7 nebo 14 nocí v  hotelu, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa varianta základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů a další osobní výdaje.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Tajlandia - Phuket- wczasy

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč