Amari Phuket Obrázek0
Amari Phuket Obrázek1
Amari Phuket Obrázek2
Amari Phuket Obrázek3
Amari Phuket Obrázek4
Amari Phuket Obrázek5
Amari Phuket Obrázek6
Amari Phuket Obrázek7
Amari Phuket Obrázek8
Amari Phuket Obrázek9
Amari Phuket Obrázek10
Amari Phuket Obrázek11
Amari Phuket Obrázek12
Amari Phuket Obrázek13
Amari Phuket Obrázek14

Amari Phuket

Thajsko - Phuket - Patong
Pobytový
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Amari se nachází uprostřed exotické vegetace v zátoce Patong. Necelých 17 km od hotelu se nachází Phuket, kde ve starém městě můžeme obdivovat architekturu kombinující koloniální a čínský styl, četné obchody, kavárny, muzea (Thai Hua Museum), restaurace a historické chrámy (Jui Tui Shrine) vyčnívající mezi moderními budovami. K dalším zajímavostem v okolí patří chrám Wat Chalong (cca 18 km od hotelu) a socha Velkého Buddhy na vrcholu kopce Nakkerd (cca 30 km).

POZNÁMKA: V hotelu může být účtována povinná záloha, která je splatná přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu. Podrobnosti o výši zálohy budou klientům sděleny na místě.


.

Pláž

Veřejná písečná pláž Patong se nachází přibližně. 1 km od hotelu (lehátka a slunečníky za poplatek). Hotel organizuje bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž Patong.

.

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, 3 bazény, bary a restaurace s placenými obědy, občerstvením, nápoji a nealkoholickými nápoji, konferenční prostory, turistická informační kancelář, směnárna, půjčovna aut, parkoviště, prádelna (za poplatek), kyvadlová doprava do nákupního centra Jungceylon.

Internet

V areálu hotelu a ve všech pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi.

Catering

Mezinárodní snídaně podávaná formou bufetu v restauraci Rim Talay. Za příplatek možnost polopenze nebo plné penze.

 

Sportovní a animační program

Hotel nabízí plně vybavené fitness centrum/tělocvičnu, dětský klub a lázeňské centrum. Kromě toho se v blízkosti hotelu nachází široká nabídka vodních sportů a potápěčské centrum (provozované externími organizacemi - za poplatek).

Webové stránky

https://www.amari.com/phuket

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů.

.

Podle našeho názoru

Stylový hotel poskytující oázu klidu pro všechny hosty. Oceňován je zejména pro své přátelské služby a příjemnou atmosféru, stejně jako pro své dobře vybavené pokoje, které nabízejí nádherný výhled na záliv Patong ze soukromých balkonů. Bonusem navíc je blízkost pláže Patong a možnost užít si řadu vodních sportů a objevovat krásy podmořského světa na nedalekých korálových útesech!

Umiestnenie

Hotel Amari se nachází uprostřed exotické vegetace v zálive Patong. Necelých 17 km od hotelu sa nachádza Phuket, kde ve starom meste môžeme obdivovať architektúru kombinujúcu koloniálny a čínsky štýl, množstvo obchodov, kaviarní, múzeí (Thai Hua Museum), reštaurácií a historických chrámov (Jui Tui Shrine) vynímajúcich sa medzi modernými budovami. K dalším zajímavostem v okolí patří chrám Wat Chalong (cca 18 km od hotelu) a socha Veľkého Budhu nachádzajúca sa na vrchole kopca Nakkerd (cca 30 km).

POZNÁMKA: V hotelu může byť účtovaný povinný depozit, který sa platí priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli. Podrobnosti o výši zálohy budou klienti informovaní na místě.


.
Webová lokalita

https://www.amari.com/phuket

Športový a animačný program

Hotel nabízí plně vybavené fitnesscentrum/posilňovňu, dětský klub a koupelné centrum. Kromě toho se v blízkosti hotelu nachází široká ponuka vodných športov a potápačské centrum (prevádzkované externími organizacáciami - za poplatok).

.
Stravovanie

Medzinárodní raňajky podávané formou bufetu v restauraácii Rim Talay.

.
Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov.

.
K dispozícii pre hostí

Hodinová recepce, 3 bazény, bar a restaurace s platenými obedmi, občerstvením, nápoji a nealkoholickými nápoji, konferenční prostory, turistická informačná kancelária, zmenáreň, požičovňa áut, parkovisko, práčovňa (za poplatok), kyvadlová doprava do nákupného centra Jungceylon.

Podľa nášho názoru

Štýlový hotel poskytuje oázu pokoja pro všechny hosty. Obzvlášť oceňovaný je pre svoje priateľské služby a príjemnú atmosféru, ako aj dobre vybavené izby, ktoré ponúkajú nádherný výhľad na záliv Patong zo súkromných balkónov. Ďalším bonusom je blízkosť pláže Patong a možnosť užiť si celý rad vodných športovov a objavovať krásy podmorskaho sveta na neďalekých korálových útesoch!

.

Program:

Cena

Cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT bez mezipřistání z Polska na Phuket a z Phuketu do Polska nebo Varšava-Dubaj (nebo Dauhá) - Varšava, transfery z letiště, letištní poplatky, 7 nebo 14 započatých nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce na letišti, polského rezidenta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa (základní varianta: NNW, KL, Asistence a zavazadla).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polštině od min. 15 osob), stravování jiné než uvedené v popisu stravování v jednotlivých hotelech a další osobní výdaje.

 

Program


První den
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před odletem. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Odlet charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem (let bez mezipřistání) na Phuket.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na fakultativních výletech apod.


Poslední den
Odjezd z hotelu na konci posledního hotelového dne, transfer na letiště. Transfer charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem  (let bez mezipřistání) do Polska. Aktuální letové řády naleznete na r.pl/rozklady.

.

Jiné

Pas
Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Měna
Doporučujeme vzít si s sebou americké dolary, lze však vyměnit i eura nebo jiné běžně přijímané měny. Peníze lze vyměnit v bankách a směnárnách a v některých hotelech. Je nezbytné, aby bankovky byly v dobrém stavu: poškozené, roztrhané, potřísněné apod. bankovky nejsou v zemích jihovýchodní Asie přijímány. - Směnárny a banky je odmítají vyměnit. V případě amerických dolarů je třeba dbát na to, aby šlo o bankovky nejnovějších emisí, tzv. barevné série. Starší často nejsou přijímány nebo jsou vyměňovány v nižším kurzu.


Turistická daň
Mnoho hotelů v Thajsku vybírá zálohu. Výše zálohy závisí na hotelu, ale pohybuje se v rozmezí 100-200 USD/pokoj/pobyt. Klienti budou o podrobnostech výše zálohy informováni na místě.
Dále bychom vás rádi informovali, že jsou povoleny následující formy úhrady zálohy:
1 Blokace prostředků na kreditní kartě, odblokování probíhá při odhlášení.
2 Platba kreditní kartou, prostředky budou vráceny při odhlášení v hotovosti v místní měně.
3 Platba v hotovosti v USD, EUR nebo místní měně, prostředky budou vráceny při odhlášení v místní měně.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví existuje mnoho omezení vztahujících se na charterové lety.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

 

 

 

Víza

Upozornění: Při rezervaci je nutné zadat údaje z cestovního pasu (státní příslušnost, číslo pasu a datum platnosti)!

Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Zákazníci používající jiné než polské pasy si musí příslušná víza obstarat sami. Veškeré informace týkající se vízových procedur uvedené v nabídce platí pro polské občany.

V Thajsku, Laosu, Kambodži, Bruneji a Singapuru je dovoz a používání e-cigaret, e-šluků a náplní zakázáno.
Pokus o dovoz a používání se trestá pokutou nebo odnětím svobody.

 

Upozornění k přeletu

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Katovic).

Nemůžete míchat cílový přístav na odletu z Polska s přístavem odletu na zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat výletní linku na odletovém letu z Polska s charterovou linkou LOT na zpátečním letu (např. Není možné letět z Varšavy do

Phuketu s výletní linkou Emirates a zpět z Phuketu do Varšavy s charterovou linkou LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku a zvolit stejný přístav v Thajsku (např. můžete přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo Phuketu (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. Lze také přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic do Phuketu a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

Letadlo Dreamliner společnosti LOT Polish Airlines nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. V ekonomické třídě LOT CHARTERS zahrnuje stravování 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z nabídky sky baru dostupné na palubě letadla zůstávají za příplatek. Ve třídách LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a zvýšený limit zavazadel. Ve všech třídách individuální palubní zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. V případě, že let Dreamlinerem nebude možný, LOT Polish Airlines poskytne jiné letadlo podobného standardu (let bez mezipřistání).

.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy pravidelným letem společnosti Emirates).

.

Víza - informace pro prodejce

.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč