Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek0
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek1
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek2
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek3
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek4
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek5
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek6
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek7
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek8
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek9
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek10
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek11
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek12
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek13
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek14
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek15
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek16
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek17
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek18
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek19
Kalima Resort & Spa Phuket Obrázek20

Kalima Resort & Spa Phuket

Thajsko - Phuket
Pobytový
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na kopci s krásným výhledem na záliv Patong. Pláž Patong - centrum nočního života na Phuketu - je vzdálena pouhých 2,3 km a slavné nákupní centrum Jungceylon asi 4 km. Pro ty, kteří rádi poznávají ostrov, je přibližně 26 km vzdálená socha Velkého Buddhy s panoramatickým výhledem na ostrov a necelých 16 km vzdálené centrum města Phuket s bohatou architekturou, mnoha restauracemi, bary, svatyněmi a se slavným barevným chrámem Jui Tui Shrine.

Poznámka: Cena nezahrnuje povinnou zálohu, která se platí přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu. Podrobnosti o výši zálohy budou klientům sděleny na místě.


.

Pláž

Nejbližší pláž Patong je vzdálená necelé 2,3 km od hotelu, odkud jezdí na pláž kyvadlový autobus.

K dispozici pro hosty

Bazén bez okrajů s úžasným výhledem do okolí, bazén na svahu, lehátka u bazénu zdarma, umělá pláž na svahu, konferenční místnost pro max. 180 hostů, 4 restaurace, bary, obchod se suvenýry, knihovna, kyvadlová doprava na pláž Patong.

Internet

V areálu hotelu a ve všech pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně se podávají v restauraci Malika Terrace.

Sportovní a animační program

Pro hosty, kteří si chtějí dopřát chvíle relaxace, nabízí hotel procedury (za příplatek) v lázních Busaba Spa, při kterých se používají přírodní ingredience a esenciální oleje. K dispozici je také fitness centrum (7:00-19:00) a dětský klub.

Poznámka: Z důvodu hygienických předpisů - v souladu s vládní politikou - mohou být lázeňské centrum, fitness centrum a dětský klub dočasně uzavřeny.

Vynikající zábavou pro přátele a rodiny bude hra minigolfu - devítijamkové minigolfové hřiště vytvořené na svahu kopce.

 

Webové stránky

https://www.kalimaresort.com/home/

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů.

.

Podle našeho názoru

Tropické panorama rozprostírající se kolem hotelu a řada exotických kulturních zážitků, jako jsou thajská kuchyně, masáže, aktivity a animace pro děti i dospělé, udělají vaši dovolenou na Phuketu výjimečnou! Díky vybavení hotelu a jeho poloze na kopci si hoteloví hosté mohou vychutnat úchvatný výhled na záliv.

Umiestnenie

Hotel se nachází na kopci s krásným výhledem na záliv Patong. Pláž Patong - srdce nočního života Phuketu - je vzdálená jen 2,3 km a známe nákupní centrum Jungceylon asi 4 km. Pre tých, ktorí radi spoznávajú ostrov, je približne 26 km vzdialená socha Veľkého Budhu s panoramatickým výhľadom na ostrov a necelých 16 km je vzdialené centrum mesta Phuket s bohatou architektúrou, mnohými reštauráciami, barmi, svätyňami a so známym farebným chrámem Jui Tui Shrine.

Poznámka: Cena nezahŕňa povinnú zálohu, ktorá sa platí priamo na recepcii, pred ubytovaním klientov v hoteli. Podrobnosti o výši zálohy budou klienti informovaní na místě.


.
Webová lokalita

https://www.kalimaresort.com/home/

Športový a animačný program

Hostom, whoorí si chcú dopriať chvíľu relaxu, hotel ponúka procedúry (za príplatok) v kúpeľoch Busaba Spa, pri ktorých sa používajú prírodné ingrediencie a esenciálne olej. K dispozici je i fitnescentrum (7:00 - 19:00) a dětský klub.

Poznámka: Z důvodu hygienických předpisů - v souladu s vládnoucí politikou - mohou být kúpeľné centrum, fitnescentrum a detský klub dočasne zatvorené.

Vynikajúcou zábavou pre priateľov a rodiny bude hra minigolfu - deväťjamkové minigolfové ihrisko vytvorené na svahu kopca.


.
Stravovanie

Rekreačné raňajky sa podávajú v reštaurácii Malika Terrace.

.
Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov.

.
K dispozícii pre hostí

Bazén bez okrajov s úžasným výhledem na okolí, bazén na svahu, bezplatné ležadlá pri bazéne, umelá pláž na svahu, konferenčná miestnosť pre max. 180 hostí, 4 restauraácie, bary, obchod so suvenírmi, knižnica, kyvadlová doprava na pláž Patong.

.
Podľa nášho názoru

Tropická panoráma rozprestierajúca sa okolo hotela a množstvo exotických kultúrnych zážitkov, ako sú thajská kuchyňa, masáže, aktivity a animácie pre deti a dospelých, urobia vašu dovolenku na Phukete výnimočnou! Díky vybaveniu hotela a polohe na vrchole kopca si hoteloví hostia môžu vychutnať úchvatný výhľad na záliv.

Program:

Cena

Cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT bez mezipřistání z Polska na Phuket a z Phuketu do Polska nebo Varšava-Dubaj (nebo Dauhá) - Varšava, transfery z letiště, letištní poplatky, 7 nebo 14 započatých nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce na letišti, polského rezidenta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa (základní varianta: NNW, KL, Asistence a zavazadla).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polštině od min. 15 osob), stravování jiné než uvedené v popisu stravování v jednotlivých hotelech a další osobní výdaje.

 

Program


První den
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před odletem. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Odlet charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem (let bez mezipřistání) na Phuket.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na fakultativních výletech apod.


Poslední den
Odjezd z hotelu na konci posledního hotelového dne, transfer na letiště. Transfer charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem  (let bez mezipřistání) do Polska. Aktuální letové řády naleznete na r.pl/rozklady.

.

Jiné

Pas
Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Měna
Doporučujeme vzít si s sebou americké dolary, lze však vyměnit i eura nebo jiné běžně přijímané měny. Peníze lze vyměnit v bankách a směnárnách a v některých hotelech. Je nezbytné, aby bankovky byly v dobrém stavu: poškozené, roztrhané, potřísněné apod. bankovky nejsou v zemích jihovýchodní Asie přijímány. - Směnárny a banky je odmítají vyměnit. V případě amerických dolarů je třeba dbát na to, aby šlo o bankovky nejnovějších emisí, tzv. barevné série. Starší často nejsou přijímány nebo jsou vyměňovány v nižším kurzu.


Turistická daň
Mnoho hotelů v Thajsku vybírá zálohu. Výše zálohy závisí na hotelu, ale pohybuje se v rozmezí 100-200 USD/pokoj/pobyt. Klienti budou o podrobnostech výše zálohy informováni na místě.
Dále bychom vás rádi informovali, že jsou povoleny následující formy úhrady zálohy:
1 Blokace prostředků na kreditní kartě, odblokování probíhá při odhlášení.
2 Platba kreditní kartou, prostředky budou vráceny při odhlášení v hotovosti v místní měně.
3 Platba v hotovosti v USD, EUR nebo místní měně, prostředky budou vráceny při odhlášení v místní měně.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví existuje mnoho omezení vztahujících se na charterové lety.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

 

 

 

Víza

Upozornění: Při rezervaci je nutné zadat údaje z cestovního pasu (státní příslušnost, číslo pasu a datum platnosti)!

Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Zákazníci používající jiné než polské pasy si musí příslušná víza obstarat sami. Veškeré informace týkající se vízových procedur uvedené v nabídce platí pro polské občany.

V Thajsku, Laosu, Kambodži, Bruneji a Singapuru je dovoz a používání e-cigaret, e-šluků a náplní zakázáno.
Pokus o dovoz a používání se trestá pokutou nebo odnětím svobody.

 

Upozornění k přeletu

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Katovic).

Nemůžete míchat cílový přístav na odletu z Polska s přístavem odletu na zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat výletní linku na odletovém letu z Polska s charterovou linkou LOT na zpátečním letu (např. Není možné letět z Varšavy do

Phuketu s výletní linkou Emirates a zpět z Phuketu do Varšavy s charterovou linkou LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku a zvolit stejný přístav v Thajsku (např. můžete přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo Phuketu (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. Lze také přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic do Phuketu a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

Letadlo Dreamliner společnosti LOT Polish Airlines nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. V ekonomické třídě LOT CHARTERS zahrnuje stravování 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z nabídky sky baru dostupné na palubě letadla zůstávají za příplatek. Ve třídách LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a zvýšený limit zavazadel. Ve všech třídách individuální palubní zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. V případě, že let Dreamlinerem nebude možný, LOT Polish Airlines poskytne jiné letadlo podobného standardu (let bez mezipřistání).

.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy pravidelným letem společnosti Emirates).

.

Víza - informace pro prodejce

.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč