La Flora Resort Patong Obrázek0
La Flora Resort Patong Obrázek1
La Flora Resort Patong Obrázek2
La Flora Resort Patong Obrázek3
La Flora Resort Patong Obrázek4
La Flora Resort Patong Obrázek5
La Flora Resort Patong Obrázek6
La Flora Resort Patong Obrázek7
La Flora Resort Patong Obrázek8
La Flora Resort Patong Obrázek9
La Flora Resort Patong Obrázek10
La Flora Resort Patong Obrázek11
La Flora Resort Patong Obrázek12
La Flora Resort Patong Obrázek13
La Flora Resort Patong Obrázek14
La Flora Resort Patong Obrázek15
La Flora Resort Patong Obrázek16
La Flora Resort Patong Obrázek17
La Flora Resort Patong Obrázek18
La Flora Resort Patong Obrázek19
La Flora Resort Patong Obrázek20
La Flora Resort Patong Obrázek21
La Flora Resort Patong Obrázek22
La Flora Resort Patong Obrázek23
La Flora Resort Patong Obrázek24
La Flora Resort Patong Obrázek25

La Flora Resort Patong

Thajsko
Pobytový
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

La Flora Resort Patong se nachází na největším thajském ostrově Phuket. V blízkosti hotelu se nachází živé staré město Phuket - cca 15 km, malebný mys a vyhlídkové místo známé svými nádhernými výhledy - cca 23 km. Hotel je vzdálen přibližně 39 km od letiště.

Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné pláži Patong (cca 50 m).

K dispozici pro hosty

Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci a dvě restaurace: V restauracích The Current of the Sea a The Surface (17:30-24:00) se podávají (za příplatek) pokrmy mezinárodní kuchyně, speciality z mořských plodů a exotické nápoje. K vybavení hotelu patří dva venkovní bazény s výhledem na Andamanské moře, čtenářský koutek, business centrum a fitness centrum. Hosté mají k dispozici (za poplatek):, lázně a tradiční thajské masáže (10:00-24:00), čistírnu.

Internet

Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve všech prostorách.

Catering

Od 6:30 se podává bohatá snídaně formou bufetu.
Je možné využít stravování ve stravovacích zařízeních (jídla a nápoje jsou za poplatek - podrobné informace na místě).

Je možné využít stravování ve stravovacích zařízeních (jídla a nápoje jsou za poplatek - podrobné informace na místě).

Sportovní a animační program

Hotel nemá sportovní a animační program.

Webové stránky

www.laflorapatong.com

Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů.

Podle našeho názoru

Luxusní hotel ideální pro ty, kteří hledají úžasný útěk do luxusního tropického ráje. Nabízí výjimečnou kuchyni, nádherný panoramatický výhled a blízkost mnoha zajímavostí v okolí.

Umiestnenie
Rezort La Flora Patong se nachází na největším thajském ostrově Phuket. V blízkosti hotelu se nachází živé staré město Phuket - cca 15 km, malebný mys a vyhlídkové místo známé nádherným výhledem - cca 23 km. Hotel je vzdálený přibližně 39 km od letiska.
Webová lokalita
www.laflorapatong.com
Športový a animačný program
Hotel nemá sportovní a animační program.
Stravovanie
Bohaté raňajky formou bufetu se podávají od 6:30.
Je možné využít stravování ve stravovacích zařízeních (jedlá a nápoje jsou za poplatok - podrobné informace na místě).

Je možné využít stravovanie v stravovacích zařízeních (jedlá a nápoje jsou za poplatok - podrobné informace na místě).
Miestna kategória
V Thajsku existuje oficiálna kategorizácia hotelov.
K dispozícii pre hostí
Hotel má recepci s nepřetržitou provozkou a dvě restaurace: V restauraáciách The Current of the Sea a The Surface (17:30-24:00) sa podávajú (za príplatok) jedlá medzinárodnej kuchyne, špeciality z morských plodov a exotické nápoje. K vybaveniu hotela patria dva vonkajšie bazény s výhľadom na Andamanské more, čitateľský kútik, biznis centrum a fitnescentrum. Hostia majú k dispozícii (za poplatok):, kúpele a tradičné thajské masáže (10:00-24:00), čistiareň.
Podľa nášho názoru
Luxusný hotel ideálny pre tých, ktorí hľadajú úžasný únik do luxusného tropického ráje. Ponúka výnimočnú kuchyňu a nádherný panoramatický výhľad, ako aj blízkosť mnohých atrakcií v okolí.

Program:

Cena

Cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT bez mezipřistání z Polska na Phuket a z Phuketu do Polska nebo Varšava-Dubaj (nebo Dauhá) - Varšava, transfery z letiště, letištní poplatky, 7 nebo 14 započatých nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce na letišti, polského rezidenta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa (základní varianta: NNW, KL, Asistence a zavazadla).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polštině od min. 15 osob), stravování jiné než uvedené v popisu stravování v jednotlivých hotelech a další osobní výdaje.

 

Program


První den
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před odletem. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Odlet charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem (let bez mezipřistání) na Phuket.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na fakultativních výletech apod.


Poslední den
Odjezd z hotelu na konci posledního hotelového dne, transfer na letiště. Transfer charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem  (let bez mezipřistání) do Polska. Aktuální letové řády naleznete na r.pl/rozklady.

.

Jiné

Pas
Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Měna
Doporučujeme vzít si s sebou americké dolary, lze však vyměnit i eura nebo jiné běžně přijímané měny. Peníze lze vyměnit v bankách a směnárnách a v některých hotelech. Je nezbytné, aby bankovky byly v dobrém stavu: poškozené, roztrhané, potřísněné apod. bankovky nejsou v zemích jihovýchodní Asie přijímány. - Směnárny a banky je odmítají vyměnit. V případě amerických dolarů je třeba dbát na to, aby šlo o bankovky nejnovějších emisí, tzv. barevné série. Starší často nejsou přijímány nebo jsou vyměňovány v nižším kurzu.


Turistická daň
Mnoho hotelů v Thajsku vybírá zálohu. Výše zálohy závisí na hotelu, ale pohybuje se v rozmezí 100-200 USD/pokoj/pobyt. Klienti budou o podrobnostech výše zálohy informováni na místě.
Dále bychom vás rádi informovali, že jsou povoleny následující formy úhrady zálohy:
1 Blokace prostředků na kreditní kartě, odblokování probíhá při odhlášení.
2 Platba kreditní kartou, prostředky budou vráceny při odhlášení v hotovosti v místní měně.
3 Platba v hotovosti v USD, EUR nebo místní měně, prostředky budou vráceny při odhlášení v místní měně.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví existuje mnoho omezení vztahujících se na charterové lety.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

 

 

 

Víza

Upozornění: Při rezervaci je nutné zadat údaje z cestovního pasu (státní příslušnost, číslo pasu a datum platnosti)!

Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Zákazníci používající jiné než polské pasy si musí příslušná víza obstarat sami. Veškeré informace týkající se vízových procedur uvedené v nabídce platí pro polské občany.

V Thajsku, Laosu, Kambodži, Bruneji a Singapuru je dovoz a používání e-cigaret, e-šluků a náplní zakázáno.
Pokus o dovoz a používání se trestá pokutou nebo odnětím svobody.

 

Upozornění k přeletu

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Katovic).

Nemůžete míchat cílový přístav na odletu z Polska s přístavem odletu na zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat výletní linku na odletovém letu z Polska s charterovou linkou LOT na zpátečním letu (např. Není možné letět z Varšavy do

Phuketu s výletní linkou Emirates a zpět z Phuketu do Varšavy s charterovou linkou LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku a zvolit stejný přístav v Thajsku (např. můžete přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo Phuketu (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. Lze také přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic do Phuketu a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

Letadlo Dreamliner společnosti LOT Polish Airlines nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. V ekonomické třídě LOT CHARTERS zahrnuje stravování 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z nabídky sky baru dostupné na palubě letadla zůstávají za příplatek. Ve třídách LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a zvýšený limit zavazadel. Ve všech třídách individuální palubní zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. V případě, že let Dreamlinerem nebude možný, LOT Polish Airlines poskytne jiné letadlo podobného standardu (let bez mezipřistání).

.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy pravidelným letem společnosti Emirates).

.

Víza - informace pro prodejce

.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč