Novotel Phuket Resort Obrázek0
Novotel Phuket Resort Obrázek1
Novotel Phuket Resort Obrázek2
Novotel Phuket Resort Obrázek3
Novotel Phuket Resort Obrázek4
Novotel Phuket Resort Obrázek5
Novotel Phuket Resort Obrázek6
Novotel Phuket Resort Obrázek7
Novotel Phuket Resort Obrázek8
Novotel Phuket Resort Obrázek9
Novotel Phuket Resort Obrázek10
Novotel Phuket Resort Obrázek11
Novotel Phuket Resort Obrázek12
Novotel Phuket Resort Obrázek13
Novotel Phuket Resort Obrázek14
Novotel Phuket Resort Obrázek15

Novotel Phuket Resort

Thajsko - Phuket
Pobytový
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel s vynikající polohou v centru vesnice Patong Beach s velkým výběrem zábavy, obchodů a restaurací. Objekt se nachází na kopci uprostřed zeleně s výhledem na modré vody Andamanského moře. Přibližně 20 minut chůze od známé "Walking Street", soustřeďující noční život letoviska. Do centra Phuketu je to 20 km, na mezinárodní letiště Phuket 40 km.

.

Pláž

Široká veřejná písečná pláž je vzdálená pouhých 100 m (přes ulici).

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, tříúrovňový bazén, klub zdraví, sauna, vířivka, parkoviště, prádelna, kavárna (mezinárodní kuchyně) - (6:30 - 11:00), Ruen Thong - thajská kuchyně (18:00 - 23:00). Le Mirage - bar u bazénu (10:00-19:30) podává koktejly; V-Lounge (9:00-23:00) - nealkoholické nápoje a občerstvení. Hourglass Lobby Bar (10:00 -1:30) - nápoje, koktejly (večerní představení s živou hudbou). Upozorňujeme, že při check-inu je třeba složit zálohu v hotovosti nebo platební kartou ve výši 500 THB/pokoj/noc. Záloha chrání hotel v případě poškození, ztráty nebo krádeže.

.

Internet

V pokojích a veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně formou bohatého bufetu.

.

Sportovní a animační program

Dětský klub otevřený denně od 10:00 do 18:00 pro děti ve věku 5-12 let. Dětské hřiště u bazénu, herna. Za příplatek 2 tenisové kurty, lázně, sauna, fitness centrum. Hotel nabízí: lekce vaření (thajská kuchyně), ukázku vyřezávání ovoce, zdobení květin. V blízkosti golfové hřiště, nákupní centrum.

Webové stránky Místní kategorie

V Thajsku neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce ponechávají kategorizaci na cestovních kancelářích.

Upozorňujeme, že cena nezahrnuje povinnou zálohu, která se platí přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu. O podrobnostech výše zálohy budou klienti informováni na místě.

.

Podle našeho názoru

Exkluzivní, moderní hotel s ideální polohou v blízkosti všech zábavních atrakcí Patongu. Ideální pro každého, vhodný pro rodiny s dětmi.

.

Umiestnenie

Hotel s výbornou polohou v centru dědiny Patong Beach s velkým výběrem zábavy, obchodů a restaurací. Objekt se nachází na kopci uprostřed zeleně s výhledem na modré vody Andamanského moře. Približne 20 minút chôdze od známej "Walking Street", ktorá sústreďuje nočný život letoviska. Do centra města Phuket je to 20 km, na mezinárodní letisko Phuket 40 km.

.

Webová lokalita Športový a animačný program

Detský klub otevřený denne od 10.00 do 18.00 pre deti vo veku 5-12 rokov. Detské ihrisko pri bazéne, herňa. Za príplatok 2 tenisové kurty, kúpele, sauna, fitnescentrum. Hotel ponúka: lekce varenia (Thajská kuchyně), ukážky vyrezávania ovocia, ozdenie kvetov. V blízkosti golfové ihrisko, nákupné centrum.

.

Stravovanie

Snídane vo forme bohatého bufetu.

.

Miestna kategória

V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce ponechávajú kategorizáciu na cestovných kanceláriách.

Upozorňujeme, že cena nezahŕňa povinnú zálohu, ktorá sa platí priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli. O podrobnostiach o výške zálohy budú klienti informovaní na mieste.

.

K dispozícii pre hostí

Registrácia, lobby, 3úrovňový bazén, club zdravia, sauna, vírivka, parkovisko, práčovňa, kaviareň (medzinárodná kuchyňa) - (6:30 - 11:00), Ruen Thong - thajská kuchyňa (18:00 - 23:00). Le Mirage - bar pri bazéne (10:00-19:30) podáva koktaily; V-Lounge (9:00-23:00) - nealkoholické nápoje a občerstvenie. Hourglass Lobby Bar (10:00-1:30) - nápoje, koktaily (večerné představenia so živou hudbou). Upozorňujeme, že při registraci je třeba zložiť zálohu v hotovosti nebo platební kartou vo výške 500 THB/izba/noc. Záloha chráni hotel v případě jakéhokoli poškození, ztráty nebo krádeže.

.

Podľa nášho názoru

Exkluzívny, moderný hotel s ideálnou polohou, v blízkosti všech zábavných atrakcií Patongu. Ideálny pre každého, vhodný pre rodiny s deťmi.

.

Program:

Cena

Cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT bez mezipřistání z Polska na Phuket a z Phuketu do Polska nebo Varšava-Dubaj (nebo Dauhá) - Varšava, transfery z letiště, letištní poplatky, 7 nebo 14 započatých nocí v hotelu, stravování dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce na letišti, polského rezidenta v Thajsku, balíček pojištění TU Europa (základní varianta: NNW, KL, Asistence a zavazadla).

 

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polštině od min. 15 osob), stravování jiné než uvedené v popisu stravování v jednotlivých hotelech a další osobní výdaje.

 

Program


První den
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před odletem. Aktuální letové řády si prosím ověřte na r.pl/rozklady. Odlet charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem (let bez mezipřistání) na Phuket.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na fakultativních výletech apod.


Poslední den
Odjezd z hotelu na konci posledního hotelového dne, transfer na letiště. Transfer charterovým letadlem společnosti LOT nebo jiným širokotrupým letadlem  (let bez mezipřistání) do Polska. Aktuální letové řády naleznete na r.pl/rozklady.

.

Jiné

Pas
Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Měna
Doporučujeme vzít si s sebou americké dolary, lze však vyměnit i eura nebo jiné běžně přijímané měny. Peníze lze vyměnit v bankách a směnárnách a v některých hotelech. Je nezbytné, aby bankovky byly v dobrém stavu: poškozené, roztrhané, potřísněné apod. bankovky nejsou v zemích jihovýchodní Asie přijímány. - Směnárny a banky je odmítají vyměnit. V případě amerických dolarů je třeba dbát na to, aby šlo o bankovky nejnovějších emisí, tzv. barevné série. Starší často nejsou přijímány nebo jsou vyměňovány v nižším kurzu.


Turistická daň
Mnoho hotelů v Thajsku vybírá zálohu. Výše zálohy závisí na hotelu, ale pohybuje se v rozmezí 100-200 USD/pokoj/pobyt. Klienti budou o podrobnostech výše zálohy informováni na místě.
Dále bychom vás rádi informovali, že jsou povoleny následující formy úhrady zálohy:
1 Blokace prostředků na kreditní kartě, odblokování probíhá při odhlášení.
2 Platba kreditní kartou, prostředky budou vráceny při odhlášení v hotovosti v místní měně.
3 Platba v hotovosti v USD, EUR nebo místní měně, prostředky budou vráceny při odhlášení v místní měně.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví existuje mnoho omezení vztahujících se na charterové lety.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

 

 

 

Víza

Upozornění: Při rezervaci je nutné zadat údaje z cestovního pasu (státní příslušnost, číslo pasu a datum platnosti)!

Pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.


Zákazníci používající jiné než polské pasy si musí příslušná víza obstarat sami. Veškeré informace týkající se vízových procedur uvedené v nabídce platí pro polské občany.

V Thajsku, Laosu, Kambodži, Bruneji a Singapuru je dovoz a používání e-cigaret, e-šluků a náplní zakázáno.
Pokus o dovoz a používání se trestá pokutou nebo odnětím svobody.

 

Upozornění k přeletu

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Katovic).

Nemůžete míchat cílový přístav na odletu z Polska s přístavem odletu na zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat výletní linku na odletovém letu z Polska s charterovou linkou LOT na zpátečním letu (např. Není možné letět z Varšavy do

Phuketu s výletní linkou Emirates a zpět z Phuketu do Varšavy s charterovou linkou LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku a zvolit stejný přístav v Thajsku (např. můžete přiletět na trase z Varšavy do

Fhuketu a vrátit se z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo Phuketu (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. Lze také přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic do Phuketu a vrátit se z Bangkoku do Varšavy letem společnosti Emirates).

Letadlo Dreamliner společnosti LOT Polish Airlines nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. V ekonomické třídě LOT CHARTERS zahrnuje stravování 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z nabídky sky baru dostupné na palubě letadla zůstávají za příplatek. Ve třídách LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a zvýšený limit zavazadel. Ve všech třídách individuální palubní zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. V případě, že let Dreamlinerem nebude možný, LOT Polish Airlines poskytne jiné letadlo podobného standardu (let bez mezipřistání).

.

Poznámka: Podle předpisů thajského úřadu pro civilní letectví platí pro charterové lety řada omezení.

Nemůžete využít zpáteční charterový let společnosti LOT z Bangkoku do Varšavy nebo z Bangkoku do Katovic a z Phuketu do Varšavy nebo z Phuketu do Katovic, pokud jste do Thajska neletěli charterovým letem společnosti LOT ze stejného výchozího města a do stejné destinace ve stejné sezóně (od listopadu do května).

 

Nemůžete zaměňovat přístav odletu při odletu z Polska s cílovým přístavem při zpátečním letu (např. Není možné přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu a vrátit se z Phuketu do Katovic).

Nemůžete zaměnit cílový přístav při odletu z Polska s přístavem odletu při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do Bangkoku a vrátit se z Phuketu do Varšavy).

Nemůžete míchat přístav plavby při odletu z Polska s přístavem charterového letu společnosti LOT při zpátečním letu (např. nemůžete přiletět na trase z Varšavy do

Phuketu na lodi společnosti Emirates a vrátit se z Phuketu do Varšavy na charterovém letu společnosti LOT).

 

Můžete odletět a vrátit se charterem LOT do stejného města v Polsku, přičemž si vyberete stejný přístav v Thajsku (např. Můžete letět z Varšavy do

Fhuketu a zpět z Fhuketu do Varšavy).

Je také možné přiletět charterovým letem do Bangkoku nebo na Phuket (bez ohledu na přístav odletu) a vrátit se pravidelným letem do Polska (např. můžete přiletět charterovým letem společnosti LOT z Katovic na Phuket a vrátit se z Bangkoku do Varšavy pravidelným letem společnosti Emirates).

.

Víza - informace pro prodejce

.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč